خرید محصولات سی گل

این شرکت در سال 1990 توسط دکتر نصراله اخوی تأسیس شد نمایندگی محصولات سی گل و تولید محصولات آرایشی را با نام تجاری SEAGULL آغاز کرد. بنیانگذار این شرکت تولیدی ، به عنوان تنها متخصص بین المللی در زمینه لوازم آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه متخصصان بین المللی فرانسه ، همکاری خود را با شرکتهای بزرگ آرایشی مانند L’Oreal ، Vichy ، Lancome آغاز کرده است. و آزمایشگاههای معتبر بین المللی و داخلی دارویی. فرمول شده در محصولات آزمایشگاهی دکتر اخوی ، آنها با نامهای تجاری SEAGULL ، PRIME ، FRICE و PHARMED معرفی شدند و این روند همچنان ادامه دارد.

محصولات سیگل را بخرید

شرکت آزمایشگاه اخوی در سال 1990 توسط دکتر نصراله اخوی تأسیس شد و تولید محصولات سیگل را آغاز کرد. سیگل اعتبار خود را از بنیانگذار خود قرض گرفت. دکتر اخوان چهره ای بین المللی است که با شرکتهایی مانند L’Oreal ، Lancome ، Vichy و غیره همکاری داشته و عضو موسسه متخصصان بین المللی فرانسه است. برند Siegel با به کارگیری پرسنل متخصص و پشتکار و پیشرفت بسیار در پیشرفت سلامت جامعه پیشرفت کرده است. افتخارات و جوایز نمایندگی محصولات سی گل بیشماری که این برند کسب کرده اثبات این ادعاست.

کرم سی گل روشن کننده

شرکت آزمایشگاه اخوی یک شرکت خانوادگی است که در سال 1990 توسط دکتر نصراله اخوی تأسیس شد و تولید کننده محصولات آرایشی با نام سیگل است. بنیانگذار این شرکت تولیدی ، به عنوان یک متخصص بین المللی نمایندگی محصولات سی گل در زمینه لوازم آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه متخصصان بین المللی فرانسه ، همکاری خود را با شرکت های بزرگ آرایشی مانند L’Oreal ، Vichy ، Lancome نمایندگی محصولات سی گل و آزمایشگاههای معتبر بین المللی و داخلی دارویی.

نمایندگی محصولات سی گل در اصفهان

شركت مرغ دریایی دارای یك كارخانه در یكی از مناطق همسایه صنعتی تهران با مساحت 10،000 متر مربع است. در سال 2001 نمایندگی محصولات سی گل ، آزمایشگاه اخوی موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ISO 9002 از QMI کانادا شد و در سال 2002 موفق به ثبت نام در موسسه استاندارد سعودی شد. اخذ گواهینامه AFAQ از فرانسه و ISO10002 (رضایت مشتری) از آلمان و ISO9001 علاوه بر اخذ مجوز تأسیس و تجهیزات نمایندگی محصولات سی گل آزمایشگاه Acrodite (آزمایشگاه شریک وزارت بهداشت) از دیگر دستاوردهای این مجموعه است.