فورد موستانگ تاریخچه

[ad_1]

تولد فورد موستانگ نیز شاهد تولد عبارت “تسویه حساب خودرو” که یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف یک آمریکایی از ماشین است که هر دو ورزشی و مقرون به صرفه است. اکثر تسویه حساب ماشین در حال کاملی از خود را نهائی کوچک و جمع و جور اندازه و بیش از طراحی موتور.

در اواخر سال 1950 فورد شاهد فروش آن 2 صندلی تاندربرد کاهش و در سال 1958 معرفی جدید بزرگتر 4 سرنشینه نسخه که پس از معرفی آن در سال 1958 بود که فوق العاده موفق است.

رقابت بین فورد و شورلت همواره شدید با هر دو شرکت های بزرگ در تلاش برای تجدید نظر به بازارهای مشابه. این منجر به معرفی Chevrlet Corvair در سال 1960 بود که کاتالیزور که مجبور فورد برای ایجاد تاندربرد را جانشین آن شد به نام Futura و Futura با حداکثر سرعت دویدن. این رقابت منجر به تولید کننده دیگر به دنبال فورد به عنوان مثال با Plymouth معرفی Valient مهر و طفره رفتن از ایجاد Dart GT و آن را طولانی نیست قبل از Oldsmobile پونتیاک و بیوک پیوست رقابت است.

همه این ماشین ها شد و یک موفقیت تجاری اما برخی از برترین مدیران خودرو از جمله فورد Lee Iacocca بر این باورند که وجود دارد یک بازار بزرگتر است که آنها می تواند جذب. آنها را دیدم که وجود دارد یک بازار تو رفتگی در دیوار جوانتر خودرو اقدام به خرید با یک درآمد قابل تصرف به دنبال به خرید اتومبیل های مقرون به صرفه با یک مطلب ورزشی تصویر.

این منجر به ایجاد این فورد موستانگ در سال 1964 که ثابت می شود یک موفقیت عظیم است. فورد در ابتدا پیش بینی فروش فقط یک mear 100, 000 اما سفارشات بالغ 22,000 در اولین روز تنهایی. در پایان آن سال فروش رسیده بود متناوب 618,812 واحد است.

فورد موستانگ شد این ماشین که همه تولید کنندگان دیگر می خواستم به تقلید و منجر به عبارت ” تسویه حساب ماشین بودن به تصویب رسید. این اصطلاح برای اولین بار توسط دنیس Shattuck که سردبیر اتومبیل زندگی مجله اطراف آن زمان و ایجاد آن بر اساس سوارکاری صدایی فورد موستانگ.

فورد موستانگ یکی از فورد قدیمی ترین در حال اجرا نام با هم با F-Series و شاهین که هنوز هم در تولید در استرالیا. در طول سال وجود داشته است 5 نسل از موستانگ با سال 1970 شاهد انحراف از سبک اصلی موستانگ اصرار طرفداران اوایل سال 1964 طراحی به زور فورد به بازگشت به آن سال 1960 ریشه.

نسل اول

اولین نسل از موستانگ ایجاد شد و تحت مراقبت و مواظبت زل زل نگاه کردن از فورد Lee Iacocca و مهندس ارشد Donald N. Frey و در زمان 18 ماه. نمونه اصلی دیدم ماشین داشتن اواسط نصب V4 موتور و تنها 2 کرسی اما این رها شده بود به نفع یک 4 نفره 2+2 طراحی با توجه به پایین بودن آمار فروش فورد تاندربرد. 2+2 طراحی و اعتقاد بر این بود که انتخاب شده اند با توجه به موفقیت خودروهای جگوار E-Type.

جدید طراحی بدن ایجاد شده توسط جو Oros که تولید یک طرح برنده در رقابت های معرفی شده توسط Iacocca.

“من به این تیم گفت که من می خواستم ماشین را به درخواست تجدید نظر به زنان, اما من می خواستم به میل آن را بیش از حد. من می خواستم یک فراری مانند front end, موتیف محور در جلو چیزی سنگین به دنبال مانند یک مازراتی اما لطفا نه یک نیزه سه شاخه – و من می خواستم هوا مصرف در جانبی برای خنک کردن ترمز عقب. من گفتم باید آن را به عنوان ورزشی به عنوان امکان پذیر است و مانند آن مربوط به اروپا طراحی شده است.” –Oros

به منظور نگه داشتن هزینه های توسعه و به حداقل ماشین بود بر اساس اجزاء از ماشین در حال حاضر در تولید مانند فورد Fairline و فورد فالکون.

نسل دوم

دومین نسل از موستانگ بود سوخت با بحران انرژی در سال 1973 که باعث بزرگ بنزین تشنه زودتر اتومبیل به سقوط از نعمت با توجه به افزایش هزینه های سوخت.

جدید کوچکتر موستانگ II منتشر شد در سال 1973 و فورد هدف این بود که به رقابت در برابر کوچک, ژاپنی, واردات مانند تویوتا Celica. با این حال نهایی ماشین بود بسیار سنگین تر از آن در اوایل همتای تاثیر منفی بر عملکرد.

نسل سوم

در سال 1979 سومین نسل از موستانگ معرفی شد با تکیه به شدت در بازار ژاپن برای طراحی آن است. خودرو طراحی شده بود و بیشتر انطباق به 4-مسافران تنه اندازه افزایش یافته و موتور خلیج بزرگ شد به تعمیر و نگهداری آسان تر است.

نسل چهارم

در سال 1994 نسل سوم موستانگ قرار گرفتند عمده restyling نشانه گرفتن از اصلی 1964 طراحی و برای اولین بار از سال 1973 نسخه هاچ خواهد دیگر در دسترس خواهد بود.

اصلی موتور 3.8 OHV V6 امتیاز در 145 اسب بخار اما در طول سال این بود که به روز رسانی به 4.6 L V8 تولید عظیم 225 اسب بخار توسط 1998.

نسل پنجم

سال 2005 شاهد معرفی یک به طور کامل دوباره طراحی موستانگ بر اساس فورد جدید D2C پلت فرم. بدن زمان زیادی از جزئیات از اوایل 60 Mustangs که فورد معاون رئیس جمهور از طراحی نامیده می شوند “یکپارچهسازی با سیستمعامل-فوتوریسم”.

اگر شما می خواهم برای اضافه کردن تصاویر پس زمینه ماشین فورد موستانگ به دسکتاپ شما و سپس شما می توانید یک تصویر زمینه ما بخش در فقط Customz سایت.

[ad_2]