فلیک: بایرن شایسته قهرمانی بود

[ad_1]

«هانسی فلیک» پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل پاری‌سن‌ژرمن و رسیدن به عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، عنوان کرد: همه دیدند که بایرن چقدر عزم و اراده دارد و با شایستگی به موفقیت رسید. بازیکنان ما شایسته هستند و اکنون هواداران باید به این تیم افتخار کنند.

وی افزود: دیداری عالی را شاهد بودیم که تا ثانیه‌های پایانی با سرعت بالا پیگیری شد. برتری مقابل تیمی که بهترین مهاجمان را در اختیار دارد کار بسیار سختی است. ما «مانوئل نویر» بهترین دروازه‌بان جهان را در اختیار داریم که در چند موقعیت خاص، مانع از گل خوردن تیم شد.

فلیک گفت: نکته مهم این است که بایرن چگونه برابر حریفان دفاع می‌کند. فکر می‌کنیم در دیدار فینال موفق شدیم در فاز تدافعی نیز عالی باشیم. بایرن واقعا زندگی را برای حریفان دشوار می‌کند. اینکه لواندوفسکی در دقیقه ۹۲ با قدرت توپ را تعقیب می‌کند، فوق العاده است. این مهاجم در این فصل ثابت کرد که بهترین است.

سرمربی بایرن با تمجید از عملکرد «کینگزلی کومان» که گل قهرمانی تیمش را به ثمر رساند، ادامه داد: او استعدادی باور نکردنی دارد و امشب ثابت کرد که می‌تواند در بازی‌های مهم گلزنی کند.

وی در مورد فتح سه گانه از سوی تیمش، گفت: در پاییز همه دیدند که بایرن چه وضعیت بدی دارد.تلاش کردیم و متحد بودیم تا به هفدمان برسیم. رسیدن به سه گانه واقعا دشوار است.

[ad_2]

Source link