شمسایی: کیفیت فینال لیگ برتر فوتسال پایین بود

[ad_1]

«وحید شمسایی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار رفت فینال لیگ برتر فوتسال که روز جمعه با برتری تیم مس‌سونگون ورزقان در مقابل گیتی‌پسند اصفهان به پایان رسید، بیان داشت: پیش‌بینی من از این دیدار دقیقا درست بود و با توجه به وقفه طولانی لیگ کیفیت مسابقات پایین بود.

وی ادامه داد: انتظار داشتم فینال زیباتری را مشاهده کنم اما این اتفاق رخ نداد و دو تیم از کیفیت خوب خود در طول رقابت های لیگ فاصله داشتند. 

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال در مورد دیدار برگشت فینال لیگ برتر، تصریح کرد: به نظر من دیدار برگشت نیز همانند دیدار رفت بازی سنگین و سختی برای هر ۲ تیم است. همانطور که بازیکنان مس سونگون به بازی در اصفهان عادت داشتند، بازیکنان گیتی‌پسند نیز تجربه بازی در تبریز را دارند و به فضای سال مس سونگون آشنا هستند. 

شمسایی درباره داوری این دیدار که با برخی حواشی همراه بود، خاطرنشان کرد: «محمود نصیرلو» یکی از بهترین داورهای ایران و آسیا است و من داوری او را دوست دارم. با خیلی از داورها کار کردم از جمله «وحید عرض‌پیما»، «ابراهیم افشاری» و «علی حفیظی» که با احترام به همه داورها، این داوران بسیار حرفه‌ای و کار بلد هستند. در کل داوری نصیرلو را در دیدار فینال خوب بود اما در چند صحنه از دیدار فینال چالش ودرگیری‌هایی به وجود آمد که به نظر من داور که به عنوان قاضی دیدار است نباید به آن شکل رفتار می‌کرد، حتی اگر این کار به اسم کنترل بازی باشد. همانطور که بازیکنان و مربیان اشتباه می‌کنند، داوران نیز اشتباه دارند و این موضوع امری عادی است.

وی در خصوص بازگشتش به فوتسال در لیگ برتر سال آینده، گفت: بعد از مشخص شدن قهرمان لیگ برتر، فکر می‌کنم که لیگ سال آینده از شهریور ماه قرار است آغاز شود و تا زمانی که تکلیف زمان دقیق برگزاری لیگ مشخص نشود نمی‌توانیم کاری کنیم. من از «آرش جابری» رییس سازمان لیگ فوتسال که قانون را خوب بلد است برای فوتسال زحمت می‌کشد، تشکر می‌کنم چرا که وقتی دید استقلال و پرسپولیس خواهان حضور در فوتسال هستند، از این موضوع حمایت کرد و پیگیر این موضوع شد.

وی افزود: به طور قطع همه تلاش من این است که سال آینده در تهران تیم داشته باشم. البته تیمی که حضورش تداوم داشته باشد نه تیمی که یکسال بیاید و بعد از آن از ادامه دادن انصراف دهد. 

[ad_2]

Source link