رئیس هیات ورزشی ناشنوایان استان تهران انتخاب شد

[ad_1]

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، مجمع انتخاباتی هیات ناشنوایان با حضور رضا گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، مهران تیشه گران رئیس فدراسیون و اعضای مجمع برگزار شد.

مجمع انتخاباتی این هیات ورزشی ۲ نامزد انتخاباتی داشت که آرام توانستند با ۱۲ رای کامل سکان این هیات ورزشی را برعهده گیرد.  

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به ضرورت توجه به این هیات به دلیل شرایط و ویژگی های خاص آن اشاره کرد و گفت: ابعاد فرهنگی و اجتماعی زیادی در این هیات ناشنوایان وجود دارد که بر اساس وظیفه اجتماعی می‌بایست در عین ثوابت به ورزشکاران آن نیز خدمت کرد.

وی جایگاه ورزش ناشنوایان استان تهران را در کشور خوب عنوان کرد و گفت که چند مجموعه ورزشی در تهران برای این اقشار وجود دارد که ورزشکاران رشته های ناشنوایان از این اماکن بهره مند می‌شوند.

گل‌محمدی به بازگشایی مجدد مجموعه های ورزشی دولتی و خصوصی استان تهران اشاره کرد و گفت که از اول خرداد ماه رشته های بدنسازی و ۳۰ رشته انفرادی و کم خطر و استخر در فضاهای باز می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی فعالیت خود را آغاز کنند.

وی همچنین در خصوص اینکه شهریه های ورزشکاران که قبل از تعطیلی اماکن ورزشی به مجموعه های ورزشی دولتی و خصوصی پرداخت شده در حساب آنان باقی خواهد ماند تصریح کرد که برای ادامه فعالیت خود طبق مهلت قانونی نیاز به پرداخت شهریه جدید نیست.  

وی ضمن توصیه های بهداشتی به ورزشکاران در حین فعالیت های ورزشی خاطر نشان کرد: رعایت بهداشت فردی در حین ورزش بسیار حایز اهمیت است چراکه با رعایت پروتکل های بهداشتی سلامتی آنان به خطر نمی افتد. 

۵هزار و ۲۰۰ مجموعه ورزشی آبی و چند منظوره دولتی و خصوصی در سطح استان تهران فعال است. 

[ad_2]

Source link