نزاع دسته جمعی در سیروان یک کشته برجای گذاشت

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ رضا خورانی اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری با سلاح سرد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی در محل درگیری حاضر شدند و در بررسی انجام شده ضاربان را  با هویت معلوم دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیروان یادآور شد: در نتیجه این درگیری که بر اثر اختلاف بر سر کشت محصولات کشاورزی روی داد، مرد ۵۶ ساله ای با ضربات چاقو  زخمی شد که پس از اعزام به  بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده فوت شد.

این مقام انتظامی با اشاره به تحقیقات میدانی پلیس برای شناسایی متهمان و عاملان درگیری و نزاع، تصریح کرد: با سرعت عمل پلیس، متهمان دستگیر و در این خصوص پرونده قضایی جهت شناسایی قاتل اصلی تشکیل شد.

سرهنگ خورانی ضمن اشاره به حضور پلیس در محل و برقراری امنیت و آرامش شهروندان خاطرنشان کرد: امنیت جامعه خط قرمز پلیس است و ماموران در این زمینه با تمام قدرت با برهم زنندگان آرامش مردم مقابله خواهند کرد و به کسی اجازه قدرت نمایی نخواهد داد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیروان به اهمیت کسب مهارت های کنترل خشم و پرهیز از درگیری فیزیکی تاکید کرد و افزود: اطرافیان در مدیریت و کنترل خشم نقش مهم و تاثیرگذاری دارند و باید از رفتارها و کلامی که باعث تشدید هیجان های منفی شده و طرفین دعوا را عصبانی تر می کند پرهیز کرده و تلاش کنند با توصیه ها و گوشزد کردن عواقب این خشم پراکنی به هر ۲ طرف، آنها را به آرامش و حفظ خونسردی دعوت کنند.

[ad_2]

Source link