فروشگاه مواد غذایی شرکت تعاونی توسعه و عمرانی بیجار بازگشایی شد

[ad_1]

احد اصفهانی روز چهارشنبه در آیین بازگشایی این فروشگاه اظهارداشت: اولین شرکت توسعه و عمرانی استان کردستان در شهرستان بیجار با هدف اشتغال زایی، افزایش سرمایه و درآمد مردم، تسریع در رشد و توسعه تمامی شهرها، هدایت منابع مردمی به طرح های اشتغال زا، بستر سازی برای ورود کلیه افرادی که به نوعی با مجموعه شهرستان وابستگی دارند به فعالیت های اقتصادی و کمک به خودکفایی و تقویت بنیه اقتصادی شهرها فعال شده است.

وی افزود: بازگشایی فروشگاه تعاونی مصرف شرکت توسعه و عمران شهرستان بیجار با نام همشهری ظهر امروز با حضور مسئولین شهرستان، سهامداران و مردم با اشتغالزایی برای سه نفر بصورت مستقیم و ۲ نفر بصورت غیر مستقیم و با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال بازگشایی شد.

مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت توسعه و عمرانی بیجار یادآور شد: بستر و زیر ساخت برای مشارکت حداکثری عموم مردم و همشهریان وجود دارد و می توان با جمع آوری سرمایه مالی و نیروی انسانی، توسعه اقتصادی و عمرانی را در شهرستان رقم زد.

او تاکید کرد: حمایت از صنایع دستی شهرستان و ایجاد کارگاه تولید چرم طبیعی، با توجه به اقدامات اولیه در خصوص نیاز سنجی علایقه مصرف کنندگان، بازار مصرف و هم چنین بازاریابی برای تولیدات در دست اجرا است که از جمله اهداف آینده این شرکت برای پیشبرد اهداف و افزایش ارزش سهامدارن است.

اصفهانی گفت: یکی دیگر از اقدامات مورد نظر شرکت توسعه و عمرانی شهرستان بیجار با توجه به کمبود سیلوی گندم در منطقه کرانی و کاهش هزینه های حمل و نقل کشاورزان، ساخت سیلوی گندم است که با توجه به افزایش سطح تولید گندم ( ۱۵ تا ۲۰ هزار تن در سال) و کیفیت عالی، سود آوری مناسبی را در پی خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا فرصت های زیادی را پیش روی شرکت قرارداده است خاطر نشان کرد: با توجه به کاهش ماسک بهداشتی در کشور، اولین اقدام این شرکت راه اندازی تولید ماسک بهداشتی با هدف توزیع رایگان میان خانوارهای نیازمند و تامین نیاز داروخانه‌های شهرستان جهت استفاده عموم مردم بود.

اصفهانی یادآور شد: این شرکت در آذر  ۹۷ با سه میلیارد و ۳۳ میلیون ریال سرمایه با مشارکت مشارکت یک هزار و ۵۱۷ نفر بصورت سهام شروع به فعالیت کرده است.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

[ad_2]

Source link