خط Cunard: جهان منحصر به فرد ترین شرکت کروز

خط Cunard مجموعه استاندارد برای استثنایی راحتی با ظرافت انجام نگرفته و بیش از حد بالا لوکس. آن را دارای سه باشکوه کشتی: ملکه الیزابت 2, ملکه ویکتوریا, ملکه مری 2 نشسته 1,791 مسافران 2,014 مسافران و 2,620 مسافران بود. Cunard خط دارای یک میزبان از غیر قابل انکار کشتی لوکس اما آن معقول حق بیمه با نام تجاری قیمت آن را بدهد لبه بیش از آن قفسه بالا رقبا.

کوئین مری 2 از خط Cunard جهان بزرگترین اقیانوس پیمای. آن است که تنها کشتی که در آن شما می توانید تجربه کروز اطلس هر زمان از سال است. آن میراث غنی و توانگری مشهود است در آن اقامت امکانات رفاهی و رستوران ها. آن پردازنده افلاک مبهوت خواهد کرد شما را به عنوان به خوبی به عنوان در هیئت مدیره آثار هنری است که به ارزش بیش از 5 میلیون دلار.

ملکه ویکتوریا آینه خیره کننده شکوه از Cunard خط تاریخ افتخار است که با موفقیت ذوب معاصر با محیط جهانی کشتی کروز. این به اندازه کافی به شما اجازه افراط در چیزهای بهتری در زندگی بلکه دنج کافی به شما را قدردانی از گرما و صمیمیت از محیط اطراف با افراد دیگر.

ملکه الیزابت 2 بازتابی از آن خواهر کشتی در نظر قدیمی عظمت و خدمات عالی است. با این وجود آن دکور و چیدمان کمی شیک تر و مدرن با هنر دکو ، آن infuses سبکتر محیط در تمام طول لوکس دولتی و خصوصی در زمینه ساخت شما احساس آرامش.

این پیچیده اقیانوس پیمای به شما می دهد گزینه برای کشف تمام مناطق در سراسر جهان. شما می توانید انتخاب کنید از سه روز کروز و چهار روز والنتاین کروز به 10 روز آتلانتیک تور و کروز در سراسر جهان از 102 روز! البته Cunard را از برنامه های سفر را به متوسط ارائه شده است که مطابقت با نیازهای شما انتظارات و بودجه.

افراط در عالی لوکس در حالی که سفر در سراسر مدیترانه را آفتابی سواحل کارائیب با شکوه سلیمان و سرزمین های عجیب و غریب از Fjords نروژی. هر روز صبح به عنوان با شکوه به عنوان یکی از قبلی به دلیل شما می توانید افسانه خاطرات شما به عنوان بادبان در سراسر آمریکای مرکزی اقیانوس آرام جزایر شبه جزیره عربستان و دیگر مقاصد دور افتاده است.

در حالی که شما در حال روی شما برخورد خواهد شد با ستاره سفید سرویس است که خط Cunard است محترم است. باید یک وعده غذایی مجلل با شما عزیزان در یک بالکن خصوصی و یا شرکت در برخی از درمان های خرده فروشی در بوتیک های منحصر به فرد. والس راه خود را در اطراف سالن و یا ضربه با تکنولوژی بالا, کاباره ها اگر شما می خواهید. لذت بردن از یک اکران خصوصی فیلم های مورد علاقه خود را و یا لذت بردن از فراغت بعد از ظهر در گرداب.

اما وجود دارد بیشتر به خط Cunard از تفریح و سرگرمی. امکان استفاده از Cunard بینش برنامه ارائه می دهد که طیف متنوعی از فعالیت ها و فرصت های خود را به گسترش افق و با سنگ تیز کردن مهارت های خود را. تاریخ فکری ادبی بحث و گفتگو در باشگاه کتاب و یا فقط گوش دادن به ستارگان موسیقی جاز اجرای برنامه توسط دانش آموزان از مدرسه جولیارد. گوش دادن به یک میزبان از سخنرانان از زمینه های مختلف حرفه ای و یا شرکت در خیال پرستی در عرشه.

همه این و بیشتر آنچه شما می توانید انتظار از خط Cunard. اگر شما می خواهید به تجربه یک ماجراجویی پیچیده و فکری غنی سازی سفر در سراسر جهان وجود دارد هیچ راهی برای رفتن از جهان منحصر به فرد ترین شرکت کروز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *