جوانب مثبت و منفی برای سامسونگ LE40A656 Widescreen LCD TV

[ad_1]

سامسونگ LE401656 تلویزیون های ال سی دی به نظر می رسد خوب جانشین مدل های قبلی است. همه چیز که نیاز به بهبود است بهبود یافته است. این صفحه عریض تلویزیون می تواند مطابقت با واقع به سونی Bravias. در اینجا نگاهی دقیقتر به آنچه این سامسونگ 40 اینچ صفحه نمایش ارائه می دهند.

آنچه باعث می شود این مدل های دیدنی و جذاب?

اول شما متوجه مناسبی جزئیات سایه و عمیق تر از سطح سیاه. ویدیو و فیلم در حالت بسیار خوب است. علاوه بر این شما می توانید تنظیمات سفارشی به دلیل مجموعه گسترده ای از کنترل برای تنظیم تصویر. موجود در منو ها برای کنترل تعادل رنگ سفید و رنگ سیستم مدیریت.

وجود دارد 100Hz Motion Plus تکنولوژی است که باعث کاهش تاری حرکت. به نظر می رسد یک صفحه نمایش خوب برای علاقهمندان به بازی به عنوان آن را نمایش 1080p/24 سیگنال های ویدئویی را از یک سونی PS3 بدون نشان دادن هر گونه لرزش شدید. اتصال است نه یک مسئله به دلیل آن است که مجهز به 4 ورودی HDMI 1.3 و یک پورت USB. وجود اضافی مفصل گردنده نوع table-top stand بنابراین شما می توانید مجموعه خود را از تلویزیون مشاهده سیستم حق دور.

علاوه بر این وجود دارد که فقط اسکن تابع است که اجازه می دهد تا 1:1 پیکسل نقشه برداری در جزئیات فوق العاده ای است. تنظیمات نیز می تواند ذخیره شده به طور جداگانه برای هر ورودی. این مدل همچنین می پذیرد و نمایش 1920×1080 سیگنال های ویدئویی در فرمت progressive بیش از VGA.

این یک کامل تلویزیون ال سی دی مدل ؟

نه کاملا اما. به نظر می رسد نقص جزئی در پانل فوق شفاف را ظاهر براق آن را به عنوان منعکس کننده نور محیط در نتیجه باعث تابش خیره کننده. بسیار دقیق پارسه ممکن است متوجه خفیف ورودی تاخیر به عنوان به خوبی. آنها همچنین ممکن است دیدن برخی از تیرگی و ناهمواری در نور پس زمینه. الحاق مصنوعات مانند لکنت و یا روشن و خاموش شدن در اطراف اجسام در حال حرکت ممکن است مشاهده شود به عنوان به خوبی.

اما به طور کلی این ال سی دی سامسونگ تلویزیون های قابل توجه نسخه بهبود یافته از مدل های قبلی است. آن را ممکن است بهترین صفحه نمایش مسطح به عنوان در حال حاضر, اما همه ما می دانیم که با نام تجاری حمل بسیاری از بهترین است که ما در حال حاضر. به همین ترتیب سامسونگ که منجر تلویزیون با نام تجاری همچنان به ارائه آن به مصرف کنندگان بهبود مدل با آخرین و پیشرفته ترین فن آوری است. این که آیا شما انتخاب می کنید یا نه, شما می توانید هنوز هم به اشتباه با یکی از سامسونگ.

[ad_2]