زنگ زده Westmorland ابع لیکلند آخرین نوردی پایونیر – بنیانگذار Keswck MRT [1886-1984]

[ad_1]

هوراس, Westmorland متولد شد و در پنریته, کامبرلند در سال 1886 دومین و آخرین فرزند از اما و توماس, Westmorland آلیس بودن خواهر بزرگتر خود را با یک سال.

این Westmorland خانواده زد موفق دباغي کسب و کار در این شهر است که آنها را فراهم پول و زمان به اختصاص تمام اوقات فراغت خود را به کاوش در گوشه های دور دریاچه منطقه زبان انگلیسی در یک زمان هنگامی که آن را وحشی عمدتا سازمان ملل متحد در حصار خالی از گردشگران و از همه مهمتر تنها با تعداد انگشت شماری از راک صعود داشتن انجام شده است به طور کلی کوه دره و پس از آن تنها در زمستان این که زمین آموزش برای طبقه متوسط Alpinist که به کامبرلند هیل قبل از رفتن به کوه های آلپ در سالانه بالا رفتن سفر.

به سهم خود Westmorland خانواده بودند به خوبی شناخته شده برای خود پرماجرا شیوه زندگی, در واقع, پدرش, عمه و عموی اشاره شد برای خود سازمان ملل متحد-طناب صعود ستون سنگ در سال 1873 ساخت آن دوم صعود توسط یک خانم.

چه ممکن است شناخته شده است که زنگ زده به عنوان او آمد به نام حال کوهنوردی حرفه ای است که به طول انجامید بیش از 90 سال با بسیاری از اولین صعود خود را به اعتبار هر دو در اینجا در دریاچه منطقه زبان انگلیسی و رشته کوه های راکی کانادا.

این همه آغاز شده در 1st birthday, زمانی که او 2 ساله, خواهر, گرفته شد برای باز درجه یک شبه اردوگاه توسط پدر و مادر خود به جزیره نورفولک در Ullswater. دو هفته بعد آنها هر دو گرفته به قله Helvellyn برای حضور در این اتش به جشن ملکه ویکتوریا جشن سالگرد طلایی. در 4th تولد پدرش او را به کالسکه قلعه جایی که آنها هر دو صعود کرد تا دومین داستان و بازگشت دوباره بدون استفاده از طناب.

در 11th تولد او برای دیدار با پدر ‘به زبان انگلیسی سنگ نوردی’ – والتر پری Haskett-اسمیت همراه با 3 قابل توجه دیگر لکلند کوهنوردان – John W. Robinson, الیس کار و جفری Hastings, به عنوان آنها در بازگشت از یک تلاش ناموفق در خندقها در تارن تخته سنگ بالا Grisedale. چه زنگ زده بود که نمی دانم در آن زمان بود که این امر می تواند نام خود را که می شود اعتبار برای صعود از این جسارت صعود برخی از 13 سال بعد که 2 سال پس از آن او می تواند راه رفتن در رشته کوه های راکی کانادا با Haskett-اسمیت زمانی که با یک سنگ سقوط می تواند به خوبی به پایان رسید نوردی حرفه ای از Haskett-Smith, اگر نه, زندگی خود, اما منابع در آن زمان نگه داشته و این حادثه تحت کاری ادامه داده اند.

در 15th birthday (1901) او صعود ستون با خواهر خود و پدر همه سازمان ملل متحد-طناب یک شاهکار شجاعانه برای آن زمان ساخته شده و چندین سازمان ملل متحد-طناب تلاش برخی که هنوز سازمان ملل متحد-صعود خندق در Dovedale و Deepdale..

زمانی که پدرش درگذشت در سال 1909 زنگ زده شد از خصوصی به معنی بنابراین او قادر به بیرون رفتن نوردی تقریبا هر روز. در طول این آزادی جدید پیدا او ملاقات کرد و نزدیک شد دوستان با جورج و اشلی ابراهیم که او را به صعود در بسیاری از موارد است.

با وجود بالا رفتن به طور منظم با عموزاده – جان Mounsey و آرتور شمال – ساخت اکتشافی صعود در بسیاری از محلی crags, 1910, بود زنگ زده شلوغ ترین نوردی زمان او تا به حال تا به امروز است. آن را در ماه ژانویه آغاز شده نوردی در Tremadoc و Carreg تلف با جورج و اشلی ابراهیم که صعود آنها به طور گسترده قبل از بازگشت به دریاچه برای ادامه صعود خود را تا پایان ماه فوریه. در ماه مارس با دیگران او 1st صعود از عید پاک کرک بر روی بیضوی تخته سنگ به دنبال در ماه آوریل توسط یک 1st صعود از بلیزارد دودکش. با عموزاده او صعود بیشتر در زمستان صعود در سنت یکشنبه تخته سنگ; Fairfield است; Nader; Dollywaggon پایک; و Catchedicam. در ماه ژوئن او مجموعه ای خاموش برای رشته کوه های آلپ با ابراهیم برادر در یک کوهنوردی عکاسی سفر. در طول سفر خود آنها ساخته شده بسیاری از 1st صعود که مبنایی برای جورج کتاب: ‘در ارتفاعات کوهستانی و Crags’.

در بازگشت به دریاچه های فرسوده همچنان به صعود با پسرعموهای خود را انجام 1st صعود از بهم متصل خندقها و کبوتر تخته سنگ علاوه بر 2 صعود Dollywaggon خندقها احتمالا اول کامل درست صعود در یک صعود.

در سال 1911 او به کانادا رفت و امن کار با یک کوه نظرسنجی, پارتی اجرا شده توسط Arthur ویلر بنیانگذار باشگاه آلپاین در کانادا. در طول سه سال کار کردن با چرخ های زنگ زده صعود بسیاری از قله و قله در رشته کوه های راکی کانادا همراه با سوئیس راهنماهای مانند کنراد قابیل به Fuez برادران و دیگران. فهرست خود را از صعود چشمگیر است (برخی از 1st و 2nd صعود) برخی تنها دعوت از چند تکرار صعود. او صعود در مجموع بیش از شصت قله و قله که شامل عنوان اولین فرد به سنگ صعود از صخره از کوه Whyte.

او یک کمیسیون در ارضی ارتش – 50th هنگ گوردون Highlanders و پس از وقوع جنگ جهانی اول او به سفارش در کانادا سلطنتی شرکت حمل و نقل. در طول زمان خود را در مقابل او نامزد دریافت جایزه بود چندین بار برای اشاره در اعزام برای شجاعت خود را زمانی که او خود را به رهبری مهمات اسب عرضه آموزش زیر آتش, به نیروهای نظامی در خط مقدم در هر دو Ypres و Somme.

او در بازگشت به کانادا پس از جنگ ادامه خدمت به کانادا ارتش و صعود و skied هر زمان ممکن است. او به کشف نوردی crags در نوا اسکوشیا بود و کلام در کشف اسکی سالن در کبک و قابل توجهی کوهنوردی صعود در ونکوور و در جزیره ونکوور که برخی از آنها شده اند به ندرت تکرار شود. علاوه بر این او مشتاق بود سوار و شرکت در بسیاری از مسابقات در Halifax, Nova Scotia, برنده چندین بار در کلاس های خود (سنگین اسب) و او نیز خوب کار گلف باز و در تمام طول اسکی باز.

در سال 1936 او رفت و به رشته کوه های آلپ با او دوست نزدیک دکتر P. B. فین (مدیر شیلات اقیانوس اطلس) به مدت دو هفته و در آن زمان آنها صعود Unttergabellahon, Riffelhorn (با سه راه مختلف), Rimpfischhorn و سپس دربسته در محیط تعطیلات خود را با صعود به ماترهورن. وقتی پشت در کامبرلند جرالد دلار و دیگران تنظیم کرده بود تا دریاچه منطقه اسکی باشگاه که زنگ زده بود دعوت به رئیس جمهور که از او باقی مانده متصل به برای بقیه عمر خود را.

در بازگشت به کانادا, او اولین زمستان صعود از هر دو شرق و غرب شیر خارج ونکوور; ساخته شده اول زمستان اسکی اکتشاف کل Yoho دره; کشف یک تخته سنگ به نام لانه عقاب و ساخته شده 1st صعود از تمام مسیرهای در هر دو فصل تابستان و زمستان; نوشت بی پایان نوردی و کوهنوردی مقالات برای روزنامه های محلی; داد و مکرر نشان داده شده مذاکرات در مورد این موضوع و به طور کامل درگیر در کوه های جنگ, آموزش برنامه, مجموعه ای در رشته کوه های راکی توسط باشگاه آلپاین در کانادا. این منجر به فرسوده رفتن به آنجا مراجعه به جنگ در لندن که منجر به Lovat پیشاهنگی فرستاده شده در آموزش فرمان توسط فرانک Smythe.

با شروع جنگ جهانی دوم زنگ زده بود و با توجه به پیش بروید از دولت کانادا برای راه اندازی و اجرای اولین کشور رسمی نظامی کوه جنگ اردوگاه آموزشی در تراس شرقی از شاهزاده روپرت. در حالی که سفر وجود دارد در این آموزش او به طور جدی بیمار مبتلا به کولیک صفراوی و در نتیجه خود را در کیسه صفرا برداشته. به عنوان یک نتیجه در سال 1945 او از نظر پزشکی مرخص شده از ارتش با رتبه سرهنگ دوم بازگشت به معشوق خود کامبرلند و حل و فصل کردن به بازنشستگی خود را در Keswick.

هرگز یکی به اجازه می دهد هر چمن به رشد در زیر پای خود او در fells و crags ظرف چند روز پس از رسیدن به خانه.

یک سال بعد در سال 1946 او رفت و به کمک ویلفرید نویس (اورست کهنه) که تا به حال شکسته اش فمور در حالی که از بالا رفتن از در بزرگ شیروانی. این رویداد منجر به فرسوده تشکیل Borrowdale, ديد کوه, تیم امداد و نجات که بعد از تغییر نام آن به Keswick MRT. او در نهایت موفق به دریافت O. B. E. برای خدمات خود را به نجات کوه علاوه بر دریافت طناب نقره ای جایزه از باشگاه آلپاین در کانادا در سال 1947 تنها کوهنورد به طوری که در سال.

او در طول عمر او صعود و پیاده روی fells و تپه ها از هر دو بریتانیا و کانادا با بسیاری قابل توجه کوهنوردان; Haskett Smith, George Seatree, نورمن, سگ گله اسکاتلندی, Noel Odell بنتلی Beetham هری گریفین گادفری سالی تونی ماسون-Hornby (Ogwen کلبه) جان Disley و بسیاری از بسیاری دیگر. در سال 1960 او دچار سرطان معده – تحت 15 عملیات – با توجه به چند هفته به زندگی می کنند در سال 1964 – اما هنوز هم به کوهنوردی و پیاده روی در سال 1976 در سن 90 بدون کلاه ایمنی مهار و یا دیگر مدرن و روز بالا رفتن دستیاران و پوشیدن تمام وقت کاتتر!

او با انتشار “ماجراهای در کوهنوردی’ (1964) نوشت مقالات برای انواع نوردی مجلات و آیا برای اولین بار در جهان همیشه زنده رادیو خارج پخش در حالی که سنگ نوردی با استنلی ویلیامسون در Borrowdale این پخش که مسئول پاکسازی کاپیتان Thain از سرزنش برای منچستر یونایتد Munich air disaster.

زنگ زده بود و آرام و بی ادعا فرد ترجیح می دهند که در سایه تبلیغات. او در زمان علاقه زیادی در معرفی بسیاری از تازه کار به سنگ نوردی و اسکی و بصورتی پایدار و محکم بر این باور بودند در این ضرب المثل است که کوهنوردان باید سقوط نمی کند و به این ترتیب باید یاد بگیرند که برای صعود و فرود و صعود خود را برای بهبود, بالا رفتن تکنیک ها و توانایی های خود.

در 24 نوامبر سال 1984 فرسوده در نهایت تسلیم به بیماری او و متاسفانه زوال عقل و گذشت در یک خانه سالمندان در نزدیکی لیورپول استیون.

یک دیدگاه خاصی از بزرگ شیروانی تصور می شود بهترین در تمام Lakeland مشخص شده بود توسط پدر و عموی خود با ساختن یک سنگ قبر در سال 1830 در حال حاضر شناخته شده به عنوان Westmorland سنگ قبر که در آن فرسوده خاکستر پخش شده بودند. او در سمت چپ یک پسر تنها, هوراس لیندهورست و تنها نوه Dickon در حال حاضر زندگی در استرالیا.

[ad_2]