رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان:بیمارستان نفت در پذیرش بیماران کرونایی همکاری بیشتری داشته باشد

[ad_1]

به گزارش ایرنا از روابط دانشکده علوم پزشکی آبادان شکراله سلمان‌زاده روز جمعه اظهار داشت:شورای تامین آبادان پیشتر تصویب کرده است که در صورت تکمیل شدن ظرفیت بیمارستان آیت‌اله طالقانی آبادان در پذیرش بیماران مبتلا به کویید۱۹، بیمارستان امام خمینی(ره) به عنوان بیمارستان معین دوم همکاری خود را به شکل کامل آغاز نماید.

وی گفت: اما متاسفانه این بیمارستان تنها ۳۰ تخت را در اختیار بیماران کرونایی قرار داده است که در زمان کنونی و افزایش بیماران  جوابگو نیست. 
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ادامه داد: اگر بیمارستان نفت نسبت به مصوبات شورای تامین شهرستان مقید نباشد مجبور می‌شویم که بیمارستان شهید بهشتی را به عنوان بیمارستان معین دوم به کار بگیریم که این موضوع تبعات زیادی را به دنبال خواهد داشت.
سلمان‌زاده تصریح کرد: بهداشت و درمان صنعت نفت پیش از این با خرید تجهیزاتی مثل ونتیلاتور همکاری خوبی را با ما داشت و انتظار این است که در شرایط فعلی نیز ضمن پایبند بودن به تعهدات خود، دانشکده علوم پزشکی را تنها نگذاشته و نهایت همراهی را داشته باشد.
وی بیان کرد: از تمام مردم منطقه می‌خواهیم که برای حفظ جان خود به غیر از موارد ضروری از منزل خارج نشوند تا شرایط بحرانی فعلی، بدتر نشود.

۶۰۷ هزار نفر از خدمات ۳۰ مرکز شهری، ۱۸ مرکز روستایی، ۱۳۲ خانه بهداشت و ۱۲ پایگاه سلامت در شهرستان‌های زیرمجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان، خرمشهر و شادگان بهره‌مند هستند.

[ad_2]

Source link