منیعی‌: قیمت‌های میلیاردی بازیکنان کاذب است«میثم منیعی» ‌ روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: من برای همه بازیکنان فوتبال ایران احترام و ارزش زیادی قائل هستم اما هیچ فوتبالیستی در ایران ۱۰ میلیارد تومان نمی‌ارزد که این قدر راحت درباره آن بحث می‌شود.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: زمانی که می‌خواستم پیراهن استقلال را بپوشم با مرحوم «ناصر حجازی» جلسه‌ای را برگزار کردم، او به من گفت تو بازیکن خوبی هستی اما نه تنها تو بلکه همه بازیکنانی که می‌خواهند پیراهن استقلال را بپوشند باید نصف تیم‌های دیگر پول بگیرند. او نکته جالبی را به من یادآور شد و اعلام کرد من تو را برای ۲ بازی می‌خواهم و آن بازی‌های رفت  برگشت مقابل پرسپولیس است چرا که در دیدارهای دیگر باید بهترین باشی.

وی تاکید کرد: بازیکنان استقلال قدر و منزلت پیراهن این تیم را بدانند چرا که وقتی از این تیم جدا شدند تازه می‌فهمند چه اشتباه بزرگی را مرتکب شده‌اند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال باید تیم پر قدرتی را ببندد که در مسابقات سال آینده مدعی اول قهرمانی باشد چرا که هواداران این تیم انتظار دیگری از این تیم ندارند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *