راهنمای نصب و هشدارها برای ویندوز 10 پیشنمایش فنی

[ad_1]

مایکروسافت ساخته شده است یک حرکت استراتژیک با معرفی ویندوز 10 به عنوان برگرداندن به تمام انتقادات در مورد آن قبلا منتشر Windows نسخه سیستم عامل (win 8). این شرکت اعلام کرد برای راه اندازی این عددی مشکوک جانشین ویندوز 8 در طول یک رویداد در سان فرانسیسکو. به زودی پس از مایکروسافت اعلام کرد ویندوز 10 و بحث در مورد ویژگی های آن, ‘ویندوز 10 فنی پیشنمایش’ ساخته شد و برای دانلود در دسترس است و که بیش از حد به صورت رایگان. با توجه به خواسته های رو به رشد کاربران در مورد از دست رفته ویژگی های ویندوز مایکروسافت تصمیم به ایجاد پیش نمایش در دسترس برای کار بلافاصله پس از نصب آن است.

بسیار به کرات از ویندوز 9 یا آستانه تجربه تکان دهنده به روز رسانی زمانی که مایکروسافت تنش آخرین نسخه آن را با عددی مشکوک جانشین. با توجه به این شرکت جزئیات آخرین نسخه ویندوز حمل تمام امکانات در ترکیب با برخی از ویژگی های خاص را در ویندوز تجربه بهتر و سریع تر است. علاوه بر این این شرکت به وضوح ادعا کرد که ویژگی های پیش نمایش فقط اولیه ساخت از چه ویندوز 10 واقع است. از آنجا که در حال حاضر نسخه است که تنها با دانلود و نصب نسخه کامل ویندوز 10 نسخه با نسخه های جداگانه را در فروش در اواسط سال 2015 است.

آنچه که شما می توانید در پیشنمایش فنی بسته و چه هشدار ؟

• آن را به یک پایه به نرم افزار است که هنوز در مرحله توسعه از این رو در نظر نمی به عنوان نسخه نهایی

• اجازه می دهد تا شما برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد آن و افزایش درخواست برای مشکلات و تغییرات در صورت نیاز

• کاربران باید آماده برای به روز رسانی و یا تغییر در طراحی UI است که ممکن است هر زمان

• در اوایل ساخت کمک خواهد کرد که شما را به درک عیب یابی مشکلات, پشتیبان گیری از اطلاعات قالب بندی دیسک سخت نصب یک سیستم عامل و یا بازگرداندن قدیمی خود را به سیستم عامل در صورت لزوم

• اطمینان حاصل شود که شما در حال نصب آن را بر روی کامپیوتر های روزمره آن را به عنوان ممکن است حاوی برخی از تابع عملکرد یا فرآیند مربوط به مسائلی است که هنوز به آزمایش می شود

مایکروسافت بیشتر اضافه شده است که کاربران که فکر می کنم که BIOS یک گیاه جدید مبتنی بر سوخت باید نصب Tech Preview بر روی دستگاه های خود را به عنوان آن ممکن است باعث شود برخی از عدم قطعیت. هر سیستم عامل ویندوز نیاز به یک سیستم برای دستیابی به حداقل مورد نیاز, بنابراین همه چیز یکسان هستند حتی برای برنده شدن 10 Tech Preview:

• یک حساب مایکروسافت و دسترسی به اینترنت

• Graphics card: Microsoft DirectX 9 graphics device with WDDM driver

• Processor: 1 gigahertz (GHz) or faster

• RAM: 1 gigabyte (GB) (32-bit) or 2 GB (64-bit)

• Free hard disk space: 16 GB

قبل از به روز رسانی دستگاه خود را به آخرین ارائه شده از مایکروسافت اطمینان حاصل شود که شما تحقیقات در مورد آنچه که می خواهد و نمی خواهد مجبور به نصب مجدد هنگامی که شما تبدیل به ویندوز 10. کاربران کامپیوتر ممکن است متفاوت پشتیبانی بسته به نسخه ای از ویندوز که از سیستم عامل به روز رسانی است. در اینجا لیستی از برخی از رایج نسخه های ویندوز همراه با جزئیات در مورد آنچه که نیاز به نصب:

• ویندوز 8 یا 8.1 و ویندوز 7 اجازه می دهد تا کاربران را به نگه داشتن خود ویندوز تنظیمات فایل های شخصی و بسیاری از برنامه های نصب شده

• ویندوز RT 8.1 یا ویندوز RT نیست پشتیبانی از پیشنمایش فنی از این رو این کاربران می توانند لذت بردن از مزیت استفاده از اوایل ساخت ویندوز 10

• کاربران ویندوز ویستا را برای بوت شدن از رسانه ها و انجام یک نصب تمیز برای استفاده از ویژگی های پیش نمایش بر روی دستگاه های خود

نحوه نصب ویندوز 10 پیشنمایش فنی?

اگر شما موافقت کرده اید به تمام اجزاء و دستگاه خود را با حداقل سیستم مورد نیاز برای پیش نمایش را نصب کنید و سپس شما می توانید پیش بروید. برای نصب سیستم عامل جدید ویندوز بر روی دستگاه های خود را, این مراحل را دنبال:

1. ثبت نام برای برنامه Windows Insider و بررسی سیستم مورد نیاز

2. شما هم اکنون می توانید با کلیک بر روی یکی از لینک های دانلود – Windows 10 Technical Preview x86 (2.9 GB), Windows 10 Technical Preview x64 (3.8 GB) – برای دانلود فایل ISO از مایکروسافت در صفحه رسمی.

3. حفظ توجه داشته باشید از کلید محصول است که به شما ارائه شده

4. پس از دانلود کامل کپی فایل ISO از DVD و یا USB فلش درایو. پلاگین در درایو فلش USB خود را به سیستم مورد نظر که در آن شما می خواهید ویندوز 10 فنی پیشنمایش را نصب کنید.

5. دو بار ضربه بزنید و یا دوبار کلیک کنید ” setup.exe از رسانه های نصب و سپس به دنبال دستورالعمل های ارائه شده در برنامه جادویی.

نتيجه گيری

از آنجا که کاربران آگاه از مایکروسافت پیشنمایش نسخه و باید با استفاده از هر دو ویندوز 7 و ویندوز 8 نسخه های بتا تست اولیه ایجاد می شود بسیار آسان است. کاربران ویندوز اغلب می گویند گرفتن آخرین نسخه از ویندوز ماه قبل از هر کس دیگری می توانست یک مزیت و تماشای سیستم عامل تحول در توصیه های خود را بسیار مشارکتی. به عنوان ویندوز 7 و ویندوز 8 نسخه های بتا بسیار پایدار و کاربران انتظار ویندوز 10 به همان خواهد بود. بسیاری از کاربران سعی خواهد کرد برای لذت بردن از این نسخه پیش نمایش به عنوان تاریخ ثبت مایکروسافت به نسخه کامل با تخفیف ارتقاء قیمت به نسخه بتا تست.

در حالی که برخی را محدود و آنها را از انجام هیچ تضمینی وجود ندارد که کاربران قادر خواهد بود به ارتقاء به نسخه نهایی نرم افزار بتا. در حال حاضر شما ممکن است درک کرده اند که ویندوز 10 پیشنمایش فنی است که به خصوص برای شما و چرا شما در واقع باید آن را تست کنید. پس پیش بروید و نصب ویندوز 10 نسخه بتا آن را به عنوان است که قطعا بهتر از تداوم با ویندوز XP و آن شخص ثالث امنیت هک.

[ad_2]