سه عضو جدید شورای اسلامی شهر پاکدشت معرفی شدند

[ad_1]

به گزارش ایرنا، دی‌ماه سال گذشته بود که رحیم علیش‌پور دادستان عمومی و انقلاب پاکدشت، خبر از دستگیری دو عضو شورای اسلامی و ۱۳ نفر از کارکنان شهرداری این شهر را رسانه‌ای کرد، اتفاقی که سال ۹۷ نیز با دستگیری رئیس شورای شهر پاکدشت رخ داده بود.
پس از طی شدن زمان قانونی و بر اساس قانون شوراهای اسلامی، سه عضو علی‌البدل شورای شهر پاکدشت به نام‌های علی‌اصغر خسروانی، مسعود تاجیک و محمدعلی عرب با برگزاری مراسم تحلیف، به عنوان اعضای اصلی شورای شهر معرفی شدند.
فرماندار پاکدشت روز دوشنبه در این مراسم که در محل شورای شهر پاکدشت برگزار شد اظهار کرد: درراستای اجرای تبصره ذیل ماده ۷ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، سه عضو علی البدل  با قرائت سوگندنامه به عنوان اعضای اصلی معرفی شدند.
هادی تمهیدی افزود: امروز فصل جدیدی از خدمت‌رسانی به مردم پیش روی اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت آغاز شده و انتظار می‌رود که اعضای شورا، به منظور جلب رضایت مردم، بهترین خدمات را به آنان ارائه دهند.
وی تصریح کرد: اعضای شوراهای اسلامی برآمده از متن مردم بوده و به خوبی از مشکلات آنان آگاهی دارند بنابراین انتظار می‌رود به منظور حفظ امانت مردم و جلب اعتماد آنان، زمینه را برای توسعه مناطق مختلف شهر فراهم کنند.
شهرستان پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت و با دو بخش مرکزی و شریف آباد در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
شورای شهر پاکدشت ۹ عضو دارد.
تهرام/۷۲۵۴
 

[ad_2]

Source link