مقایسه دو محبوب انگلیسی, دندان نیش – Collies از زهره – Yorkies از مریخ

[ad_1]

(در بیاد: Salvatore بسیار دوست داشتم sable, سگ گله اسکاتلندی, 1993 – 2005)

زمانی که یکی به نظر می رسد در حوزه های مختلف سگ از انگلستان وجود دارد قابل توجه تنوع بین نژاد. برای مثال اجازه دهید ما مقایسه کلاسیک خشن سگ گله اسکاتلندی به چابک کوچک یورکشایر تریر. بر اساس نژاد مستندات و تجربه من, من مقایسه این دو نژاد محبوب با توجه به سابقه استانداردهای توسعه و خلق و خوی., و نیاز دارد. مسلم وجود دارد تغییرات در شخصیت فردی و به عنوان یک مالک قبلی از سه collies و در حال حاضر صاحب یک Yorkie نظرات من ممکن است کمی مغرضانه. اما هرگز — کمتر, من عاشق همه سگ – کوچک و بزرگ – از زهره یا مریخ است. من حتی مالک افتخار از محبوب دم wagging هیئت مدیره بازی “سگ-opoly!”

خشن, سگ گله اسکاتلندی, قدمت آن به 1860s هنگامی که ملکه ویکتوریا کرده شد با زیبایی و هوش از این اسکاتلندی پرورش گوسفند سگ. این سگ تربیت شدند برای ایمنی خانواده در علاوه بر این به کار خود را به کارهای پرورش گوسفند. آنها استواری و روشن است. به زودی این وزش سگ محبوب شد با ثروتمند در بریتانیا و امریکا است. این کلاسیک “Lassie” سگ بعد معروف ساخته شده توسط این داستان اریک شوالیه و Lassie فیلم های تولید شده توسط MGM در 1940s.

استاندارد سگ گله اسکاتلندی ارائه محکم و قوی با تعادل خوب است. او طبقه بندی شده به عنوان یک شبانی/سگ کار. سر به نظر می رسد بزرگ و زاویه ای اما هنگامی که در مقایسه با کل بدن به نظر می رسد نور و متناسب باشد. گوش راست و مخفیگاه آنان را در به پایان می رسد. در عمیقا مخروط چهره تیره بادام به شکل چشم. سگ گله اسکاتلندی کت فراوان است و متفاوت از رنگ و سمور سه رنگ (سیاه و سفید و قهوه ای و سفید) آبی مرل و سفید. استاندارد وزن در محدوده 69 تا 75 پوند است.

اسباب بازی, یورکشایر تریر نیز سرچشمه در نیمه دوم قرن 19 در یورکشایر منطقه معدن از انگلستان است. در مقایسه با سگ گله اسکاتلندی, آنها تربیت به عنوان یک “ratter” برای کمک به خلاص شدن از شر این معادن از حشرات موذی است. این “ت” است که به خوبی متناسب و جمع و جور دارای موی بلند, ابزار جنسی, تریر. سر کوچک است و به جای تخت در بالا با کوچک سیاه و سفید از حلقه های تیره دور چشم و گوش راست. دم لنگر انداخت به طول متوسط و بالای پشت. کت متفاوت با سیاه و قهوه ای و جراحی های آبی رنگ. بسیار طولانی ابریشمی کت مشخصه و جدا Yorkie از دیگر نژادهای اسباب بازی. استاندارد وزن در محدوده تنها 4-7 پوند در بزرگسالان است.

هنگامی که یک مقایسه طبایع از این دو نژاد وجود دارد نیز قابل توجه تفاوت. سگ گله اسکاتلندی است وفادار دوستانه محافظ محتاط و سخت کوش و همیشه مشتاق به لطفا. برای مثال در طول جنگ جهانی دوم collies مورد استفاده قرار گرفت به عنوان فرستادگان بین خطوط نیست باید خلق و خوی خود را برای آموزش به عنوان “حمله بر روی تقاضا” سگ. این Yorkie بی باک, ماجراجویانه, ضربه, و گاهی اوقات دشوار است برای آموزش. Yorkies باید نگرش و همیشه آماده است تا در هر چیزی. Yorkies نیز به پوست, و پوست, و پوست. Collies بیشتر محفوظ می باشد و به نظر می رسد به پوست به طور عمده زمانی که مورد نیاز (کسی که در حال سقوط به پایین به خوبی به دام افتاده در ساختمان های دنباله دار و غیره.). هر دو نژاد را خیره خط اما بسیار بیشتر از آن در یورکشایر تریر. هر دو نژاد لذت بردن از ورزش روزانه و بازی اما Yorkies تقاضا بزرگتر جعبه اسباب بازی! آنها همیشه می خواهم برای حمل در اطراف یک حیوان پر شده از برخی از مرتب کردن بر اساس (زمانی که نه پارس). خانه آموزش بسیار ساده تر بود با سگ گله اسکاتلندی مصرف معمولا کمتر از یک هفته.

نظافت مورد نیاز برای هر دو از این نژاد هستند گسترده است. با توجه به این دو کت (البته بیرونی کت و نرم و کرکی درونی کت) از سگ گله اسکاتلندی نیاز به نظافت روزانه مسواک زدن برای جلوگیری از حصیر از خز. نظافت ایدز شامل یک سوزن ریز برس شانه و مطبوع شامپو. مطلوب بلند ابریشمی کت یورکشایر تریر نیز نیاز به مراقبت های ثابت است. مانند سگ گله اسکاتلندی, مسواک زدن روزانه و به طور منظم ترکیب حفظ پوشش درهم و برهم کردن رایگان. تهویه خوب نیز توصیه می شود به نگه داشتن به پایان می رسد نشان از تبدیل شدن بیش از حد شکننده است.

هر یک از این دو حیوانات خانگی ارائه کاملا منحصر به فرد افراد بر اساس توسعه هر نژاد و در نتیجه خلق و خو و نظافت نیاز دارد. هر دو آنها دارای سابقه طولانی که قدمت آن به اواسط 1800s. اگر چه بسیار متفاوت هر دو سگ گله اسکاتلندی و یورکشایر تریر می تواند به ارائه لذت شرکت و حفاظت برای تمام اعضای خانواده.

[ad_2]