شما بهترین معلم است آخرین اشتباه

[ad_1]

هنگامی که شما ارزش این واقعیت است که شما بهترین معلم است آخرین اشتباه شما می آیند به درک که شما فقط انسان هستند. و حتی اگر شما از سهم عادلانه خود را از مشکلات شما می توانید تشخیص دهید که هر کس اشتباه می کند در زندگی است. وجود دارد بدون استثنا برای این قانون اما چرا یک خطا است ما بهترین مدرس?

پس چرا ما ناراحت هنگامی که ما را به اشتباه ؟ به چه دلیل ما را سرزنش مردم در اطراف ما هنگامی که ما نمی توانیم آن را انجام دهید ؟ و چرا زندگی می کنیم با تاسف پس از اشتباهات?

آخرین اشتباه است که خود را بهترین معلم است که نشان میدهد شما برای یادگیری از اشتباهات خود را. این فقط بدان معنی است که هر زمان که شما به اشتباه شما را به دیدن آنچه که شما انجام داد اشتباه بود. اشتباه شما ساخته شده است به شما می آموزد درس. و شما یاد بگیرند که برای آینده مرجع است که شما لازم نیست که تکرار لغزش ،

آن را نشان می دهد که خود را آخرین اشتباه است بهترین معلم است. یادگیری همه چیز در مورد آزمون و خطا است. اشتباه نمی کند و به شما بگویم که شما کمتر قادر است. حتی زمانی که شما را به تلاش در زندگی, ممکن است آن را شکست. رشد تنها زمانی اتفاق می افتد که شما یاد بگیرند که از سقوط و درخواست درس بعدی خود را امتحان کنید.

استفاده از درس بهترین معلم

یک کودک تلاش می کند به راه می افتد می شود و تلاش می کند دوباره اما هرگز شکایت. بنابراین شما باید برای یادگیری از اشتباهات شما را انجام دهد و پس از آن اعمال می شود که در درس های بعدی زمان در اطراف. به این ترتیب, شما نمی خواهد تکرار همان خطا.

آخرین اشتباه است آموزش شما را به انجام چیزی است که شما را در یک راه اشتباه قبلی است. و این دقیقا چیزی است که یک معلم بزرگ می کند, درست است ؟ به عنوان بهترین معلمان موفق, مردم می گویند که شکست پله-سنگ منجر به موفقیت است. با هر اشتباه و شکست شما تمایل به یادگیری چیزهای جدید به تکرار همان اشتباه و بیش از بیش.

اغلب پس از یک خطا و یا عدم سوالات بیشتر به چالش کشیدن به آموزش و پرورش ما از پاسخ. آنها خود را تست یکپارچگی و اگر شما گوش دادن آن را نشان می دهد احترام به درس شما دریافت خواهید کرد. شما باید برای تمرین از طریق تلاش می کند و اشتباهات تلو تلو خوردن و سقوط است. سپس شما باید با گوش دادن یاد بگیرید و درخواست بازخورد از آخرین اشتباه است.

یادگیری از گذشته خود را اشتباه

باید وجود داشته باشد هیچ زمان از دست رفته توسط عزادار بیش از اشتباهات گذشته. به عنوان بهترین معلم یادگیری آنچه شما می توانید از آخرین خطا و حرکت می کند. اشتباهات خود را قدرت به نوبه خود شما را به کسی که بهتر از قبل از شما بودند. اشتباه بخشی از زندگی شما یاد بگیرند به طوری که شما آنها را تکرار نمی کنند.

ما همه انسان هستند و هیچ کس کامل نیست. چگونه شما صحیح خود را آخرین اشتباه شما را تعریف می کند. به یاد داشته باشید که اشتباهات خود را به معنای هدایت و رهبری شما و نه به تشخیص شما. به اشتباهات به مراتب بهتر از به کمالات.

آخرین اشتباه است که خود را بهترین معلم نه دشمن خود را. خطا است و فقط به طور موقت و نه یک بن بست. هنوز بسیاری از ما یک زمان سخت اعتراف هنگامی که ما یک اشتباه را ندارد. آن را همیشه به نظر می رسد طبیعی تر به آن را توجیه و یا پیدا کردن بهانه ای برای آن است.

آخرین اشتباه و مغز

هر بار چیزی اتفاق می افتد در زندگی خود را مغز خود را نگه می دارد یک رکورد از تجربه. آن را جمع آوری عکس از اطلاعات و ایجاد یک فایل. سپس مغز خود را تبدیل به یک داستان پر کردن شکاف خود را بر اساس تجارب گذشته. آخرین اشتباه می شود و سپس یک داستان در ذهن خود را.

از سوی دیگر زمانی که شما یک بزرگ و موفق, تجربه, مغز خود را تقویت تمام لینک ها در داستان است. سپس آن را افزایش می دهد شانس برای اقدامات مشابه به تکرار در آینده است. با تجربه و در طول زمان شما ایجاد پربار تر داستان و در نتیجه کمتر اشتباهات گذشته.

شما نیاز به درک که زندگی به ناچار غیر قابل پیش بینی. مهم نیست که چگونه شما و یا چگونه بسیاری از تجربیات شما, اشتباهات اجتناب ناپذیر است. زندگی پر است از لغزش-یو پی اس وجود دارد و همیشه بهترین معلم برای نشان دادن آخرین اشتباه است.

رشد از طریق اشتباهات

رشد صورت می گیرد هنگامی که شما خود را به چالش. هنگامی که چیزی آسان می شود شما باید به گسترش و سعی کنید سطح پیشرفته تر. شما نیاز به رفتن به خارج از منطقه راحتی خود را. و بله, شما اشتباهات و شکست در برابر. رشد تنها زمانی رخ می دهد که شما در قلمرو ناشناخته.

به عنوان یک انسان شما همیشه به یک نقطه که در آن شما متوجه است که زندگی شما سهم خود را از اشتباهات برخی از بزرگتر یا کوچکتر از دیگران است. اما چیزی است که شما می توانید انجام دهید که به شما اجازه آخرین اشتباه شما خواهد بود, بهترین معلم است.

بلوغ واقعی زمانی است که کسی اشتباه می کند و شما سعی می کنید به درک شرایط خود را به جای قرار دادن آنها را. خطاها و اشتباهات جهانی هستند بنابراین یادگیری را ببخشند.

شما بهترین معلم است آخرین اشتباه

شما نیاز به تبدیل شدن به کسی که می تواند تشخیص اشتباه گذشته خود را به عنوان یک فرصت برای برنده شدن در زندگی است. و شما می توانید تنها پیشرفت اگر شما درمان اشتباهات خود را به عنوان درس از گذشته تا به شما کمک می کند در آینده خود را.

بیش از حد بسیاری از مردم هرگز قادر به گرفتن گذشته اشتباهات خود هستند و زندگی بدون امید و یا برنامه ریزی برای آینده است. راه حل این است که اجازه دهید به شما بهترین معلم خود را آخرین اشتباه است. نگه داشتن سر خود را بالا و نه در گذشته زندگی می کنند. شما فقط باید برای نگه داشتن در حال حرکت به سوی بهتر و آینده ای روشن تر.

اگر شما تمرکز بر روی مثبت چیزی که شما انجام داده اند نه فقط به دنبال در اشتباه خود; زندگی خود را اجرا موثر تر است. پس از آن همه بستگی دارد چگونه شما رسیدگی به شرایط شما و آنچه شما یاد بگیرند از خود اشتباه است.

راهنمایی برای یادگیری از خود گذشته اشتباه

راستگو چه می گوید زیادی در مورد شما این است که چگونه شما مقابله با اشتباهات و شکست! با توجه به عادات خود را, شما می توانید اطلاعات بسیار. بیشتر از نه, بهترین معلم است آخرین اشتباه است. در اینجا برخی از راهنمایی از اشتباهات قبلی خود را و چگونه آن را می تواند به شما کمک کند:

 • چهره خود را ترس از شکست یا اشتباه.

 • زندگی می کنند زندگی خود را با کمتر تاسف.

 • فروتن به اندازه کافی برای دیدن اشتباهات خود را.

 • ببخش دیگران را برای اشتباهات.

 • شجاع به اعتراف خود آخرین اشتباه است.

 • استفاده از اشتباهات به عنوان بهترین معلم و به عنوان پله-سنگ به افزایش بالاتر از آنها است.

 • می تواند عاقلانه به اندازه کافی برای تصحیح اشتباهات شما را.

 • پیدا کردن پاسخ به سرعت بیشتر.

 • آسان تر می شود خودتان کمتر انتقادی و کمتر قضاوت.

 • یاد بگیرند که چگونه به را به عنوان به زودی به عنوان ناراحتی یا شکست را نشان می دهد

 • ببخش و فراموش کردن اشتباهات گذشته خود را به اندازه کافی به بیش از آنها را.

آخرین اشتباه – بهترین معلم

“ما همیشه می توانید اشتباهات را ببخش اگر یکی شجاعت اعتراف به آنها را.” – بروس لی

بنابراین شما در یادگیری خیلی بیشتر از گذشته خود را از خطاها و اشتباهات از شما می توانید زمانی که زندگی راحت است. یادگیری به اعتراف به اشتباهات خود را قبل از آن خیلی دیر است برای یادگیری هر چیزی. شما ممکن است احساس مانند گذشته خود را اشتباه به نظر می رسد این پایان راه است. اما می دانم که وجود دارد بی شمار از افراد موفق که موفقیت ایجاد شده به دلیل اشتباهات خود.

من اعتقاد دارم که شما بهترین معلم است آخرین اشتباه است. یادگیری یک فرایند است بنابراین اگر شما به اشتباه و معکوس می, اثر شما آموخته اند که بیش از شما فکر می کنید. پس از قبول اشتباه و پیگیری از طریق رویاهای خود را بدون توجه به آنچه.

[ad_2]