مدارس رانندگی در ایرلند: این فیلم ترسناک تحت بررسی!

[ad_1]

در حال حاضر که تبلیغات اطراف آن گرم شدن کره زمین در حال افزایش است و عموم مردم در حال آگاه شدن از آنچه که بخشی از آنها را به بازی به منظور جلوگیری از افزایش انتشار گاز co2 آن زمان برای رانندگی مدارس در ایرلند به بازی بخشی خود را.

آن است که دیگر از راه دور قابل قبول به آموزش یادگیرنده جوان رانندگان فقط به تصویب آزمون رانندگی. این شده است یک دستور العمل برای اطلاعات بیشتر حوادث در طول ده سال گذشته از فقط تهدیدی برای محیط زیست است که فقیر رانندگی به ارمغان می آورد. تهدید به محیط زیست از انتشار یادگیرنده رانندگان بر روی جاده ها در ایرلند در افزایش اعداد بدون پایه محیط زیست آگاهی و مهارت خواهد بود و قابل اندازه گیری در سال به آمده است.

ما در حال حاضر پرداخت صمیم قلب برای یک رانندگی کمک درسی و آزمون رانندگی شکست مفتضحانه است که می تواند و باید اساسا تغییر کند. باید جدی گرفته و به ارائه ارزش واقعی در درس های رانندگی خود را برای دانش آموزان ضروری است که مدارس رانندگی در ایرلند باید تغییر چشم انداز خود را و خود را از شیوه های. نه پنج سال از هم اکنون…نه دو سال از شرکت در هنگام تنظیم این حرفه به خوبی در راه است اما در حال حاضر.

مگر اینکه یادگیرنده رانندگان آموزش داده از روز اول مهارت های ضروری برای رسیدن به کاهش قابل توجهی در C02 تولید گازهای گلخانه ای توسط مراقب باشید و آگاه رانندگی و با انتخاب معقول خودرو, ایرلند مواجه است به یاد ماندنی فاجعه است. مدارس رانندگی در ایرلند در حال کمک به بدتر شدن وضعیت با عدم برجسته نیاز به مهارت های پیشرفته از اولین روز دانش آموز پشت فرمان نشسته است.

هنگامی که یک یادگیرنده راننده تدریس لازم پیشرفته تکنیک های رانندگی که بسیاری از آنها سازگار با محیط زیست دوستانه او را کاهش تخلیه در بانک تعادل در همان زمان به عنوان بهبود انتشار سهم از خودرو او در حال رانندگی. سازگار با محیط زیست دوستانه تکنیک های چنین به عنوان نگاه به آینده و کاهش کردن پدال گاز پیش از نیاز به توقف خودرو آسان به کامل با کمی تمرین.

پس از کمی وجود دارد و یا هیچ فرهنگ یادگیری رانندگی در ایرلند از طریق رانندگی حرفه ای, آموزش, آن زمان که مدارس رانندگی در ایرلند خود را در زمان عمل و آن را ساخته مشترک تمرین برای آموزش هر یادگیرنده راننده مهارت های زندگی و سازگار با محیط زیست دوستانه تکنیک های رانندگی و مقاومت در برابر وسوسه برای محدود کردن درس برای آزمون رانندگی مسیرهای. آماده سازی دانش آموزان برای قریب الوقوع تست رانندگی آن است که قطعا لازم است برای آشنا کردن آنها را به طور کامل با کلی منطقه ای که در آن آزمون برگزار خواهد شد. تست مسیر تثبیت با این حال هیچ بازی نمی کند ایفای نقش مفید در آماده سازی یک راننده برای آنچه که او و یا او را به تجربه در دنیای واقعی و قطعا نمی تجهیز دانش آموز با آنها چه خواهد شد در تمام ایرلندی جاده های روستایی است.

برای اطمینان از آن است که سود کمتری را به یک دانش آموز در carriageways و آنها را نشان می دهد اهمیت جاده های کشور, مهارت. یکی می تواند ساعت تا شاید به اندازه پنجاه مایل در ساعت رانندگی درس که شامل بالا اما وجود خواهد داشت یک دنیا تفاوت در کالیبر این دانش آموز در مقایسه با یک دانش آموز است که به تازگی تقبل قایق از آب عبور آزمون رانندگی در اطراف مسیر در یک محیط شهری هفته پس از هفته. این وظیفه همه مدارس رانندگی در ایرلند به آموزش در carriageways و در روستایی تنظیمات.

در مورد رانندگی در ایرلند در حالی که کشور ما شهرهای بزرگ و به طور چشمگیری بیش از بیست سال گذشته با همراه رشد نمایی در ترافیک خودرو بخش بزرگی از یک راننده زندگی است که صرف در جاده های روستایی که هرگز طراحی شده برای حمل این حجم از ترافیک و طراحی نشده بودند با راننده یادگیرنده در ذهن است.

جدی بسیاری از حوادث رخ می دهد در ایرلندی جاده های روستایی به ویژه در مجاورت شهرها و شهرستانها صرفا به این دلیل که رانندگان نگران شده اند تدریس به درک چقدر دشوار است برای مقابله با شرایط اضطراری در این جاده ها. خواندن سرنخ ها و تبدیل شدن به چیزی از پزشکی قانونی رانندگان خواهد شد یک راه طولانی به نگه داشتن یک راننده امن در ایرلندی محیط روستا.

به پایان بسیار غم انگیز توجه داشته باشید که پاراگراف زیر نشان می دهد که تا چه حد ایرلند گرفته به طور پیوسته به سمت کامپیوتر آرماگدون در طول دهه گذشته و به همین دلیل ضروری است برای کسانی که درگیر در آموزش یادگیرنده رانندگان به نشستن و توجه داشته باشید و از همه مهمتر اقدام در عمق دنیای واقعی, مهارت های زندگی, تکنیک!

به نظر می رسد که ایرلند خواهد شد بصورتی پایدار و محکم پناه میبرند در مقام سوم در رتبه بندی جهانی میزان تولید گازهای گلخانه ای در هر رئیس جمعیت تنها پیشی گرفته لوکزامبورگ و ایالات متحده هنگامی که یک گزارش جدید منتشر شده است در مدت کوتاهی. عمدتا به علت افزایش عظیم در تولید گازهای گلخانه ای از بخش حمل و نقل ایرلند است که در مواجهه با یک نبرد دشوار. در حال حاضر مبالغ هستند که کنار گذاشته برای مقابله با این اجتناب ناپذیر جریمه به عنوان یک نتیجه از شکست برای رسیدن به اهداف پروتکل کیوتو و تا زمانی که و مگر اینکه تمام رانندگان و تمام مدارس رانندگی در ایرلند تغییر عادات خود را به آینده از رانندگی در ایرلند به نظر می رسد و نه تلخ.

[ad_2]