مردم سیل زده پلدختر نیازمند تحقق بستر شغلی مناسب هستند

[ad_1]

حسن رضاییان روز شنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان پلدختر اظهارداشت: شورای اشتغال استان باید به سمت کارآفرینان برود و به واسطه آسیب های وارده به مردم شهرستان پلدختر و از بین رفتن بسیاری از زیر ساخت ها بر اثر سیل در این شهرستان توجه ویژه ای نسبت به بستر سازی اشتغالزایی با توجه به ظرفیت های موجود داشته باشد.

وی بر ضرورت ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان شهرستان تاکید کرد و افزود: طرح هایی که با استفاده از تسهیلات دولتی در شهرستان پلدختر لحاظ می شود در راستای اشتغالزایی جوانان با قابلیت های لازم  باشد و جلسه های مرتبط با این موضوع مرتب برگزار و خروجی داشته باشد.

فرماندار پلدختر با بیان این که کمیته نظارت برتسهیلات تشکیل شود تا برنامه ها و اقدام ها به هدف برسد، گفت: اقدام افراد با قابلیت ها و توانایی های لازم برای دریافت تسهیلات جهت ایجاد اشتغال در این شهرستان نیاز به اطلاع رسانی دارد.

وی با بیان این که اجرای طرح های اشتغالزایی اگر علمی و کارشناسی و با نظارت همراه نباشد نتیجه ای ندارد، افزود: طرح های اشتغالزایی جهت دریافت تسهیلات  بایدتاثیر گذارو از طریق متولیان با توانایی های لازم ایجاد و برگرفته از ظرفیت های موجود در شهرستان باشد تا به منصه تولید و اشتغال برسد و برنامه های کاهش بیکاری و اشتغالزایی که از دغدغه های دولت می باشد محقق شود.

رضاییان یادآورشد : افرادی که در راستای طرح های اشتغالزایی تسهیلات دریافت می کنند باید به عنوان کننده کار توان و تعهد کاری داشته تا زحمات و تلاش های آنها به نتیجه برسد و ورشکست نشوند.

[ad_2]

Source link