ساخت بک لینک درست – استراتژی لینک سازی و روشهای صحیح لینک بیلدینگ

این لینکها در ظاهر تفاوتی با یکدیگر ندارند؛ اما هرکدام از انواع آنها، حاوی پیام مشخصی برای موتور جستجو هستند. پادکستها دارای مخاطبین اختصاصی خود هستند چراکه هرکدام به موضوع خاصی اختصاص دارند. تخصص، اعتبار و مورداعتماد بودن سه شاخصی هستند که در رتبه بندی وب سایت ها اثر زیادی دارند. در بین سایتهای ایرانی، سایتهای زیادی با سرویس خرید و فروش پاپآپ وجود دارد که بازدید بالا و رتبه الکسا مناسبی دارند. یکی دیگر از روش های سئو خارجی سایت، استفاده از پادکستها و وبینارها است که بسیار راحت وایرال میشود و اشتراک گذاری بسیار بالایی دارد. این باعث میشود آنها وقتی در حال صحبت از نام تجاری شما هستند از شما تعریف کنند و بهنوعی یک تبلیغ دهانی برای شما انجام دهند. ساختن نام تجاری شخصی روشی عمدی برای ایجاد تصویر یا تأثیر مطلوب در ذهن دیگران توسط فرد، گروه یا سازمانی است. گاهی لازم است از شهرت دیگران برای قدرت گرفتن سئو خارجی خود استفاده کنید. این یک روش عالی است که از برای به دست آوردن رتبه خود از اعتبار یا شهرت دیگران استفاده کنید.

وقتی به نمونه پیوندهای رقبای خود نگاه کنید، میتوانید برای سایت خود فرصتی عالی به دست آورید تا از طریق همان وبسایتها پیوند دریافت کند. بنابراین، مهم است که یک شرکت این موضوع را درک کند و از کارمندان خود بهعنوان مدافعان نام تجاری استفاده کند. این روش به شما کمک میکند تا وفاداری به برند و برند سازی تجاری خود را افزایش دهید. اگر تک تک افراد در یک شرکت، خود را بهعنوان یک برند تبلیغ کنند، درنهایت این شرکت مجموعهای از برند ها را در اختیار خواهد داشت که دنبال کنندههای وفاداری به دست میآورند و غیرمستقیم آن پیروان را به سمت برند اصلی سوق میدهند – یعنی خود شرکت! این پلتفرم کاملاً مورد استفاده قرار نگرفته است و تعداد زیادی از افراد تأثیرگذار از آن استفاده نمیکنند؛ بنابراین، اگر روی این سیستمعامل تمرکز کنید، میتوانید سریعتر با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و حتی سریعتر از رقبای خود رشد کنید. این یک ارائه آنلاین است که در زمان واقعی برگزار میشود و مخاطبان دعوت شده یا انحصاری در آن شرکت میکنند. وقتی اینفلوئنسرهای آنلاین پست شما را به اشتراک میگذارند یا نام تجاری شما را ذکر میکنند.

به علاوه داشتن حسابهای اجتماعی که بعداً راجب آن مفصلا صحبت می کنیم خود می توانند یک برند تجاری را ایجاد و تثبیت کنند. وقتی دامنهی وب سایت منقضی شد، هر کسی میتواند آن صفحه را همراه با صفحات موجود و موجودی بکلینک خریداری کند. به وبسایت خود پیوند دهید که به شما در ایجاد دید بیشتر کمک کند و بتوانید با کاربران حوزه خود تعامل داشته باشید. با اینفوئنسرها در تماس باشید: اینفوئنسرهای حوزه کاری خود را بیابید و از آنها برای مثال در اینستاگرام بخواهید که در مورد شما صحبت کنند. به عنوان مثال فرض کنید که ما سعی داریم، یک پست در زمینه سئو خارجی منتشر کنیم! ما میدانیم که ارسال پست در انجمن بهترین راه ارتباطی با وبسایت و تجارت شما و ایجاد ارتباط با آن جامعه است. بگذارید مطلب را ساده تر کنیم؛ گوگل اعتقاد دارد آن صفحاتی که می توانند تاثیر زیادی بر ذهن افراد بگذارند، باید شدیدا مورد بررسی قرار بگیرند تا از بروز اتفاقات ناگوار جلوگیری شود.

و یا چه مشکل و یا نیازی دارد؟ ببینید مخاطب دنبال چیست: یکی از راههایی که میتوانید در شبکههای اجتماعی بیشتر معروف شوید و مخاطب به دنبال شما بیاید، این است که مشکل مخاطب خود را حل کنید.برای این کار میتوانید به سراغ صفحهها و یا کانالهای رقیبان خود بروید و رفتار مخاطب آنها را آنالیز کنید. برای ساختن بک لینک صحیح باید تعداد بازدید از سایت را در نظر بگیریم. لینک های nofollow میتوانند تاثیر گذار باشند و ترافیک سایت را نیز بالاتر ببرند اما در مبحث سئو و بهینه سازی بک لینک ها باید به صورت dofollow باشند اما به این معنی نیست که نوفالو ها تاثیر گذار نیستند از هردو میشود استفاده کرد. در این روش شما باید سایتهایی که دارای لینکهای شکسته و یا خراب هستند را شناسایی کنید.( در بعضی موارد، یک صفحه وب به یک منبع یا صفحه پیوند میزند.بعداً امکان دارد صفحه پیوند داده شده حذف یا از بین برود؛ که درنهایت میشود لینک شکسته).