شهرستان قصر Udiapur

[ad_1]

در کنار زیبایی از انسان عظمت و شکوه و جلال طبیعی را Udaipur یک رویای مقصد گردشگری هند. تعداد زیادی از گردشگران به اینجا می آیند را عاشقانه صرف تعطیلات در میان سر و صدا و منظره طبیعی ambiances. شهرستان قصر مهمترین جاذبه Udaipur تور که در آن گردشگران برای تجربه شکوه معماری گردد و با سنگ مرمر سفید و قرمز و ماسه سنگ است.

مبهم زیبایی این هیبت مشتاق شهرستان قصر enthralls توریستی که به اینجا می آیند از نقاط مختلف جهان است. این بزرگترین مجموعه کاخ در راجستان واقع در سواحل دریاچه Pichola. ساخت این کاخ آغاز شده توسط Maharana عدی سینگ در 1559 اما تکمیل شده توسط جانشینان او در قرن 18. کل مجموعه کاخ زیبا را نشان می دهد هماهنگی و یکنواختی در آن ساخت و ساز کار می کنند.

کاخ شهر اودیپور یک ساختمان میراث فرهنگی شناخته شده در سراسر جهان برای آن معماری باغ های زیبا و چشمه های شگفت انگیز قصر و آثار هنری است. آن را یک بار در شهرستان غنی شده با دیوارهای عظیم گذاشتن یک مینی شهرستان در محل آن. چندین عظیم دروازه که از طریق آن یکی می تواند وارد این شهرستان قصر. برخی از جاذبه های محبوب از شهرستان قصر عبارتند از:

کریشنا Vilas

این یک مجلل پیچیده مشهور در سراسر جهان برای آن مجموعه نفیس از نقاشی های مینیاتوری که به تصویر بکشد سلطنتی دسته های, جشنواره ها و بازی های سال گذشته. این مجموعه اسیر گردشگران در طول سفر خود را به این کاخ است.

مر Chowk

این طاووس مربع آن مشهور منحصر به فرد موزاییک های شیشه ای که زینت دیوار این قصر. استادانه درست شده طراحی این کاخ متشکل از سه طاووس به نمایندگی از سه فصل از تابستان به زمستان و موسمی. طاووس طراحی شده با 5000 قطعه شیشه ای که درخشش, در, سبز, طلا و آبی رنگ است.

Manak محال (یاقوت قصر)

آن است که فوق العاده دیگر بخشی از شهرستان قصر شناخته شده در سراسر جهان برای آن کریستال و ظروف آمار و ارقام که اسیر بازدید کننده ای که اینجا می آیند از سراسر جهان است. همراه با این Manak محال است همچنین مشهور و دوست داشتنی خود مجموعه ای از شیشه و آینه کار می کنند.

سرنوشت کاخ Prakash

این یکی دیگر از حیرت انگیز ترین مجموعه از این کاخ که در حال حاضر تبدیل به یک هتل لوکس است. این کاخ مشهور است در سراسر جهان برای آن کریستال, گالری که در خانه های صندلی ، ظروف سفالی, جدول پانسمان جداول و تخت ساخته شده از کریستال. همراه با این, همچنین شناخته شده به صورت منحصر به فرد جواهر نکردم فرش. همه این موارد باقی مانده استفاده نشده به دلیل مهاراجه Sajjan سینگ مرده قبل از این کریستال موارد آورده بودند اینجا.

از دیگر جاذبه های معروف شهر کاخ کریشنا Vilas, Laxmi Vilas چوک, موزه, Rang Bhawan Sheesh محل سالن Durbar Dilkhusha محال Chini Chitrashala و بسیاری دیگر.

[ad_2]