روش های مختلف برای سرمایه گذاری 50 میلیون تومانی در بک لینک PBN

با 50 میلیون تومان می توانید در سئو یک تن کار انجام دهید. در اوایل کارت شارژ من ، من فقط 7 میلیون تومان پول داشتم. در آن زمان ، من فکر کردم که مقدار زیادی جریان نقدی برای قرار دادن منابع به سئو است. من این گزینه را داشتم که با 7 میلیون تومان پیشرفت در تن داشته باشم ، اما من با دردسر فوق العاده و به بک لینک PBN روشی مناسب این مبلغ را کمک کردم. به این ترتیب ، همانطور که مارک کوبان نشان می دهد ، در صورت خاموش بودن سرمایه حداقل ، باید با تلاش فراوان آن را جبران کنید. به طور کلی ، خارج از PBN ها ، دو روش مختلف برای قرار دادن منابع در SEO وجود دارد:

محتوا

تکنیک های SEO محتوا مانند گذشته بعد از مدتی ادامه یافته اند. این سیستم ها ایمن ترین هستند ، اما واقعاً متنوع ترین مدل به دست آوردن اتصال هستند.

در صورتی که 50 میلیون تومان پول داشته باشید ، بک لینک PBN باید 80٪ از آن را برای تهیه منابع با ماده مهم بسوزانید. به بیان ساده ، این به معنای ساخت محتوای سئو قابل توجه است که از دستورالعمل های مکانیکی برتر است.

بک لینک واقعی

دور از ذهن است که یک نبرد SEO بدون بک لینک مؤثر باشد. در هر صورت ، از بک لینک های PBN استفاده نمی کنید ، باید بر روی انجام بک لینک های اصلی متمرکز شوید.

بک لینکهای واقعی از سایتهایی که دارای ترافیک هستند بک لینک PBN سرچشمه می گیرد و شما اجازه تغییر آنها را ندارید. سه روش مختلف برای بدست آوردن لینک های اصلی وجود دارد:

ارتقاء محتوا از طریق دسترسی

پست بازدید کنندگان را توزیع کنید بک لینک PBN

موقعیت خرید (خطرناک)

[Outreach]: درخواست هایی را به صاحبان سایت ارسال کنید تا اتصالات را بکشند

در اینجا چند روش ارجاع شخص ثالث وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید: بک لینک PBN

این بدان معنا نیست که شما می دانید سرعت سودآوری در استفاده از بک لینک های PBN دقیقاً به عنوان برخی از گزینه های مختلف برای سرمایه گذاری شما ، بگذارید روشن کنم که چرا ساخت PBN ها عملی بیهودگی برای تقویت امتیازهای شما به عنوان یک بینش تجاری است. است.

این محاسبات بسیار زیاد است ، اما به شما فکر می کند توانایی ROI در استفاده از PBN ها است. Lifetime Value (LTV) یک مشتری شخصی است که به شدت آسیب دیده است. مناطق بیشماری بک لینک PBN وجود ندارد که دارای فشار LTV ناشایست باشند ، و این بدان معناست که برای بدست آوردن یک ROI مثبت زمان بیشتری لازم است.

ماه اول و سوم: رتبه بندی تصاویر در صفحه اصلی “مشاور حقوقی آسیب های فردی لس آنجلس”. به یاد داشته باشید که این یک زمینه جدی است ، بنابراین به احتمال زیاد در 6 بک لینک PBN سال اولیه به صفحه اول نخواهید رسید. این بدان معنی است که شما تا زمانی که وارد شوید در گودال خواهید بود.