سلب حق اقامه دعوی و چالش ها – می توانید یک کارت اعتباری وام دهنده قرار داده و رهن در خانه شما ؟

[ad_1]

اغلب زمانی که بزهکار در پرداخت وام مسکن خود را, شما در حال حاضر در پشت کارت اعتباری خود پرداخت. در بالا از خود سلب حق اقامه دعوی نگرانی شما دریافت می کنید بسیاری از تماس های تهدید آمیز از شرکت کارت اعتباری خود را. آن است که تخصص خود را. خشونت صنعت کارت اعتباری می خواهد شما را به ترس. زمانی که آنها در تماس با آنها صحبت دو دقیقه به خود – خواندن پیام های خود را به شما. اگر شما واقعا گوش دادن و باور به آنچه آنها می گویند شما دچار مشکل هستند. شما احساس می کنید ناامید و درمانده است. شما حتی فکر می کنم که آنها در حال رفتن به خانه خود و یا قرار دادن شما در زندان است.

این سوال مطرح می شود اگر کسانی که شرکت های کارت اعتباری می تواند یک فایل قضاوت رهن در برابر خانه خود را که محل اقامت اولیه خود را. اجازه دهید من توضیح بیشتر اما پاسخ مستقیم است. وجود دارد هیچ چیز آنها می توانید به خانه خود را تحت تاثیر قرار.

من مصمم به یاد بگیرند که چگونه این است که پشتیبانی شده توسط دولت و سیستم قضایی. شروع کردم با تماس با یکی از محلی های بدهی تحکیم. من از آنها خواست اگر شرکت های کارت اعتباری می توانید با قرار دادن یک حق رهن در خانه من و گفتند: “بله”. سوال بعدی من بود که در آن من می تواند خواندن در مورد آن است. شما حدس زده – بدون پاسخ. این شرکت ندارد هر کسی که واجد شرایط بود برای پاسخ به این سوال! سپس من به چندین وکلای املاک و مستغلات. پاسخ این بود که من تا به حال به برنامه قرار ملاقات و سپس سوال بپرسید. ارزان ترین دفتر متهم $ 100 در هر ساعت.

سپس من به نام مدار دادگاه از من شهرستان – ضبط دفتر (اسناد رسمی). خانم بسیار مودب و آگاه است. او توضیح داد که در عمق آنچه تا به حال به منظور جلوگیری از این نوع از حق رهن. او با اشاره به دقیق فصل از دولت اساسنامه. اما من تعجب می کنم که چرا این است که آگهی در تلویزیون ؟

شرکت کارت اعتباری هنوز هم می توانید سعی کنید برای قرار دادن یک حق رهن در اموال برای عدم پرداخت صورتحساب. دادگاه مسائل قضاوت و اطلاع صاحب خانه است. سپس اگر آن را محل اقامت اولیه خود را به شما یک فایل اطلاع از حیاط. من در فلوریدا زندگی می کنند و با توجه به اساسنامه فلوریدا عنوان پانزدهم فصل 222.01 (تعیین حیاط توسط مالک قبل از مالیات) بخش 2 این حق رهن می توان با پر کردن این اطلاع از حیاط. شرکت های کارت اعتباری آن را می دانم و به ندرت سعی می کنید به فایل هر گونه قضاوت در برابر یک حیاط ملک (محل اقامت اولیه). به یاد بگیرند که چگونه آن را با این نسخهها کار در دولت خود را دولت خود را بررسی کنید اساسنامه. اگر شما don't می دانم که چگونه تماس با دادگاه است. تکرار می کنم در طول این مقالات من در همه زمان ها – درخواست کلید طلایی برای رسیدن به موفقیت.

اگر از آن است که محل اقامت اولیه خود را از شرکت کارت اعتباری می توانید با قرار دادن رهن در برابر اموال خود را. در این مورد برای مثال اگر شما در حال حاضر دو وام مسکن جدید این رهن را در مقام سوم. اگر شما شروع یک فروش کوتاه مدت آنها خوش شانس خواهد بود اگر آنها می توانید 5 ٪ از تعادل است. به یاد داشته باشید اولین وام مسکن مسئول است. من آن را دوست دارم چرا که وجود دارد هیچ استدلال با موقعیت پایین تر وام دهندگان. در مقاله من در مورد قرارداد فروش من توضیح داد که در صفحه دوم آن را به صراحت نوشته شده “منوط به تایید بانک”. در سلب حق اقامه دعوی فروش تمام پیوندها پس از اولین ها از بین برود. اگر وجود دارد چیزی بیش از سمت چپ که من شک دارم در این بازار وام مسکن دوم آن را. بنابراین حتی اگر شما می توانید یک حق رهن متصل شده توسط شرکت کارت اعتباری خود را, آن است که هنوز هم خوب است.

[ad_2]