فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای تجار پاکستانی در مرز ریمدان چابهار فراهم است

[ad_1]

به گزارش ایرنا عبدالرحیم کردی شامگاه سه‌شنبه در نشست با محمد رفیع سرکنسول پاکستان در منطقه آزادچابهار اظهارداشت: چابهار با توجه به موقعیت راهبردی همکاری ها و امکانات را برای حضور همه سرمایه گذاران داخلی وخارجی بویژه کشور دوست و همسایه پاکستان فراهم کرده است.

وی بیان کرد: از حضور سرمایه گذاران پاکستانی در چابهار استقبال می کنیم و بخشی از اراضی در مرز ریمدان به عنوان محدوده منطقه آزاد چابهار در یکسال اخیر مصوب شده که تمامی قوانین این منطقه در مرز ریمدان نیز قابل اجراست.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تمامی مشوق ها و فرصت های سرمایه گذاری برای دو طرف در مرز ریمدان فراهم است و برای سرمایه گذاری های دوجانبه به صورت مشارکتی و یا به صورت مستقل می توانند در ریمدان پس از ثبت شرکت در منطقه آزاد چابهار سرمایه گذاری کنند.

محمد رفیع سرکنسول پاکستان نیز از مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار و سرمایه گذاران ایرانی برای بازدید از منطقه آزاد و بندر گوادر دعوت کرد و افزود: نیاز است مسوولان چابهار برای آشنایی با ظرفیتها و فرصت به این کشور سفرهای داشته باشند.

در این نشست قرار شد پس از هماهنگی ها و مکاتبات لازم از طریق وزارت امور خارجه و بازدید سفیر پاکستان در تهران از منطقه آزاد چابهار و مرز ریمدان مدیرعامل این سازمان و هیئت همراه نیز از بندر گوادر بازدید کنند.

[ad_2]

Source link