خود را با دوام قدرت وکیل ممکن است نیاز به جایگزین

[ad_1]

بسیاری از مشتریان من در آمده با یک “با دوام” قدرت از وکیل باور است که همه با آن است. اما پس از دقت در بررسی آن من همواره باید به توصیه آنها نیاز به یک جدید. این است که چرا ؟

اول از همه اگر قدرت از وکیل است که بیش از پنج سال بسیاری از موسسات مالی ممکن است به سادگی حاضر به افتخار این باور است که آن را ممکن است باطل شده است.

شما آن را متوجه ممکن است اما در برخی از ایالت ها حتی ارائه است که هر کسی که خودسرانه یا بدون علت معقول و منطقی حاضر به پیروی از دستورات عامل در نامگذاری معتبر وکالت خواهد شد مسئول هزینه های, هزینه, و هزینه های وکیل برای تعیین کنسرواتور یا رفتن به دادگاه برای به اجرا درآوردن این قدرت از وکیل.

متاسفانه حتی اگر این قانون می گوید که آنها باید به دنبال وکالت آن می تواند وقت گیر و گران قیمت گزاره به زور آنها را به انجام این کار. یک ایده بهتر است که به سادگی به ثبت نام در یک روز هر چند سال.

دوم اکثر وکالتنامه اسناد اجازه نمی هدیه توسط عامل به نام در سند و یا اگر آنها را به کار گرفته است همه اشتباه! برخی از اسناد و مدارک محدود هدیه به دولت فدرال مالیات بر هدیه خروج سالانه (در حال حاضر 12000 دلار در هر فرد در هر سال) و یا منع هدیه به فرد در خدمت به عنوان عامل. در حالی که کسانی که مقررات ممکن است مفید باشد برای یک مشتری ثروتمند آنها واقعا می تواند مانع موثر پزشکی برنامه ریزی است. در واقع آن بهتر خواهد بود اگر این سند گفت: هیچ چیز در همه چیز در مورد هدیه از شامل محدودیت هایی چون همیشه امکان رفتن به دادگاه برای دریافت مجوز به بزرگ هدیه برای مدیکید اهداف برنامه ریزی, اما هنگامی که قاضی می بیند کسانی که محدودیت در وکالتنامه سند, او ممکن است اجازه نمی آن.

پس چه هستند “باید” مقررات شامل در یک با دوام قدرت وکیل ؟ آن را به طور خاص باید به آدرس هدیه برای مدیکید اهداف برنامه ریزی. آن را باید مجوز هدیه به عامل شاید با کسی دیگر غیر از عامل. آن را باید شامل قدرت خرید “پزشکی سالیانه” و یک وام امن توسط پزشکی-دوستانه سفته. آن را باید شامل حداقل یک جانشین یا بازگشت به بالا عامل. آن را باید شامل بسیاری از قدرت های شما فکر می کنم شما لازم نیست اما ممکن است در آینده نیاز دارند!

در کوتاه ارزان و یا رایگان اشکال شما در این فروشگاه عرضه دفتر و یا آنلاین هستند کاذب چانه زنی. صرف هزینه های کوچک هزینه آن را به خوبی قدرت از وکیل یکی است که شامل احکام مهم بحث شده در بالا. در دراز مدت می تواند به صرفه جویی در خانواده خود هزاران دلار است. و این چیز خوبی است!

[ad_2]