دستگیری عامل آتش‌سوزی خودپرداز و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

[ad_1]

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مقصود رستگار، پنجشنبه اظهار داشت: دیروز در پی اعلام خبری مبنی بر آتش سوزی دستگاه عابر بانک مسکن در یکی از خیابان های اصلی شهر بجنورد، ماموران به همراه عوامل آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی افزود: با شناسایی محل اختفای متهم که نوجوانی ۱۵ ساله بود وی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد که در اعترافاتش علت این اقدام خود را کنجکاوی و همچنین الگو گرفتن از بازی‌های کامپیوتری اعلام کرد.

غافلگیری دزد شیروانی

 فرمانده انتظامی شیروان از دستگیری یک دزد حرفه‌ای هنگام سرقت در عملیاتی غافلگیرانه خبر داد و گفت: پس از چند فقره سرقت موتورسیکلت، ماموران با اقدامات اطلاعاتی و گشت های محسوس و غیرمحسوس سارق حرفه‌ای را در حین سرقت شناسایی و دستگیر کردند.

 سرهنگ مسعود وحیدی افزود: متهم به هفت فقره سرقت موتورسیکلت و ۱۳ فقره سرقت اماکن دولتی و خصوصی اعتراف کرد و در همین رابطه ۸ تن مالخر نیز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

توقیف ۱۲ موتورسیکلت فاقد مدارک در گرمه

فرمانده انتظامی گرمه گفت: در قالب طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی اطراف مدارس، پنج نفر معتاد متجاهر دستگیر و ۱۲ دستگاه موتورسیکلت فاقد مدارک توقیف شدند.

سرهنگ علیرضا پوربه گفت: این طرح با رویکرد برخورد با خرده‌فروشان و معتادان متجاهر در ۲ مرحله اجرا شد و در همین راستا پنج نفر معتاد متجاهر شناسایی و دستگیر و یک کیلو و ۶۱۰ گرم انواع مواد مخدر نیز از آنان کشف و ضبط شد.

دستگیری هتاک فضای مجازی در اسفراین

فرمانده انتظامی اسفراین گفت : یک فرد هتاک که اقدام به انتشار مطالب توهین آمیز علیه نظام در بستر شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام می کرد، شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ مجید یگانه پور گفت: در پی رصد پلیس امنیت عمومی شهرستان در فضای مجازی مشخص شد فردی سودجو در حال انحراف جوانان، تشویش اذهان عمومی و توهین به نظام در شبکه‌های اجتماعی است که این موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس قرار گرفت و در همین رابطه فرد مورد نظر شناسایی و دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

وی افزود: با بررسی سوابق متهم مشخص شد که وی سابقه توهین به مقدسات و ارکان نظام و تحمل حبس را در پرونده خود دارد.  متهم در بازجویی ها با مشاهده ادله دیجیتال و انکارناپذیر پلیس به جرم خود اعتراف کرد.

دستگیری ۳ مزاحم خیابانی در اسفراین

سرهنگ مجید یگانه پور همچنین گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با خودروهای متخلف و دارای آلودگی صوتی، سه مزاحم خیابانی در این شهرستان دستگیر شدند.

وی افزود: در این رابطه ۲ دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف و متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند.

[ad_2]

Source link