زندگی لورنزو دا پونته:استعداد مگس; عقل عملی پیاده روی

[ad_1]

در میان جهان های مورد علاقه اپرا پیدا کنیم و سه تا از آنها را با یک libretto به قلم لورنزو دا پونته و موسیقی توسط هیچ یک دیگر از شگفتی لذت بخش وینی گوش-شیرینی پزی موتزارت. فهرست لذت را در خود دارد: ازدواج فیگارو همین Giovann و Così Fan Tutte.

ما یاد بگیرند که در کتاب جدید این نویسنده اشعار اپرا از ونیز توسط رادنی پیچ که دا پونته رشد بسیار نزدیک با پیچیده Mozart – هر دو از آنها به ما یاد نمی شد و تنها با استعداد اما بیهوده و نا امنی و بلند پروازانه که در حالی که نوشتن دون جیووانی در آنها مشغول به کار در مجاور لژ و فریاد زد: به هر یک از دیگر از طریق خود ویندوز.

دا پونته حتی جرأت ادعا با موتزارت که اعتقاد بر این متن باید در خدمت به موسیقی در حالی که دا پونته بود که برخی از کلمات باید اولیه, در واقع, که بدون شعر او حتی توانا Mo موسیقی خواهد بود هیچ چیز نیست.

در عین حال چگونه دا پونته سقوط از ارتفاع است. سخت به عنوان آن را ممکن است به تصور او زخم در نیویورک در حال اجرا در یک زمان و یک فروشگاه مواد غذایی در باوری.

درخشان به عنوان یک هنرمند او ظاهرا در زندگی شخصی خود یک مدیریتی ادم احمق و ابله. و یا گفت: یکی دیگر از راه استعداد مگس عقل عملی فقط plods همراه مانند نسبی ادم احمق و ابله.

دا پونته یهودی متولد شد به عنوان یک نتیجه از پدرش داشتن تصمیم خانواده باید تبدیل به کاتولیک برای اسایش زندگی از تجارت کشیشی. اما خود را حرفه ای واقعی بود که زنان متاهل است. سوء استفاده خود ما یاد rivaled Casanova که شد رفیق و اگر ما معتقدیم چنین چیزی ممکن است در این دسته در دست مربی خود را.

دا پونته بستری خود یک نقص در مقایسه با رقیب خود برای مانور روابط: او را ندارد کازانوا ادعا استعداد برای fleecing زنان او دروغ wooed. در واقع Da Ponte ادعا می کند او در واقع دوست داشتم آنهایی که او ساخته شده ،

او همچنین خود را در نظر گرفته زرنگ سیاسی اما حرکت خود را خودش به نمایش گذاشت. او ناراحت جانشین یوسف II بسیار او تبعید از وین.

در حال حاضر هنوز از نظر فنی یک کشیش او ازدواج کرده بود به یک جوان اما عاقلانه تر عملی زن به نام نانسی Grahl اما حتی او قادر به نگه داشتن مرد از ورشکستگی در لندن و دوباره در امریکا, جایی که آنها نقل مکان کرد و در سال 1805 چرا که خانواده او تا به حال حل و فصل در اینجا.

او اقدام به ایجاد ایتالیایی شرکت اپرا که انگلیسی زبان مخاطبان کمی علاقه در آنها. برای اضافه کردن پیاز به اپرا, مواد غذایی کسب و کار شکست خورده است.

او سرانجام یک معلم کتاب و سرحال impresario.

در سمت مثبت نیویورک تبدیل به دلنشین ترین نقطه برای او. آن را نسبتا لیبرال و دا پونته در بر داشت خود را در مورد نخبگان فرهنگی.

او اولین استاد ایتالیایی در دانشگاه کلمبیا. در حالی که موقعیت تقریبا تشریفاتی دا پونته دارای دو تمایز داشتن اول یهودی و اولین کشیش در مدرسه در ارومیه.

او زندگی می کردند به 80 احترام اما به عنوان گریز از مرکز.

او مرد جذاب ساخته شده است که حرفه ای بودن اروپا در زمانی که این دولت بود و هنوز هم به عنوان رمان است.

در عین حال زمانی که یک مقایسه خود را هر روز اعمال خود بالدار با همکاری موتزارت یکی تنها می تواند تکان دادن سر خود را با به رسمیت شناختن چگونه جیوه درخشان قابل توجه سنتز از استعداد هستند, راه, تا در فرایندهای ذهنی ما تنها می تواند امید را رها پاسخ به باردار آگاهی نسبت به “اول ما این کار را انجام و سپس ما را که” آهسته عملی اما هنوز هم ارزشمند داشته باشید.

[ad_2]