سونی اریکسون K810i نقد و بررسی – قابل اعتماد و مطلوب

[ad_1]

جانشین فوق العاده محبوب K800i سونی اریکسون را K810i براق, شیک, دوربین مدار گوشی با 3G قابلیت های. برای همه آن شامل ویژگی های این گوشی وزن محترم 115 گرم و اقدامات 106mm x 48mm x 17mm.

طرف مقابل از این آب نبات نوار تلفن تحت سلطه زیادی 262 K رنگ صفحه نمایش ارائه می دهد که بسیار عالی رنگ و روشنایی و وضوح تصویر. مرکزی پنج راه دکمه ضامن است مورد استفاده قرار گیرد به حرکت به منوها با رو به پایین را فشار دهید تایید عمل انتخاب شده است. وجود دارد مقدار زیادی از فضای اطراف ضامن آن را کمی بی دست و پا برای کاربران برای اولین بار. کلید عددی پد کمی مطرح کوچک و جدا شده توسط کانال های عمیق است که باعث می شود آنها را دشوار برای رسیدن به.

طراحی K810i است به خصوص طراحی شده برای کاربران تلفن همراه که ارزش عملکرد دوربین تلفن خود را. با وضوح بالا تصاویر K810i ساخته شده در CyberShot دوربین 3.2 مگاپیکسلی قرار می دهد بسیاری از stand-alone دوربین های دیجیتال به شرم. این دوربین دارای زوم دیجیتال و فلش زنون و کاهش چشم قرمز و فوکوس خودکار امکانات و همچنین به عنوان تثبیت کننده تصویر و ضد تیرگی فن آوری است. سونی BestPic ویژگی کاربر را قادر می سازد به نه عکس در عرض یک ثانیه و حذف همه اما بهترین تصویر. شما همچنین می توانید با استفاده از تلفن برای فیلم.

سونی تضمین کرده است که K810i caters برای دوستداران موسیقی و همچنین عکاسان. دستگاه پخش رسانه ای است سازگار با تمام فرمت های محبوب موسیقی و کاربران می توانند آهنگ های مورد علاقه خود را دانلود و به گوشی. شبیه به بسیاری از در گوشی های Sony Walkman محدوده K810i همچنین شامل نرم افزار اختصاصی از جمله ویژگی PlayNow این ملودی-آهنگسازی و musicdj می TrackID که ارزشمند است که شما فقط نمی تواند به یاد داشته باشید نام لحن در سر خود گیر. این گوشی همچنین دارای یک رادیو FM با RDS معنی شما می توانید متن اطلاعات ارائه شده توسط ایستگاه های رادیویی به شما به عنوان گوش دادن به موسیقی است.

3G گوشی K810i اجازه می دهد تا کاربران برای دسترسی به پهنای باند اینترنت و شرکت در ویدئو کنفرانس. شامل مرورگر اینترنت شده است به روز شده از مدل قبلی باقی می ماند و کمی پایین تر از گوشی های دیگر در کلاس خود است. این گوشی فراهم می کند و انتقال داده تا به 384kb در هر ثانیه و فن آوری بی سیم BlueTooth معنی است که شما می توانید اتصال به دیگر دستگاه های سازگار در محدوده ده متر است. با حالت پرواز و آر اس اس فیدر شما می توانید در تماس ماندن در حالی که در هوا و خارج از دفتر.

سونی اریکسون K810i دارای 64 مگابایت از حافظه داخلی به علاوه یک میکرو (M2), memory stick. بحث زمان است محترم ده ساعت با 400 ساعت زمان آماده به کار ممکن است.

کسانی که با خود K800i بعید متوجه تفاوت معنی داری بین این و مدل های جدیدتر و ممکن است مایل به ارتقاء به K810i. برای تمام کاربران دیگر به K810i یکی دیگر از گوشی بزرگ ارائه شده از سونی اریکسون است که ایده آل برای آن دسته از مشتریان به دنبال یک طراحی خوب و قابل اعتماد 3G تلفن با تمام موجودی تسلی.

[ad_2]