رسانه ها به عنوان بزرگ مادر

[ad_1]

پس اورول 1984, سیاست و این سر صحبت (و منظورم از بین رفته 80 یک ضربه تعجب مدتهاست که برچسب “برادر بزرگ”. به خصوص امروز در فضای بسیار مخالف عقاید سیاسی که در آن بسیار مورد توجه است ثابت بر برادر بزرگ هر تیک و کشش بسیار کمی توجه به momma. رسانه ها تبدیل شده است و مانند همه جانبه نیروی ما روزانه همراهان در واقع به فیبر بسیار از زندگی ما است که آن را درمان مانند دیگر فقط دنیوی پدیده بسیار شبیه به آب و هوا یا نتیجه یک شایعه در مورد همسایگان خود را; به عبارت دیگر اطلاعات دریافت کرده است و به سختی هضم می شود قبل از پرتاب را کنار بگذارند. رسانه ها نه انتقاد با تصفیه و ساخت حساس به ابزارهای مورد نیاز در هنگام برخورد با چنین قدرتمند و با نفوذ نهاد. نه این که فکر کردن در مردان و زنان نیست به طور مداوم در جست و خارج از دیدگاه; هنگامی که برنامه های خود را اجازه می دهد که است. اجازه دهید صادقانه ترین زمان افراد به مراتب بیش از حد ای-در تعقیب خود را از مالی برتری و انجام عاطفی و همچنین آنها باید به رسانه های اجتماعی و سیاسی و مالی خلاء که در آن است. هر چه اتفاق افتاده به نظر شخصی و اجتماعی ، (بدون نشاندار اغلب پوزخند-و-حیف-القا عبارت از “لیبرال”. با توجه به اطلاعات برای خودتان و فیلتر آن از طریق شخصی خود را اعتقادات و اخلاق اجازه می دهد برای یک انتقادی هضم و بزرگ شده بازرسی از رگبار گلوله از نظرات بمباران ما در حال حاضر بیش از حد بر دوش آگاهی ؟

بیایید برای اولین بار درک معنای کلمه خود را به عنوان موفق به حل هر معما نهفته در آن تعریف عمومی و اساسی قوانین. دیکشنری اشغال من frazzled میز توصیف رسانه ها به عنوان “وسیله ارتباطی مانند رادیو و تلویزیون و روزنامه ها و مجلات که رسیدن و یا نفوذ افراد به طور گسترده ای”. رسانه ها یک کلمه است که ناشی از ریشه کلمه “متوسط” در نظر گرفته شده برای توصیف رفتن یا روش مربوط اطلاعات از یک نقطه به نقطه دیگر با استفاده از “متوسط” و مانند روزنامه و رادیو و یا تلویزیون و غیره. تنظیم به سی ان ان یا فاکس نیوز است که به اندازه کافی اثبات این است که دیگر مورد عنوان این بزرگترین رسانه های خبری اشخاص نیست به سادگی به عنوان یک محل برای کسب اطلاعات اما یک قدم بیشتر با تولید محصول آنها فروش و نه فقط مربوط به آن است که اکثر مردم هنوز باور خود را به “اخبار” در حال انجام است. همیشه شنیدن شعار معروف “قدرت مطلق فساد کاملا” زمانی که صحبت از برادر بزرگ اما نه بر خلاف قدرت نماینده حکومت قدرت نماینده نفوذ است فقط به عنوان به راحتی فساد و فساد. اخبار رسانه های عظیم مانند اینها بخش بسیار قابل توجهی بیشتر اشخاص شرکت ها مانند AOL/تایم وارنر و اخبار پارسیان. به نام چند. شرکت انجام کسب و کار است و اگر ما در نظر بگیرید که چه بسا در بانک (در حدود. 1778) به ما می گوید “اولین قانون کسب و کار محافظت از سرمایه گذاری خود را” هدف اولیه این سازمان است که به پول تهیه کردن به یک گرسنه اطلاعات عمومی با راست و راستگو اخبار.

به عنوان چند هفته زندگی در جهان می تواند به فاش کردن پول و حقیقت راه متضاد. در نظر گرفتن این وضعیت فرضی شامل داستانی ایستگاه از ABN (همیشه Broadcasting Network): ABN ماموت اداری زیرساخت های بخش ها و دفاتر منطقه نه به ذکر است نهادهای مالی و اقتصادی خلاء تمام چیزهایی که نگه داشتن یک شرکت در حال رشد سالم و شاد است که با داشتن یک سال سخت در جلسه آن را متورم بودجه عملیاتی و نیازهای حساب داستانی شرکت حامی تمام مارت. همه مارت به دنبال شاخه از آن عملیات خارجی در سوم کشورهای جهان به عنوان بخشی از آن جهانی شدن استراتژی اما یکی از کشورها در آن (برای عدم وجود یک کلمه بهتر) آمار-لیست در حال حاضر در جنگ با کشور ABN. حال اگر همه مارت هرزه. با مهربانی می پرسد یک ABN رسمی به تن پایین به شدت از آن جنگ پخش در تلاش برای جلوگیری از وحشت زده و عصبی همه مارت جهانی شدن-استراتژی سرمایه گذاران از فرار در وحشت در فکر ورود به خون خواهد شد که ABN هرزه. پوند میز در یک بی اعتقاد نمایش اخلاقی گرفته-abackness و ارسال به تمام مارت رسمی به خود sticky fingers خارج از دفتر خود و یا به سادگی با نگاه به آنچه می تواند انجام شود در مورد مشکل خود را شریک کسب و کار است که تجربه می کنید ؟ که به می گویند واقعا ؟ اما این یک شرط بندی مطمئن است که افراد و همچنین شرکت های بزرگ می تواند اغلب احساس بدهی قدردانی اگر نه وفاداری به منبع خود را(بازدید کنندگان) از درآمد و زمانی که هر نهاد که مدیون بزرگ و درجه مسئولیت عمومی مواجه شده است بین در ادامه به انجام برسانند که مسئولیت و یا ادامه پیگیری وجود خود عمر باید بازی بیشتر از یک نقش کلیدی در تجارت مقرر و بیش از همه استراتژی است. این یک واقعیت و قانون اساسی از هر موجود زنده به احساس نیاز به محافظت از آن وجود خود را بالاتر از همه چیز است.

بیایید تغییر توجه ما به دور از ABN را معضل اخلاقی (اخلاق و امور مالی انجام اغلب به صورت بسیار سردرگمی و در نظر گرفتن یک سخت, واقعا) و نگاه به اشکال دیگر رسانه ها. این پدیده مدرن از “راحتی” از طریق الکترونیکی و وسایل کوچک مکانیکی مانند mp3, آنها بازیکنان Pda ها موبایلهای بلکبری قابل حمل دی وی دی لپ تاپ, تلفن های همراه و غیره. و پیام محور رسانه های آنها انتقال, دریافت, دانلود, ها, و فایل-به اشتراک گذاری مانند موسیقی فیلم, نشان می دهد تلویزیون و رادیو پخش می شود. “Techmology” به عنوان ALI G به درستی ابداع آن باز می شود فرصت های بدیهی است که سازمان ملل متحد سابقه مقدار و ارتباطات به عنوان بزرگ مادر رسانه های مختلف به ما بگویید که چگونه به لباس چه به رانندگی که در آن به کار, چگونه به فکر می کنم آنچه به خوردن و که در آن به تعطیلات و کسی که به رفتار و برخورد و تاریخ (بله که شما بیرون رفتن با به راحتی می تواند شکسته به یک سری از مجله می افزاید و دور از ذهن جامعه شناسی “مطالعات”) یکی نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم کمی پانک می خواهم. بزرگ خواستار است و کنترل پدر و مادر با بسیاری از ملل متحد-انتظارات واقع بینانه و چند پاداش. بزرگ مادر معنا نیست که به سوء استفاده از شما اما همچنان به انجام این کار ذهنی با نادیده گرفتن نیازهای شخصی خود را با وجود او چقدر اهمیت می دهد. در دهکده جهانی عصر اطلاعات رئیس کلبه متعلق به Big Momma و هیچ کس امن است از نفوذ او اجازه دهید به تنهایی او بوده خواسته است. Truesay.

بدون توجه به وضعیت آن را روشن است که رسانه به عنوان یک کل نمی خواهد هر جای رفتن به زودی به عنوان حتی Medea, Euripides’ کودک-قتل مادر گفت: “من و مادر از فرزندان خود را. کجا می توانم, پرواز, پس تمام یونان متنفر بربر است؟”. قبل از شما در تنظیم کردن به عنوان سال از بردگان رضایت پوشیده اند توجه شما را span به سازمان ملل متحد آوردن تکه در نظر بگیرید. Medea کشت فرزندان خود را در یک جا از خشم; نه رسانه ها ذبح ما فردیت و اعتقادات شخصی, نه به ذکر است ما فکر فرآیندهای کمی روزمره ؟ او به طور مداوم و تا ابد در حال حاضر: سرزنش ما شکست guilting ما را به تسلیم یادآوری ما را از نقاط ضعف ما نمایش قدرت خود و زرق و برق و بسیار به ندرت پاداش انتخاب میان ما از جمله آنها به عنوان بخشی از خانواده (آنهایی که خوش شانس که زمین های زیادی در پی شغل در رادیو, موسیقی, تبلیغات, بازاریابی فیلم و تلویزیون). مطمئنا آن آسان است برای دیدن رسانه ها به عنوان یک خواستار قضاوت اغلب مانور استبدادی غیر حساس کنترل و صالح خود مادر که اغلب ادعا می کند و وانمود به مصلحت ما در قلب اما دست نزد فقط که.

مطمئن باشید که وجود دارد امید است که هر یتیم و آزار کودک را پشتیبانی می کند که یکی می آید از در یک خانه نگه ضعیف نسب یک راه حل قابل دستیابی است. بود مادر خود را با کاشت دانه های خود پدر و مادر آبیاری آنها از تماشای آنها به رشد فراوان گیاهان رضایت از خود. برای تلفن های موبایل مانند یک تاکید روزانه اما یک راه حل قابل قبول برای مبارزه با یورش پیروی از رسوم و ضد پیروی از رسوم (که تبدیل به یک مشترک mind-set).شما می توانید این کار را با عینی رعایت خواسته های زندگی خود و شخصا ملاقات آن خواسته. برای مثال به جای اجازه دادن به پستان مادر به شما بگویم که به تاریخ نگاه کنید وضعیت خود را و واقعا استنباط ویژگی شما می خواهید زندگی خود را به همراه داشته باشد. انتشار خود را از انگ و تکیه بر خود-توضیحات و خود-تعریف از منابع خارجی با کنترل ذهن خود را تنظیم کند. بوده است گفت که شما هم می توانید فرمان های خود را و یا فرمان توسط دیگران ؟ آموزش خود را با خواندن کتاب و مجلات و روزنامه ها, گوش دادن به موسیقی و تماشای فیلم و مصرف آنها از آنچه به نفع شما. نه آنچه که باید شما بهره مند شوند. اگر زندگی سریع غلتکی سوار coaster آیا ما مایل به چسبیدن به ایمنی نوار قوز بیش از ترس در حالی که تماشای این فرد در کنار ما بالا بردن دست خود را در هوا جیغ در نشاط و شور و هیجان خود را هنگامی که عمیق ترین غرایز بگویید شما را به انجام فقط همین ؟

برادر بزرگ همیشه به تماشای در حالی که بزرگ است و همیشه آموزش و آنها را ادامه خواهد داد به انجام این کار تا آخرین قسمت از سیمپسونها با نام مستعار ابدیت اما ما نمی خواهد وجود دارد که برای دیدن بعد. اجازه دهید ما فقط لذت بردن از سوار شدن در حالی که آن طول می کشد به راه ما احساس می کنیم ما نیاز به چشم پوشی از naggings از یک مادر که نمی تواند درک آنچه در آن است به ما. به عنوان هر کسی می تواند به ما بگویید که در مورد پدر و مادر, آن است که خردمندترین کودکان است که از پدر و مادر خود و پرتاب کردن بد است. بچه های هوشمند.

[ad_2]