سلب حق اقامه دعوی کمبود – 4 اسرار تکان دهنده شما باید بدانید در مورد سلب حق اقامه دعوی کمبود

[ad_1]

بیایید آن روبرو هستند, اگر شما نمی توانید هزینه را به خانه دیگر و یا خانه است و در زیر آب شما هیچ انتخاب دیگری اما به اجازه دهید آن را سلب کند. مصرف این مسیر را ترک خواهد کرد شما را با یک کمبود لایحه که شما باید برای مقابله با. این کمبود مقدار می تواند باعث مشکلات جدی اگر بانک تصمیم می گیرد به شما شکایت در دادگاه. من شما را با چهار اسرار است که شما می توانید استفاده کنید برای کمک به با کمبود مقدار.

سلب حق اقامه دعوی کمبود راز – 1

پس از سلب حق اقامه دعوی که می تواند قرض دهنده شکایت برای کمبود مقدار ؟

هر ایالت متفاوت است اما آنها معمولا می تواند شکایت شش ماه پس از سلب حق اقامه دعوی و تاریخ پس از بررسی قوانین ایالتی خود را به صورت صحیح مقدار از زمان.

سلب حق اقامه دعوی کمبود راز – 2

آنچه در مورد کمبود در دومین وام مسکن ؟

اگر شما یک وام مسکن دوم در خانه خود را و شما اول وام مسکن forecloses در برخی از کشورهای وام دهنده شش سال بعد از شما آمده برای کمبود مبلغ در وام مسکن دوم است.

سلب حق اقامه دعوی کمبود راز – 3

آیا من مجبور به پرداخت کمبود مقدار ؟

با اتمام دولت خود را برای دیدن اینکه آیا وام دهندگان مجاز به جمع آوری کمبود مقدار. در برخی از ایالتها کمبود قضاوت به طور خودکار وارد شده در برابر شما و در کشورهای دیگر قرض دهنده باید از شما شکایت. صحبت با یک وکیل برای گزینه های خود را و ببینید که آیا شما واجد شرایط برای وام مسکن بخشش بدهی برنامه. در این برنامه از وام دهنده خود را می بخشد و بدهی وام و شما را دریافت خواهد کرد IRS 1099 در پایان سال است. این 1099 نمایش مقدار از پول بانک بخشید و از آن خواهد شد شمارش به عنوان درآمد با توجه به IRS. شما مسئول پرداخت مالیات بر کمبود مقدار ذکر شده در 1099. در نهایت, شما ممکن است در نظر تشکیل پرونده برای ورشکستگی اگر بدهی بالا است که آن را به شما باعث مشکلات.برای اطلاعات بیشتر در مورد وام مسکن بخشش بدهی برنامه را بررسی کنید: http://taxes.about.com/od/income/qt/canceled_debt.htm

سلب حق اقامه دعوی کمبود راز – 4

می توانم حذف فقر از گزارش ؟

صبر کنید حدود دو سال و اجازه سلب حق اقامه دعوی فایل های منتقل شده به واحد ذخیره سازی است. در این زمان شما می توانید شروع به خود را پایه اختلاف روش. به یاد داشته باشید زمانی که شما اختلاف فایل هایی که قدیمی هستند این بانک در برخی از زمان ها را انتخاب کنید نه به منظور بررسی بدهی با توجه به محدودیت های زمانی. اگر شما شکایت برای کمبود مقدار شما نیاز به استخدام یک وکیل برای کمک به شما در حل و فصل این موضوع. شما می توانید استدلال می کنند که شما تسلیم خانه است. شما پرداخت کردن وام یا شما وارد یک سند در ازای سلب حق اقامه دعوی. شما همچنین می توانید حل و فصل تعادل برای 30 سنت در دلار. با کمبود بیش از 75,000 شما احتمالا باید شروع به صحبت کردن به یک وکیل ورشکستگی.

انعقاد این چهار اسرار من احساس می کنم که بسیاری از افرادی که در حال رفتن را از طریق سلب حق اقامه دعوی باید بدانید. آموزش خود را در این منطقه قبل از اینکه شما اجازه دهید خانه خود را سلب کند.

[ad_2]