عقیق حلقه نامزدی – یک انگشتر عقیق مناسب برای شما?

[ad_1]

طلا و جواهر عقیق است برخی از عجیب و غریب ترین و چشم نواز از طلا و جواهر شما می توانید لباس. Opals فلش با رنگ های رنگین کمان به دام افتاده در داخل یک سیلیس سنگ های قیمتی. با ارزش ترین opals سیاه و سفید به نظر می رسد که عصبانی طوفان ابرها عبور از پشت باران شسته رنگین کمان. هیچ دو opals هستند. رنگ بازی از هر یک کاملا منحصر به فرد است. آنها زیبا هستند متخلخل و شکننده بسیار باارزش و غرق در اسطوره و افسانه است. آنها را خیره کننده حلقه نامزدی. اما یک اپال حلقه نامزدی برای شما مناسب است ؟

پس از همه, opals بد بخت مگر اینکه آنها در حال تولد خود را, راست?

نه در همه! Opals تولد ماه اکتبر و زودیاک سنگ ترازو و در عین حال آنها لذت می برد تحسین و فرسوده توسط مردم با تولد و در طول سال بدون هیچ گونه ظاهری فوق العاده بد شانس befalling آنها! پس چگونه این افسانه را بوجود می آیند ؟

مثل همه داستان خوب آن را مدت ها پیش آغاز شده و در اروپا است.

Opals باارزش شده اند در طول زمان برای زیبایی و نادر و اواخر قرن 19 اروپا از این قاعده مستثنی بودند! اروپا عقیق بازار که در آن زمان عرضه شد توسط مجارستان, اگر چه برخی نیز از بیشتر afield در هند و خاورمیانه است. اما تغییر که در سال 1890 در هنگام عرضه جدید به طور قابل توجهی بهتر opals کشف شد. این opals استرالیا و مانند آن خود را آتشین تابش قوس و قزحی تا به حال هرگز قبل از دیده شده است! برای محافظت از خود را در بازار مجار مدعی جدید opals تقلبی است.

Sir Walter Scott مثل همه نویسندگان خوب درو در اشتباه وحشت از روز است. او نوشت: در یک رمان است که opals آورده بد شانس به مردم متولد شده در ماه اکتبر. لعنت اسطوره متولد شد و اروپا عقیق بازار spiraled به نزدیکی نابودی است. نزدیک به فاجعه بود تنها برطرف هنگامی که ملکه ویکتوریا خودش مداخله با دادن هدیه ای از طلا و جواهر عقیق در یک عروسی سلطنتی!

امروز لعنت اسطوره ممکن است به افسانه گذشت اما زیبایی از opals استرالیا باقی مانده است برای همه برای دیدن. Opals سیاه و سفید opals قابل توجهی آتش و به اندازه کافی بازی رنگ خود را نگه دارد و حتی زمانی که در کنار الماس.

Opals بسیار نرم تر از الماس, اگر چه, و به طوری که آنها باید مجموعه ای به طوری که سنگ های قیمتی محافظت از چیپس و خش. گودی تنظیمات محبوب هستند به این دلیل. آنها باید تمیز به آرامی در آب ساده و قطعا در شرایط سخت شیمیایی پاک کننده مناسب برای الماس!

Opals را پر شور طلا و جواهر. و اگر شما به دنبال یک staggeringly زیبا و کاملا منحصر به فرد حلقه نامزدی با افسانه ای عتیقه احساس یک حلقه عقیق می تواند مناسب برای شما.

[ad_2]