روحیه همدلی و جهادی امروز مردم ایران یادگار دوران دفاع مقدس است

[ad_1]

عبدالکریم گراوند روز سه‌شنبه در آیین تجلیل از دست اندرکاران کنگگره سرداران و ۲ هزار شهید استان بوشهر افزود: سپاه در روزهای آغازین انقلاب، دفاع مقدس، دوران سازندگی و امروز همواره نقش آفرین بوده و امروز هم شاهد جلوه‌ای از روحیه ایثار و  از خودگذشتگی برگرفته از روحیه دوران دفاع مقدس هستیم.

وی اضافه کرد: دفاع مقدس یک گنجینه بود و امروز گوشه‌ای از آثار آن را در جامعه اسلامی شاهد هستیم، امروز که جامعه ما با یک بیماری عالم گیر مواجه شده و کشورهای پیشرفته در تامین نیازمندی های خود با مشکل مواجه هستند اما در ایران اسلامی با وجود روحیه‌ای ایثار و از خود گذشتگی، مردم و گروه‌های جهادی و مسئولان در کنار هم قرار گرفتند و بسیاری از نیازمندی‌ها برای مقابله با این بیماری برطرف  شد.

استاندار بوشهر اضافه کرد: شهدا و ارزش‌های دفاع مقدس، سرمایه بزرگ روحیه همدلی، جهاد و ایثار و از خودگذشتگی را به مردم ایران ارزانی داشته‌است و همواره باید قدردان شهدا باشیم.

گراوند افزود: با لطف خدا، همت اقشار مختلف مردمی اعم از خانواده بزرگ شهدا و ایثارگران و مجموعه مدیریتی استان، شاهد برگزاری باشکوه کنگره سرداران و ۲ هزار شهید استان بوشهر بودیم.

وی با قدردانی از خانواده معظم شهدای استان که حضوری پرشور در کنگره سرداران و ۲ هزار شهید استان بوشهر داشتند، گفت: سخنرانی رهبر معظم انقلاب هم در جمع اعضا کنگره و اظهارات ایشان در مورد بوشهر برای همیشه در اذهان مردم باقی می ماند.

[ad_2]

Source link