مقام فلسطینی خواستار توقف عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی شد

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری العهد،  احمد المدلل افزود: جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام خامنه ای، راه امام خمینی (ره) در حمایت و پشتبانی از ملت فلسطین و مقاومت را ادامه می دهد، مقاومتی که توانسته است با تجارب و کمک نظامی و مادی ایران، نگرانی وجودی و امنیتی را برای دشمن صهیونیستی فراهم سازد.

وی همچنین از شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که کمک های قابل توجهی به موضوع فلسطین و مقاومت کرده است، تجلیل کرد.

این  مقام جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که ملت فلسطین امسال روز جهانی قدس را به دلیل شیوع ویروس کرونا، با انجام فعالیت های جدیدی گرامی می دارد که به زودی اعلام خواهد شد. 

وی همچنین با  ارزیابی بیانات احتمالی مقام معظم رهبری به مناسبت روز جهانی قدس گفت: رهبری ایران همواره در حمایت از  قدس و فلسطین، موضعی ثابت داشته است و امام خامنه ای بر حمایت از ملت فلسطین و تلاش های آن در مسیر آزادی سرزمین خود و جرم بودن عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و نیز دشمن شمردن آمریکا برای فلسطینیان به دلیل مواضع جانبدارانه این کشور از رژیم اشغالگر، تاکید خواهد کرد.  

المدلل از کشورهای عربی و اسلامی خواست قطب نمای خود را به سمت قدس به عنوان سمبل کرامت و عزت جهان اسلام و جهان عرب نشانه روند.

این مقام فلسطینی همچنین خواستار توقف هرگونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی شد.

[ad_2]

Source link