رهبران فرقه به عنوان روغن مار فروشندگان

[ad_1]

زنان با مارک دائمی گوشت زخم. مردم زندگی در انزوای کامل با هر جنبه ای از زندگی خود را تحت نظارت و کنترل می شود. جعلی ادیان که در آن عبور صفحه مجموعه در واقع به معنی اهدای تمام دارایی های شخصی. این نمونه از تاریکی در قرون وسطی یا در پشت پرده از یک کشور توتالیتر? بدون این شرایط رخ داده در ایالات متحده آمریکا در سال 2020 است.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ وجود دارد همواره هنرمندان باهم که نادیده گرفتن ارزش های اساسی از صداقت و شفافیت و توجه به دیگران در نام یک جفتک سریع و منافع شخصی. اغلب این شارلاتان هستند آسان به نقطه مانند صاف صحبت کردن درب-به-درب فروشنده که نمی خواهد بدون پاسخ است. وجود دارد بسیاری از بیشتر که بسیار دشوار است به نقطه ای از آنها مبدل به عنوان تجارت خود و یا عصر جدید رهبران به دنبال تنها به کمک کسی پیدا بالقوه انسان است.

در ابتدا همه چیز با شکوه شبیه به یک جدید عشق وعاشقی. که در آن نقطه شارلاتان می یابد خود را و یا پول منبع. خود را در پشت لبخند فوق العاده و نامحدود تمایل به کمک به خود را با دقت تعریف روش های شستشوی مغزی اغلب آغاز خواهد شد. تعارف تبدیل به بی رحمانه انتقاد داوطلب کمک منجر به بیگاری و هزینه های مالی و یا کمک های مالی تبدیل شدن به بسیار بزرگتر است. سال به سال یا حتی دهه ها و شستشوی مغزی می رود دایره کامل.

زمانی که خانواده و دوستان و یا مراجع قانونی سوال و یا پرس و جو فرقه رهبران رفتن به حالت دفاع با استدلال رایگان سازمانی آزادی مذهب و یا به سادگی آزادی به زندگی به عنوان یک انتخاب. سپس روند حمله به مهاجم آغاز می شود مانند ساینتولوژی's بازی منصفانه سیاست از تعقیب و اذیت و آزار هر کسی که انتقاد به خود را ساختگی دین یا Synanon ترک یک مار زنگی در صندوق پستی یک وکیل است که اتفاق افتاده است به پل Morantz.

مرکز بنیاد سال پیش برجسته یک سری از مشاوره گروه بودند که رتبه بندی در عملکرد. در عین حال فراتر از ابراز احساسات در حمایت محیط رهبران درگیر در تحقیر مردم بر شخصی خود را وزن جسمی آزار کاربرانی که آهسته به قبول پیشنهادات و انتقادات و گفتن افراد دیگر که در آن وجود دارد می تواند کار کند که آنها می تواند تاریخ و یا اینکه آیا آنها می تواند نگه داشتن نوزادان متولد نشده.

اجرای قانون است که اغلب در یک ترشی. با فشار به نگه داشتن خیابان های شهرهای ما و شهرهای عاری از واضح تر دزد آنها اغلب نادیده تهدید فرقه ها تا زمانی که تهدید قریب به اتفاق است. زمانی که درگیری بین محلی اهالی شهر در روستایی اورگان تشدید با پیروان Bhagwan Shree Rajneesh, کلانترها مشخص است که فرقه گروه تا به حال بیشتر قدرت شلیک خود را در مرتع پرورش احشام از اجرای قانون از کل ایالت اورگان ترکیب – بسیار برای روشنگری.

در ایالات متحده آمریکا ما اغلب تمرکز توجه ما بر طرف عرضه كرده و نه تقاضا. البته ما باید به عنوان جرم جنایی تعقیب و مودبانه سو رهبران این فرقه گروه برای جنایات خود را. اما charlatans همیشه وجود دارد پس آنها سرچشمه در نقص از قلب انسان. چه در مورد طرف تقاضا? تا زمانی که در بازار وجود دارد به صورت غیر قانونی مواد مخدر در ایالات متحده آمریکا همیشه وجود خواهد داشت تامین کنندگان آماده برای پر کردن مصرف کننده میل.

ما نیاز به توقف به دنبال انسان تحقق در دست هنرمندان باهم که تنها علاقه مند در یک جفتک سریع و قدرت بیش از یک وفادار و نیازمندان گله. رشد انسان می آید از ما خانواده و دوستان و جامعه و مذهبی در ارتباط ادیان با زمان آزمایش تاریخچه رفتار اخلاقی. وجود دارد قطعا مسائل در ادیان اصلی. اما بسیاری از این مشکلات در حال گرفتن حل و فصل شود.

کیت Raniere دیوید Miscavidge و ریچارد Corriere نه پیامبران. در عوض آنها مشاغل مردانی که تجارت کاذب وعده رشد انسانی خود را برای به دست آوردن مالی و قدرت. اجازه دهید's شروع شده توسط به دنبال نزدیک به خانه و دیدن شکوه قطعات از زندگی شخصی همه در اطراف ما. است't لبخند از سرو غذا در یک پناهگاه بی خانمان و یا در نظر گرفتن یک پیاده روی در طبیعت به ارزش بیش از عطف آزادی شخصی خود را به یک هنرمند باهم? من فکر می کنم شما می دانید.

[ad_2]