مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کرمان تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کرمان تمدید شد

مجتبی دهقانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه پیش از این، اول خرداد آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره بود افزود: همچنین این مهلت فرصت مناسبی برای آن دسته از فیلم‌سازان و تهیه‌کنندگان سینمای استان کرمان است که اگر به دلایل فنی یا غیر فنی تاکنون نتوانستند آثارشان را به دبیرخانه جشنواره برسانند از این فرصت استفاده کرده و آثار خود را ارسال کنند.

وی تصریح کرد: تاکنون تعداد ۱۰۶ اثر شمال ۷۰ اثر در بخش مسابقه استانی در قالب های داستانی، مستند، انیمیشن و بخش ویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ۳۶ اثر در بخش مسابقه فیلمنامه استانی به دبیرخانه اولین جشنواره فیلم کرمان رسیده است.

دبیر تخصصی نخستین جشنواره فیلم کرمان اظهار داشت: چهار تیم در مجموع ۲۲ نفر متشکل از ۱۹ داور استانی و سه داور کشوری آثار رسیده به نخستین جشنواره فیلم کرمان را بررسی و داوری می کنند.

وی با اشاره به اضافه شدن بخش الحاقی غیربومی به این جشنواره بیان کرد: فیلمسازان و تهیه کنندگان غیر بومی استان کرمان که آثاری در خصوص ابعاد گوناگون موضوعات اجتماعی، فرهنگی، هنری، صنعتی، گردشگری، تاریخی، ادیبان و غیره کرمان ساخته یا نوشته اند و همچنین از عزیزانی که در خصوص شخصیت و مبارزات سردار مقاومت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اثری ساخته اند می توانند آثار خودشان را طبق ضوابط و مقررات درج شده در فراخوان جشنواره ارسال کنند.

دهقانی افزود: متقاضیان حضور در جشنواره فیلم کرمان برای اطلاع از شرایط، اخبار و نحوه ارسال آثار می توانند به سایت جشنواره به آدرس  www.kermanch.com مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: نخستین جشنواره فیلم کرمان از اول تا سوم مرداد در سینما شهر تماشای کرمان برگزار می شود.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *