لندن بیگ بن

[ad_1]

بیگ بن یکی از معروف ترین لندن آیکون های واقع در برج کاخ وست مینستر که شامل پارلمان و مجلس اعیان مجلس عوام و وستمینستر هال.

بیگ بن در لندن است که در واقع نام مستعار از 13 تن بل واقع در بالای برج اگر چه آن است که اغلب تمدید شامل ساعت و برج ساعت. این برج ساخته شده است در 1288 و زنگ زد به صدای سنج ایجاد کردن در 31 مه سال 1859. آن است که بزرگترین و چهار رو chiming ساعت به عنوان به خوبی به عنوان سوم-بلندترین-ایستاده برج ساعت.

جالب, برج ساعت است که باز نمی شود به خارج از کشور بازدید کنندگان با این حال ساکنان بریتانیا می تواند به ترتیب یک تور وجود آن مستلزم بالا رفتن 334 گام برای رسیدن به بالا به عنوان وجود دارد بدون آسانسور.

آگوستوس Pugin طراحی ساعت و صفحة که ترکیب 312 بخش هایی از عقیق و شیشه و هر طرف از این ساعت دارای یک کتیبه ای که نشان دهنده اى پروردگار امن نگه دارید ما ملکه ویکتوریا ،

مشهور برای اعتبار آن در لندن یاد clock زد با دقت در زمان و در طی بمب گذاری های سنگین در طول حمله رعد اسا حتی با دو آسیب دیده ساعت مواجه است. ساعت مواجه شد تاریک در شب در طول جنگ جهانی اول و دوم برای جلوگیری از حمله. تنها زمان بیگ بن تا به حال عمده تفکیک شد و در تاریخ 5 آگوست سال 1976 زمانی که آن را از خدمات گرفته شده برای 26 روز بیش از نه ماه است. در ماه اوت سال 2007 در لندن این ساعت تا به حال شش هفته نگهداری به جای بلبرینگ در آن قطار درایو و بزرگ ‘بل’ مهاجم.

بزرگ بن محبوب آیکون برای لندن و انگلستان است. تصویر و سازیاموسیقی زنگی در حال استفاده توسط ITN اخبار در ده, ITV News, بولتن, BBC Radio 4 و سرویس جهانی بی بی سی. تاریخی لندن ساعت, البته, نیز نقش بسیار مهمی در طول شب سال نو شمارش معکوس و جشن زمانی که همه چشم ها به نوبه خود به ساعت.

در ماه مه 2009 بیگ بن لندن آن جشن سالگرد 150 و ما مشتاقانه منتظر به 150 سال دیگر از زمان دقیق و سازیاموسیقی زنگی.

[ad_2]