شرکت شکوفا در دورگاپور منجر به بیشتر جای خالی در دورگاپور

[ad_1]

چند سال پشت, کلکته شد و انتخاب شهر برای اکثر این شرکت ها در بخش شرقی این کشور است. راه اندازی شرکت به عنوان به خوبی به عنوان آنهایی که بیشتر تاسیس راه اندازی دفاتر خود در پایتخت, West Bengal توان آن را به دفتر مرکزی و یا شعبه های منطقه ای و یا منطقهای ، اما به آرامی و به طور پیوسته مورد توجه معطوف شده به دورگاپور. وجود انواع دلایل این فشار بیشتر بودن ناآرامی های سیاسی که سنگ این شهرستان از زمان به زمان باعث تحول در زندگی روزانه انسان مشترک و متعدد دیگر مانند رشد جمعیت و رفت و آمد مشکلات عدم وجود و یا کمبود امکانات اولیه هزینه زندگی و غیره.

دورگاپور که اساسا فولاد شهر با توجه به حضور بادبان عمل دورگاپور جراحی گیاه پدید آمده است به عنوان واقعی جانشین کلکته. این شهر به خوبی برنامه ریزی شده با سطح جاده ها و کنترل ترافیک کمتر فضایی آلودگی و هزینه های پایین زندگی و یک محیط صلح آمیز است. آن را به خوبی متصل به کلکته و مجاور متحده با یک شبکه به خوبی سازماندهی سیستم حمل و نقل متشکل از اتوبوس و قطار و حتی پرواز. همه این عوامل منجر کوچک و متوسط و شرکت های بزرگ برای راه اندازی دفاتر خود را در به راحتی در دسترس نقاط دورگاپور. و به عنوان با ظهور صنایع جدید, خالی, در دورگاپور برای نقش های مختلف شغلی نیز به شدت افزایش یافته است در طول سال.

از صنایع که مهاجرت کرده اند به دورگاپور قابل توجه ترین است که در آن صنعت است. بسیاری از آنها آغاز شده و عملیات خود را از دورگاپور خود و گسترش شاخه های خود را به دیگر شهرستانها شرقی, در حالی که دیگران خود را باز کرده اند دفاتر منطقه ای در اینجا با توجه به شدید فضای بحران در کلکته. چرا که از دلایل روشن این شرکت ها سعی کنید به استخدام محلی نامزدها که منجر به افزایش فرصت های شغلی در دورگاپور. با کارکنان محلی شرکت می تواند به جلوگیری از برخی از رایج ترین مشکلاتی است که, شرکت, صورت, مانند, غیبت, صفحه اصلی, بیماری, کم انگیزه و تمایل به ترک ایستگاه و همچنین تقاضا برای افزایش دستمزد.

در دسترس بودن نامزدها نیز یک عامل عمده برای شرکت در دورگاپور.

این شهرستان دارای برخی از بهترین دانشگاه های مهندسی در منطقه شرقی که جذب بهترین مغزها از نقاط مختلف کشور و به خصوص شرق. به عنوان مثل وجود دارد هیچ کمبود ماهر و آموزش دیده از نامزدها که می تواند کار بر روی پروژه های زنده. این اتحاد ایجاد برنده برنده وضعیت برای تازه فارغ التحصیلان و همچنین شرکت هایی که در حال فعالیت در دورگاپور. کسانی که در حال عبور هستند که به سرعت جذب شده توسط آن شرکت و از سوی دیگر این شرکت در حال گرفتن به خوبی آموزش دیده کارورزان در کمتر هزینه. از این رو جای خالی در دورگاپور پر می شود تا با سرعت بیشتری در یک راه موثر نسبت به بقیه دولت است.

[ad_2]