زمین‌خوار حرفه‌ای کنگاور روانه زندان شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، روابط عمومی دادگستری روز سه شنبه به نقل از رییس کل دادگستری استان کرمانشاه افزود: در پی شکایت چند تن از اهالی شهرستان کنگاور مبنی بر اینکه ٢٠ سال پیش ٨٠٠ خانواده در تعاونی مسکن نیروی انتظامی ثبت‌نام کرده اند و پس از پرداخت پول، برگه واگذاری زمین به آنان اعطا شده اما طی این مدت نه تنها پیشرفتی در ساخت آن صورت نگرفته بلکه از میزان متراژ اولیه زمین نیز کاسته شده است.

پرویز توسلی زاده افزود: دستگاه قضایی بنا به وظیفه ذاتی خود که برخورد با مفسدان را در اولویت برنامه های خود قرار داده و با توجه به اهمیت موضوع و سرگردانی بیش از ۸۰۰ خانواده کنگاوری، موضوع را با حساسیت دنبال و پیگیری کرد.

او اظهار داشت: در نهایت پس از کش و قوس‌های فراوان، متهم «ش.م» دستگیر و روانه زندان شد.

توسلی زاده گفت: قرار وثیقه ۱۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی به اتهام مشارکت در انتقال مال غیر به میزان ۵۷ هزار مترمربع از اراضی ملی برای متهم صادر شده اما به دلیل عدم تودیع وثیقه، متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه تاکید کرد که ایجاد چنین مشکلاتی برای مردم ناشی از عدم انجام وظایف قانونی توسط دیگر ادارات است که مردم و دستگاه قضایی را با مشکل مواجه می کنند.

[ad_2]

Source link