دیجیتال ال سی دی پروژکتور – آنها چه هستند ؟

[ad_1]

به سادگی قرار داده, دیجیتال, ال سی دی پروژکتور به نسل بعدی پروژکتور. آنها فوری جانشین CRT پروژکتور از یک نوع است که به آرامی حذف شدن از بازار این روزها. ال سی دی مربوط به صفحه نمایش کریستال مایع تکنولوژی همچنین مورد استفاده در لپ تاپ ها و تلویزیون های پلاسما است. و وقتی که می آید به این تکنولوژی ال سی دی را راه متفاوت از سلف خود CRT.

دیجیتال ال سی دی پروژکتور استفاده از برخی سیستم ها و تراشه های که در حال حاضر در CRT است. و اینها همان چیزهایی است که در این دستگاه جمع و جور و قابل حمل است. تراشه های مورد استفاده بسیار کوچک هستند و آنها به جای لوله اشعه کاتد است که عمدتا مورد استفاده توسط CRT است.

اما بیش از آن اندازه ال سی دی پروژکتور شد بیشتر ترجیح داده شده گزینه ای به دلیل آن است بهتر است کنتراست و روشنایی نسبت. بیشتر چه, کل دستگاه با استفاده از قدرت کمتر. آن را تبدیل به آشکار است که کوچکتر از تراشه قادر به انجام همان کار است که حجیم لوله می تواند انجام دهد.

شرکت هایی که نیاز به پروژکتور خود را برای عملیات کسب و کار و ارائه هستند بهتر است با این دستگاه ها. اما آنچه تعجب آور است این واقعیت است که دیجیتال ال سی دی پروژکتور نفوذ خانه بیش از حد. این پروژکتور کار حتی اگر اتاق نیمه روشن. بنابراین شما واقعا نیاز به ایجاد یک اتاق تاریک فقط به استفاده از آن. این است که چرا دستگاه کاملا قابل استفاده در داخل خانه.

و تا آنجا که به قیمت نگران است, پروژکتور ال سی دی جای تعجب دارد خیلی بیشتر مقرون به صرفه است. امروز آن را کاملا امکان پذیر است برای دریافت این دستگاه برای 1000 دلار و یا حتی کمتر. از سوی دیگر CRT پروژکتور هنوز هم در اطراف هزینه $3,000 در بازار است. این است که چرا CRT هستند در این مرحله از رده خارج.

اما پس از آن دوباره, دیجیتال, ال سی دی پروژکتور دارای محدودیت بیش از حد. برای یکی از این دستگاه ها تکیه بر پیکسل است. به این ترتیب بینندگان ممکن است مربع های کوچک, ساخت تا تصویر مانند موزاییک هنر. این اتفاق ممکن است اگر تصویر پیش بینی شده بود به یک اندازه بزرگ است. همچنین کوچک پیکسل های مورد استفاده توسط این پروژکتور ال سی دی در معرض خطر ابتلا به سوزش پس از استفاده مداوم. بنابراین شما ممکن است برخی از سیاه و سفید یا لکه های سفید در روی صفحه نمایش.

[ad_2]