رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته‌ای که گذشت

[ad_1]

شانزدهم مرداد در حساس‌ترین دیدار هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، تیم شهرخودرو در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد با نتیجه ۲ بر ۲ مقابل استقلال تن به تساوی داد.

در نیمه نخست این دیدار شهرخودرو در دقیقه ۳۵ دروازه تیم استقلال را باز کرد. 

در نیمه دوم این مسابقه تیم استقلال در دقیقه ۵۴ با ضربه ارسلان مطهری به گل تساوی دست یافت. تیم مهمان در دقیقه ۷۰ با گل دیاباته از روی نقطه پنالتی از تیم میزبان پیش افتاد.
تیم شهرخودرو موفق شد با ضربه ایستگاهی محمدرضا خلعتبری در دقیقه ۷۳ گل مساوی را به ثمر برساند. این بازی با همین نتیجه پایان یافت. 

عضویت رییس هیات بوکس خراسان رضوی در کمیته فرهنگی فدراسیون بوکس

رییس هیات بوکس خراسان رضوی گفت: بر اساس حکم رییس فدراسیون بوکس، وی مدت یکسال به عضویت کمیته فرهنگی این فدراسیون درآمده است.

امیرحسین اخوان افزود: ترویج هر چه بیشتر فرهنگ پهلوانی و اخلاق، برگزاری دوره های اخلاق در ورزش و اخلاق در مربیگری، توجه بیشتر به پیشکسوتان عرصه بوکس، راه اندازی کمیته فرهنگی در هر هیات ورزشی از جمله برنامه هایی است که دنبال خواهیم کرد.

برگزاری مسابقات شطرنج آنلاین 

رییس هیات شطرنج خراسان رضوی گفت: سومین دوره مسابقات آنلاین جام ستارگان با حضور ۲۳ شطرنج باز از ۶ کشور در هفت دور به روش سویسی برگزار شد. 
رضا پاشانجاتی افزود: در این مسابقات سه استاد بزرگ از ایران و روسیه، چهار استاد بین‌المللی از ایران و ارمنستان، پنج استاد فیده از  ایران و آذربایجان و یک نامزد استادی از مالزی حضور داشتند. همچنین چهارمین، پنجمین و ششمین دوره مسابقات آنلاین هفتگی برق آسای شطرنج خراسان در هفته گذشته برگزار شد.

[ad_2]

Source link