رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‎‌غربی شنبه آینده، میهمان سامانه ۱۱۱

[ad_1]

رسول مقابلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: “جواد آقازاده” از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰ روز شنبه به سوالات مردم پاسخ می‌دهد.

وی اضافه کرد: علاوه بر آن، “محسن حمزه‌لو” مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی نیز از ساعت  ۱۰ تا  ۱۱ و “محمود بدلی” مدیرکل بنیاد مسکن استان از ساعت ۱۳ تا ۱۴ نیز در سامانه سامد حضور خواهند یافت.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی بیان کرد: پیش از شیوع بیماری کرونا طی سال گذشته حدود ۵۰ مدیر استانی از طریق سامد با مردم ارتباط برقرار کرده‌اند که این روند دوباره آغاز شده است.

مقابلی گفت:  در دور جدید حضور مدیران استانی در سامد نیز ۲۵ مدیر استانی در این سامانه برای پاسخ به مردم حضور یافته اند که سه معاون سیاسی امنیتی اجتماعی، هماهنگی امور اقتصادی و امور عمرانی استاندار، ۶  مدیرکل حوزه های مختلف استانداری و ۱۵ مدیرکل نهادهای مختلف در سطح استان به همراه فرماندار ارومیه را شامل می شود.

وی ادامه داد: مردم می‌توانند با شماره‌گیری ۱۱۱ به صورت رایگان مشکلات خود را بدون واسطه با مدیران مرتبط در میان بگذارند و از ابتدای فصل پاییز امسال صدها مورد از این طریق ارتباط مردمی برقرار شده است.

دولت با راه اندازی سامانه ارتباط مردمی (سامد) گوشی به دست است تا با راهی مناسب و کم هزینه با مردم ارتباط مستقیم برقرار کند و گام‌های بزرگ‌تری در راستای رفع مشکلات آنها بردارد.

[ad_2]

Source link