فرض کنید سازمان ملل متحد-دارای وام مسکن با استفاده از SRS

[ad_1]

ما به تازگی یک سمینار در فروش کوتاه و جایگزین های دیگر به اجازه می دهد خانه خود را برای رفتن به سلب حق اقامه دعوی بسیاری از شما بودند شوکه شده است که بیش از 82 درصد از فروش کوتاه از درخواست ها را رد کرد توسط بانک ها در اقتصاد فعلی. ما همچنین صحبت در مورد دیگر گزینه قابل دوام برای فقط پیاده روی به دور از اموال از جمله آنچه ما تماس بگیرید استراتژیک یا ساختار انتقال فروش (SRS).

چه تفاوت بین یک فروش کوتاه مدت و استراتژیک انتقال فروش ؟

یک فروش کوتاه مدت می تواند شما را از وارونه و یا زیر آب وضعیت وام مسکن—اگر شما می توانید پیدا کردن یک خریدار واجد شرایط به سرعت و اگر قرض دهنده آن را تصویب. نگه داشتن در ذهن که فروش کوتاه طراحی شده است به شما بهره مند شوند. نماینده خود را هنوز هم خود را دریافت 6% کمیسیون در فروش قیمت در حالی که شما راه رفتن به طور معمول با هیچ چیز. علاوه بر این اگر خانه شما کوتاه است به فروش می رسد در بسیاری از کشورهای وام دهنده می تواند هنوز هم سو شما برای shorted مقدار (به نام کمبود). همچنین بدون توجه به آنچه هر عامل املاک و مستغلات و یا مشاور به شما می گوید که شما هنوز هم مسئول ساخت پرداخت وام مسکن خود را در حالی که شما نشستن وجود دارد روز به روز مایلند که یک خریدار را به طرزی جادویی به نظر می رسد را انتخاب کنید و به خرید خانه خود را بیش از همه دیگر برنامه به طور بالقوه بزرگتر, بهتر و جدیدتر فروش اموال به رهن و فروش کوتاه در منطقه شما. اگر شما را متوقف ساخت پرداخت خود را و فروش کوتاه رد می شود (دوباره بیش از 82% فراموش) بسیاری از عوامل را به سادگی به شما پیشنهاد یک نوع “من متاسفم” و قرض دهنده خواهد شد, در بسیاری از موارد بلافاصله ادامه روند سلب حق اقامه دعوی.

اساس استراتژیک انتقال فروش راه اثبات شده به سرعت به فروش یک خانه یا اموال است که جای تعجب قدمت بیش از 150 سال است. آن است که احتمالا یکی از مناسب ترین و کارآمد راه برای فروش یک یا ناخواسته overmortgaged ملک در امروز فوق العاده چالش برانگیز و نا امید کننده اقتصاد است.

چه می توانید انجام دهید اگر شما نمی توانید هزینه خانه خود را با هر گونه دیگر; یا شما سعی کردم به “کوتاه فروش” (و در حال حاضر تحقق بخشیدن به 82 درصد در حال رد); یا شما نام وام دهنده خود را و آنها را مودبانه گفت: شما را به “رفتن پوند شن؟”

که در آن یک استراتژیک انتقال فروش کمک می کند. یکی از سوال هایی که پرسیده شد که بیش از هر چیز دیگر بود: “چگونه می توانم جابهجا غیر-دارای وام مسکن؟”

در حالی که این درست است که بسیاری از غیر FHA/وام فنی “نه دارای” شما باید پرداخت توجه به آنچه “غیر-دارای” در واقع به معنی. عبارت از چیزی است که معمولا شناخته شده به عنوان “علت فروش” بند به طور کلی چنین آمده است:

“اگر تمام یا بخشی از صفحه اصلی و یا علاقه به آن فروخته شده و یا منتقل شده توسط وام گیرنده بدون وام دهنده اجازه کتبی…وام دهنده ممکن است وام دهنده گزینه اعلام تمام مبلغ تضمین وام مسکن به علت و بلافاصله قابل پرداخت است.”

وجود دارد هیچ چیز در بدنام بند هفده است که شما مانع از فروش ملک خود را بدون پرداخت کردن وام وام مسکن. و نه آن دولت در هر نقطه که شما را به برخی از نوع “مشکل” برای انجام این کار است. این بند به سادگی به وام دهنده حق به درخواست خریدار جدید برای پرداخت کل وام به طور کامل اگر شما انتقال وام به خریدار جدید بدون “وام دهنده اجازه کتبی.” این پس از آن خواهد بود که تنها به عهده خریدار جدید برای پرداخت وام که از طریق مذاکره و اصلاح و یا تشکیلات جدید بکار تجاری.

درک کنند که وام مسکن مانند هر دیگر حق رهن است حق رهن امن در برابر اموال و نه در برابر شما به صورت جداگانه.

همه این به این معنی است که با اسناد و مدارک منتشر شده و شما می توانید فروش خانه خود را به هر کس که می خواهید, با این حال شما می خواهید. نقدی معامله است که همیشه ساده ترین و “تمیزترین” معامله اما چند وجود دارد در دسترس دیگران به شما – به خصوص اگر شما در حال تلاش برای “کوتاه فروش” اموال خود را و یا شما با توجه به “راه رفتن به دور.” فقط مطمئن شوید که شما حق اسناد حقوقی و قراردادهای فروش به آن را انجام دهد.

[ad_2]