حقایق جالب در مورد تاریخچه لوستر

[ad_1]

هنگامی که شما فکر می کنم از یک لوستر آنچه به ذهن می آید ؟ آن ظرافت و رفاه ؟ اگر شما مانند اکثر مردم هستید که دقیقا آنچه شما فکر می کنم. این که آیا آن را waltzing در یک سالن و یا به سادگی راه رفتن به سالن انتظار یک خانه خوب ما شریک لوستر با ثروت و اسراف.

لوستر در اصل کاربردی مورد استفاده برای ارائه به سادگی روشنایی داخل ساختمان. در واقع اگر شما در نگاه اولیه نقشه ها و توصیفاتی از یک لوستر, شما خواهید دید که آنها شبیه خام تخته های چوبی نگه داشتن شمع.

آن نیست تا زمانی که در فرانسه لویی چهاردهم ساخته شده خود را در کاخ ورسای و آراسته آن را با استادانه درست شده و منحط لوستر که تبدیل شدن آنها در ارتباط با کلاس بالا و پختگی (پس از همه, اگر آن را برای لویی چهاردهم را اسراف انقلاب فرانسه ممکن است هرگز جای گرفته اند).

چرا هر چند آنها باید کریستال ، خوب در 1700’s شیشه ای ساخت و پیشرفت های مجاز برای تولید سرب کریستال به توسعه است. این مهم در تاریخ لوستر از آنجا که کریستال را ایجاد نور-پراکندگی و بازتاب خواص مورد نیاز برای بهتر روشن کردن یک اتاق است.

سنگین ترین لوستر واقع شده است در Dolmabahçe کاخ در استانبول. آن را هدیه ای از ملکه ویکتوریا. این لوستر بسیار بزرگ است که 750 لامپ و وزن آن بیش از چهار تن (یادآوری من به ایستادن در زیر که لوستر–که ممکن است صدمه دیده است اگر آن کاهش یافت و…).

حتی اگر بسیاری از لوستر ممکن است وزن بسیار زیاد آنها مقدار قابل توجهی وزن و مراقبت های بزرگ گرفته شده باید در ایمن اتصال آنها به سقف. مطمئن شوید که شما یک حرفه ای به بازرسی خانه خود را به مطمئن شوید که شما لوستر با خیال راحت متصل به ساختار سقف.

در دوران مدرن (با سرمایه “M”), چلچراغ شد بیشتر از یک کالای لوکس به جای یک راه کاربردی روشن فضا. بسیاری از آنها را تبدیل به تحت تاثیر سبک روکوکو (من استاد تاریخ در دانشگاه یک بار آن را توصیف کرد که: اگر باروک بود وحشی, پارتی, عجیب و غریب خواهد بود که خماری شما صبح روز بعد). به هر حال ترین لوستر معاصر بیشتر در مورد نماد وضعیت و ثروت و نه روشنایی.

لوستر قابل ملاحظه ای تغییر کرده در طول زمان. چه هنگامی که آغاز شده به عنوان یک برنامه کاربردی و ساده عبور از چوب است که برگزار می شود شمع تبدیل شده است بیشتر از یک نماد وضعیت است که بیشتر در مورد پیام از ثروت آن انتقال از نور را تولید می کند. امروز شما می توانید پیدا کردن لوستر که با هر سلیقه قابل تصور اعم از لوستر روستایی است که سعی کنید به یاد داشته باشید ساده خود را آغاز تمام راه را تا به استادانه درست لوستر کریستال است که می تواند به ارزش ثروت و از خود.

[ad_2]