فاجعه در انتظار نیجریه اگر Buhari تحمیل جانشین – CACOL رهبر

[ad_1]

رئیس اجرایی مرکز برای مبارزه با فساد و باز کردن رهبری CACOL, Debo Adediran روز چهارشنبه در لاگوس گفت که فاجعه در انتظار نیجریه, اگر رئیس جمهور محمد Buhari, تصمیم می گیرد برای تحمیل جانشین او در این کشور در پایان تصدی خود.

Adediran اظهار داشت: در طول یک روز ظرفیت کارگاه آموزشی برای افسران پلیس برگزار شد در منطقه F پلیس فرماندهی در Ikeja, Lagos.

صحبت در موضوع: 'مقدمه ای بر دینامیک فساد و فراخوانی برای اقدام,' این CACOL رهبر گفت که در طول سال, فساد رشد کرده است برای تبدیل شدن به بومی به دلیل فاسد نیجریه هستند حریص و خودخواه بخل و بنابراین از جان گذشته خود را به استفاده از ثروت و قدرت به سرکوب فقیر و ضعیف در جامعه ما است.

او شناسایی نگرشی فساد, شکم پرستی, اقتصادی, فساد اخلاقی, فساد شبه فساد و واقعی با فساد به عنوان برخی از زیر بخش های این cankerworm, نفوذ در همه بخش ها در جامعه ما است.

در فساد اقتصادی او توضیح داد که آن را شامل زوج های تولد برای بسیاری از کودکان به نام از سنت ها و آداب و رسوم و فشار به اطمینان حاصل شود که خود را پدربزرگ و مادر بزرگ's دیدن بزرگ فرزندان خود را قبل از آنها می میرند.

این امر منجر به زندگی مردم بالاتر از خود را به معنی اقتصادی و در نتیجه به دنبال فاسد راه را به پول بیشتر در خارج خود را قانونی و مشروع درآمد.

او جهان: فساد آغاز می شود که از ذهن افراد از طریق به خانواده ها و جوامع متحده و این کشور می تواند onle توان مقابله با مردم است بدانید که افکار خود را به کلمات و اعمال امروز را آشکار در زندگی خود را فردا.

او در ادامه توضیح داد که پس از دولت دموکراتیک بازگشت به نیجریه, آن است که تنها رئیس جمهور محمد Buhari است که اراده سیاسی برای مقابله با فساد و بی پروا.

کلمات او: “رئیس جمهور سابق Olusegun Obasanjo استفاده Ribadu رئیس سابق جرایم اقتصادی و مالی کمیسیون برای ارعاب خود واقعی یا درک سیاسی و دیگر دشمنان بدون relly مبارزه با فساد”

Obasanjo پیش نویس Atiku ابوبکر به او معاون رئیس جمهور کاهش یافت و با او (Atiku) زمانی که ادموا دولت متولد سیاستمدار بود و نه به خود (Obasanjo), موسیقی, زنگ, قسم که خدا باید او را اگر او از Atiku در آینده جاه طلبی های سیاسی و تنها به حمایت از معاون سابق رئیس جمهور در آخرین انتخابات ریاست جمهوری Adediran گفت.

که املای فاجعه برای مردم حزب دموکرات که Obasanjo تلاش برای تحمیل Atiku در نیجریه.

به گفته او اگر Buhari که ممکن است ترجیح جانشین در ذهن تصمیم می گیرد در سال 2023 به تحمیل نامزد خود در نیجریه می تواند leade به فاجعه به عنوان حاکم تمام ترقی خواهان کنگره APC ممکن است floored در سطح ریاست جمهوری توسط هر حزب سیاسی ،

همچنین بسیاری از دستاوردهای این Buhari-led رژیم ثبت شده در دوره اول در زمینه مبارزه با فساد جنگ, کشاورزی, امنیت, اقتصاد و سایر بخش ها می تواند به بد روز از Obasanjo و Goodluck Jonathan رژیم.

در نظر Olusoji Adebajo منطقه F فرمانده پولیس گفت که ضعیف مجهز به نیروی انتظامی نمی تواند انتظار می رود به انجام شگفتی حتی به عنوان او به نام افسران پلیس به, جسورانه,, خیره,, شجاع, حرفه ای در ترشحات از وظایف خود را.

او توضیح داد که اگر فساد در همه جا وجود دارد و افسران پلیس که در حال حرفه ای در ترشحات از وظایف خود ممکن است مجازات و یا اعزام به مرده ضربان بنابراین می گویند اما یاری خواهد آمد از خدا در پایان.

بسیاری از افسران پلیس باید اخراج از نیروی در سراسر کشور و هنوز هم بیشتر در حال رفتن به برای برکنار مربوط به شیوه های فاسد را در سال پیش رو, او گفت:.

[ad_2]