شما می توانید خرید خود را وام خانه بازگشت ؟

[ad_1]

وام خانه در میان پرفروش در صنعت املاک. بسیاری از موارد سلب حق مالکیت اتفاق می افتد به دلیل اجتناب ناپذیر شرایط مالی. مالی پریشان قرار می دهد صاحب خانه برای تبدیل شدن به قادر در بازپرداخت وام مسکن. اگر چه این وضعیت اتفاق می افتد به شما ؟ اگر شما واقعا می خواهید خانه ؟ شما می توانید آن را به عقب ؟

در اکثر ایالت مالکان مجاز به خرید وام خود را خانه. قرار دادن آن در سمت راست اصطلاحات آن را به عنوان حق به رستگاری است. هنوز, وام خرید خانه برگشت تنها مجاز است در یک دوره خاص.

حق بازخرید خانه وام به طور معمول شامل هزینه های سنگین بیش از حد. کامل سلب حق اقامه دعوی قیمت به علاوه سایر هزینه های مورد نیاز برای بازپرداخت شود به کسی که ملک را هنگامی که آن را وام.

در فلوریدا, فروش اموال به رهن قضایی هستند. این به این معنی است که وام دهندگان پرونده های حقوقی در دادگاه به خانه خود وام. منشی دادگاه فایل های یک گواهی فروش پس از سلب حق اقامه دعوی.

اگر شما می خواهید برای نجات خانه خود را, شما می توانید خود را از خرید-برگشت از عمل در هر زمان قبل از دادگاه کارمند فایل گواهی. شما همچنین باید این فرصت را به گرو در اوردن خانه در زمان مقرر همانطور که در سلب حق اقامه دعوی قضاوت.

شما باید به یاد داشته باشید که سلب حق اقامه دعوی حکم صادر شده توسط دادگاه ارسال خواهد شد از طریق ایمیل ثبت شده است. اما به یاد داشته باشید بیش از حد که روز گذشته به گرو در اوردن معمولا به پایان می رسد روزی که منشی دادگاه فایل گواهی از فروش می باشد.

پس از این دوره شما می توانید't را نگه دارید و از هر گونه حق خرید خود را وام ملک. در ایالت فلوریدا فرآیند سلب حق اقامه دعوی معمولا می گیرد در یک سال برای تکمیل. بنابراین اگر شما're از این حالت شما می توانید فکر می کنم از یک طرح خوب عمل از آنجا که شما باید زمان طولانی به فکر می کنم.

گزینه های جایگزین

گذشته از راست به رستگاری شما نیز باید گزینه های جایگزین برای حفظ مالکیت خانه خود را. شما می توانید از طریق وام مسکن تغییرات و یا تحمل توافق.

کسب درآمد برای هزینه های رستگاری

خانه خود را ممکن است قرار داده شده است به سلب حق اقامه دعوی به دلیل مالی خود را در پریشانی. اما این نباید کاملا استرس شما و شما را ناتوان از درآمد خود را در خانه's قیمت خرید.

اگر شما هنوز هم باید کار خود را سعی کنید از اتمام هر برش بنابراین شما'll دریافت دوره's مقدار کامل. شما می توانید با استفاده از این مقدار به بازپرداخت سایر اعتبارات و کم کم ترتیب توانایی مالی خود را.

شما همچنین باید سعی کنید به حالت دیگر درآمد. اگر شما're در چیزی خوب چرا که نه آن را به یک حاشیه. شما می توانید آخر هفته آموزش و یا پاره وقت شغل. شما همچنین می توانید سعی کنید آنلاین کار سیستم عامل است.

اگر شما شور و شوق برای پخت و پز سعی کنید فروش آنچه شما طبخ. شما همچنین می توانید نگه دارید فروش گاراژ خود را با استفاده از لباس و چیزهای دیگر که هنوز هم در شرایط خوبی است.

رفتن را از طریق سلب حق اقامه دعوی است که یک وضعیت دشوار برای صاحب خانه. آن است که سخت به دست آورده پول است که استفاده می شود به نگه داشتن مالکیت آن است. اما در این وضعیت باید به شما متوقف نمی شود از برگزاری به خانه رویایی خود را. اگر شما واقعا می خواهید برای حفظ مالکیت آن کار برای آن است.

شما همیشه می توانید خود مشورت کنید املاک و مستغلات عامل مورد شرایط سلب حق مالکیت.

[ad_2]