شیفتگی یا عشق – چه تفاوت است?

[ad_1]

چه شیفتگی?

شیفتگی احساسات است از ارتباط عمیق و تحسین با شخص دیگری. آن است که منطقی نیست. آن است که یک احساس است که کسی احساس می کند که آنها نمی توانند متوقف فکر کردن در مورد شخص دیگری. شیفتگی تقریبا همیشه شامل احساسات و جاذبه جنسی بین دو نفر است. این چیزی است که نمی توان تنها موجود وقتی 2 طرف متصل هستند. در واقع شما می دانید که شما کرده که شما نمی توانید متوقف کردن فکر کردن در مورد شخص دیگری و آن را تقریبا به نظر می رسد مانند تمام زندگی خود را حول محور شخص شما احمقانه با.

عشق چیست ؟

عشق بر طبق فرهنگ لغت آکسفورد است که یک احساس قوی محبت و دلبستگی شخصی. البته وجود دارد همه نوع از عشق است اما هنگامی که در مقایسه با شیفتگی در مقابل عشق, عشق رمانتیک است که معمولا مورد علاقه. عاشقانه عشق بین دو نفر است که معمولا جانشین شیفتگی است. پس از “پروانه” است که مشترک در اوایل یک رابطه باید فروکش, زن و شوهر را توسعه داده اند علاقه صادقانه یکدیگر را به خوبی بودن. بدون توقف فکر و وسواس برای هر یک از دیگر از دیگر ویژگی های این رابطه و معمولا پروانه ها را متوقف کرده اند در آن زمان زن و شوهر است که واقعا در عشق است. احساس صمیمیت و وسواس ممکن است رخ دهد اما معمولا با همان مقدار از شور و شوق.

چه چیزی باعث شیفتگی?

احساس شیفتگی ناشی از چه کسی شما را درک. آن را نیز با چگونه شما را تحت تاثیر قرار توسط شخص دیگری. جاذبه های فیزیکی تنها بخشی از معادله است. بیشتر بخش مهم است که با چه فرد دیگری فکر می کند شما در حال متاثر از آنها است. کسی را تبدیل کرده و زمانی که آنها تبدیل شدن به معتاد به شما آنها را احساس خاص. آنها در آرزوی احساسی را که در هر دقیقه است. شیفتگی به طول می انجامد به عنوان طولانی به عنوان آنها را احساس خاص در اطراف شما. این اتفاق می افتد زمانی که یک فرد متوجه و تحت تاثیر شخصیت منحصر به فرد صفات. برای مثال یک مرد ممکن است به یک زن جذب تمایل برای کتاب های کمیک است. او متاثر از منافع خود است. او به پایان می رسد تا با خرید یک کتاب کمیک و یا درخواست خود را به لباس تا مانند superwoman برای یک حزب صحنه و لباس. شیفتگی آغاز می شود.

چه می کشد شیفتگی?

شیفتگی می توانید آخرین روز, هفته, ماه و یا حتی سال. آن را به عنوان طولانی به عنوان احمقانه افراد احساس می کنند به آرامی کشف هر یک از دیگر ویژگی های منحصر به فرد. پس از دو اجرا از چیزهایی برای کشف کردن در مورد هر یک از دیگر با احساس وسواس و هیجان شروع به محو شدن. هر زمان که پسر یا دختر شروع به احساس بیش از حد راحت در اطراف فرد آنها داشتن احساسات برای پروانه ها شروع به دفع و هیجان برای آشنایی با هر یک از دیگر می میرد ، این شیفتگی دیگر وجود ندارد. گاهی اوقات توسعه ارتباط به عشق جانشین شیفتگی است.

آیا شیفتگی همیشه منجر به عشق ؟

شیفتگی می تواند منجر به عشق تنها در صورتی که اوراق قرضه که ایجاد شد در طول شیفتگی منجر به ساخت کل بهتر از مجموع اجزاء آن است. این احمقانه زن و شوهر باید قادر به حفظ تعادل نداشتن عجله آنها در طول شیفتگی در حالی که هنوز هم ادامه به ایجاد ارتباط در سراسر احترام متقابل تحسین مراقبت و صمیمیت به یکدیگر. صمیمیت کلمه کلیدی است. اگر شما به سادگی باید احترام و تحسین و مراقبت اما هیچ صمیمیت رابطه به پایان خواهد رسید تا به عنوان یک دوستی. این مهم است به یاد داشته باشید که شیفتگی تنها می تواند منجر به یک رابطه عاشقانه فقط اگر صمیمیت باقی مانده پس از شیفتگی فروکش.

[ad_2]