قیمت تلویزیون ال جی دربندر گناوه

تلویزیون SM8100 یکی از تلویزیون های ال جی 2019 است. قیمت تلویزیون ال جی دربندر گناوه دارای کیفیت تصویر Super UHD یا SUHD است که معادل 4K است با این تفاوت که صفحه نمایش این تلویزیون قیمت تلویزیون ال جی دربندر گناوه با فناوری Nano Cell ساخته شده است. تلویزیون ال جی SM8100 4K دارای صفحه نمایش LED با پنل IPS است که رنگ های طبیعی با زاویه دید گسترده ای را ارائه می دهد. تلویزیون ال ای دی LG SM8100 LED با نام SM8100PVA نیز شناخته می شود. تلویزیون ال جی SM8100PAV دارای گیرنده دیجیتال داخلی است و نیاز به خرید جداگانه آن را برطرف می کند. قیمت تلویزیون ال جی دربندر گناوه تلویزیون هوشمند ال جی SM8100 دارای WebOS نسخه 4.5 است که در کنار کنترل از راه دور LG Magic Remote یک تجربه دلپذیر را به شما می دهد. کیفیت صدای تلویزیون SM8100PVA مناسب است و بلندگوهای آن از توان خروجی کل 20 وات برخوردار هستند.
شرح

lg sm8100 49

مشخصات فنی
بررسیهای خریدار (14)
سؤال و پاسخ (34)
تلویزیون نانو سلول بهترین تلویزیون ال ای دی ال جی است
تلویزیون های نانوسل ال جی مانند تلویزیون ال جی SM8100 جزء پیشرفته ترین تلویزیون های ال جی هستند که با استفاده از پیشرفت های رنگی ، کیفیت تصویر عالی را تولید می کنند. به لطف فناوری LG Nano Cell ، تصاویر واقعی تری تولید می شوند.

LG SM8100 Nano Cell TV
با استفاده از فناوری Nano Cell رنگ های طبیعی قیمت تلویزیون ال جی دربندر گناوه بیشتری تولید می شود
فناوری Nano Cell از نانوذرات به ابعاد 1 نانومتر برای تولید رنگهای طبیعی تر استفاده می کند و یک تجربه تماشای تلویزیون خیره کننده را به شما می دهد.

55sm8100

تولید رنگهای طبیعی با استفاده از فناوری Nano Cell در تلویزیون LG SM8100PVA
با استفاده از فناوری Nano Cell رنگ های واقعی را نمایش دهید
رنگهای خالص RGB راه حلی برای دستیابی به کیفیت واقعی تصویر است. تلویزیون ال جی SM8100PVA با استفاده از فناوری Nano Cell و نانوذرات ، رنگ ها را فیلتر می کند و فقط از رنگ های طبیعی و پر جنب و جوش عبور می کند. این امر باعث افزایش قشر رنگ RGB می شود و رنگ های طبیعی را خواهید دید.

برای دستیابی به کیفیت تصویر واقعی در تلویزیون LG SM8100 ، رنگ های RGB خالص تولید می کند
تصاویر نمایش داده شده بر اساس تلویزیون های ال جی قبلی است و تصاویر شبیه سازی می شوند.
دقت رنگ از تمام زوایا حفظ می شود قیمت تلویزیون ال جی دربندر گناوه
مهم نیست که از چه زاویه ای به تلویزیون نگاه می کنید ، با استفاده از فناوری Nano Cell ، دقت رنگ از زوایای مختلف حفظ می شود ، و حتی می توانید از هر دو طرف تلویزیون تماشا کنید. این ویژگی هنگام تماشای تلویزیون در یک گروه بسیار مفید است و به همه امکان می دهد از تماشای تصاویر واقعی لذت ببرند.

با استفاده از فناوری Nano Cell ، دقت رنگ از همه زاویه های قیمت تلویزیون ال جی دربندر گناوه موجود در تلویزیون LG SM8100 حفظ می شود
تصاویر نمایش داده شده بر اساس تلویزیون های ال جی قبلی است و تصاویر شبیه سازی می شوند.
دقت رنگ SM8100 از زوایای مختلف حفظ می شود
بر خلاف تلویزیون های معمولی ، که در هنگام مشاهده با قیمت تلویزیون ال جی دربندر گناوه رنگ تحریف می شوند ، LG SM8100 Nano Cell دقت رنگ را در هنگام مشاهده از هر دو طرف حفظ می کند.

lg sm8100 review

برای دستیابی به کیفیت تصویر واقعی در تلویزیون LG SM8100 ، قیمت تلویزیون ال جی دربندر گناوه رنگ های RGB خالص تولید می کند
تلویزیونهای متعارف در اینجا به معنای تلویزیونهایی هستند که فناوری سوئیچینگ درون هواپیما ندارند.
وقتی از جلو به تلویزیون نگاه می کنید (زاویه درجه صفر) ، دامنه اندازه نسبی رنگ ها 100٪ است.
این اطلاعات مبتنی بر آزمایشاتی است که در LG انجام می شود.
جزئیات باور نکردنی از تصاویر با تکنولوژی 4K Active HDR
فناوری 4K Active HDR همه صحنه ها را با جزئیات و رنگ بهینه می کند و تصاویر با کیفیت ارائه می دهد. فرمت های HDR مانند HDR10 و HLG به همراه فناوری بهینه قیمت تلویزیون ال جی دربندر گناوه سازی صحنه توسط LG ، به شما امکان می دهد از بالاترین کیفیت فیلمبرداری با کیفیت HDR لذت ببرید.

lg sn8100 

کیفیت تصویر 4K فعال HDR در تلویزیون LG SM8100
فناوری DTS Virtual X صدای سه بعدی را تولید می کند
بلندگوهای داخلی تلویزیون LG SM8100 صدا را از زوایای مختلف پخش می کنند و شما از صدایی غنی ، بی عیب و نقص و چند بعدی لذت خواهید برد.

فناوری DTS Virtual X صدای ال سی دی را در LG SM8100 پخش می کند
پردازنده چهار هسته ای تصاویر واقعی 4K را ارائه می دهد
یک پردازنده چهار هسته ای سریع و دقیق در LG SM8100 تلویزیون نویز تصویر را از بین می برد و رنگ ها و رنگ های واضح تری به تصاویر اضافه می کند و به تصاویر با کیفیت قیمت تلویزیون ال جی دربندر گناوه پایین اجازه می دهد تا رزولوشن و بازی با کیفیت تصویر 4K را افزایش دهند. .

پردازنده چهار هسته ای در تلویزیون LG SM8100 کیفیت واقعی تصویر 4K را ارائه می دهد
طراحی ساده و یکپارچه تلویزیون ال جی SM8100
تلویزیون ال جی نانو سلولی حاشیه های کمی دارد و همین امر باعث می شود آن را با محیط خانه شما سازگار کنید و زیبایی خاصی به آن بخشید.

49sm8100

طراحی ساده و بدون مرز تلویزیون نانو سلولی LG SM8100
ظاهر محصول بسته به موقعیت جغرافیایی و مدل آن متفاوت است.
محصول اصلی ممکن است با تصویر نمایش داده شده متفاوت باشد.
4K HDR را بازی کنید و در صحنه ها غوطه ور شوید قیمت تلویزیون ال جی دربندر گناوه
LG SM8100 Nano Cell TV یک تجربه بازی سینمایی 4K HDR به شما می دهد که شما را در صحنه های بازی همهجانبه غوطه ور می کند. تلویزیون ال جی SM8100 از ورودی بسیار کمی برخوردار است و به شما امکان می دهد تا به موقع نسبت به صحنه های بازی سریع گام بردارید و از بازی هایی با سرعت و سرعت عمل لذت ببرید.

بازی با کیفیت صوتی و تصویری را در تلویزیون LG SM8100 تجربه کنید قیمت تلویزیون ال جی دربندر گناوه و از بازی های اکشن پر سرعت و با ورودی کم بهره لذت ببرید
تلویزیون هوشمند LG SM8100