جلوگیری از ارسال-سلب حق اقامه دعوی کابوس

[ad_1]

هزاران نفر از آمریکایی ها که از خانه های خود در مسکن, سقوط, اما پس از شروع به بازسازی منابع مالی خود را به طور ناگهانی رو به یک جدید سلب حق اقامه دعوی کابوس: جمع بدهی در حال تعقیب آنها را برای پول آنها هنوز هم مدیون با مسدود کردن حساب های بانکی خود را آراستن خود دستمزد و تصرف دارایی های خود را.

کمبود قضاوت

اغلب درآمد حاصل از سلب حق اقامه دعوی فروش نیست به اندازه کافی به طور کامل پرداخت وام به علاوه مجازات قانونی صورت حساب و هزینه های دیگر. با استفاده از ابزار قانونی شناخته شده به عنوان “کمبود قضاوت” وام دهندگان می آیند پس از وام گیرندگان برای هر مقدار پوشش درآمد حاصل از فروش سلب حق اقامه دعوی.

قبل از بحران مسکن, بانک ها اغلب خودداری از دنبال کمبود قضاوت زیرا آنها پر هزینه و دعوت تبلیغ بد. اما بحران مسکن زین دهندگان با بیش از 1 تریلیون دلار از وام های رهنی که منجر به بی سابقه ای زیان. یکی از راه وام دهندگان در حال تلاش برای به حداقل رساندن ضرر و زیان آن است که با قرار دادن فشار بر روی وام گیرندگان برای پرداخت پس از سلب حق اقامه دعوی کمبود.

مجموعه

هنگامی که قرض دهنده امنیت کمبود قضاوت آن ممکن است سالها به جمع آوری این ادعا است. در مریلند برای مثال دهندگان زمانی که 27 سال به جمع آوری. وام دهندگان نیز می تواند هزینه پست قضاوت علاقه به طور متوسط حدود 4.75% در سال در کمبود مقدار است که می تواند درایو وام گیرندگان به بدهی های عمیق تر. مجموعه می تواند بسیار ناخوشایند به عنوان قوانین به وام دهندگان ابزار تهاجمی برای رفتن پس از وام گیرندگان از جمله انجماد حساب های بانکی آراستن دستمزد و تصرف دارایی.

وام گیرندگان معمولا شگفت زده برای پیدا کردن آنها هنوز هم مدیون هزاران دلار در خانه های آنها پناهگاه't فکر برای سال. بسیاری از کسانی که رفت و از طریق سلب حق اقامه دعوی را از آنجا بدست مشاغل جدید پرداخت بدهی های قدیمی و گاهی اوقات خرید خانه های جدید است. حالا سال بعد کابوس از خود سلب حق اقامه دعوی است که بازگشت به آنها امد و شد زیاد.

جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی

در بسیاری از موارد این کابوس می تواند اجتناب شود. وقتی که می آید به سلب حق اقامه دعوی مشترک پاسخ برای وام گیرندگان به احساس ضعف و ناتوان به جلوگیری از آن است. آنها قربانیان خود را از انفعال و بی ارزش را قبول اغلب ویرانگر و منفی عواقب ناشی از سلب حق اقامه دعوی. ما've همه دیده می شود و خواندن داستان فردی سختی قلب شکستن خانواده مبارزات در سراسر کشور و رکود اقتصادی که غیر ضروری سلب حق مالکیت ایجاد می شود.

کمک در دسترس است! قبول نمی سلب حق اقامه دعوی به عنوان نتیجه نهایی وام مسکن خود را در بزهکاری. وجود دارد منابع در دسترس در سراسر کشور و ایالتی و محلی در سطح. شما می توانید سعی کنید با گرفتن کمک رایگان و یا شما می توانید پرداخت برای بیشتر حرفه ای نمایندگی. مهم این است که برای فعال, جستجو منابع در دسترس خود را در ارتباط با بانک و انجام همه چیز شما می توانید برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی. وام دهندگان و برنامه های دولت ارائه تشکیلات جدید بکار تجاری گزینه های وام, تغییرات موقت forbearances و تعدادی دیگر از وام مسکن گزینه های کمک. اگر با وجود بهترین تلاش های خود را نگه داشتن خانه خود است و دیگر امکان شما هنوز هم می تواند جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی از طریق یک فروش کوتاه مدت و یا عمل در جای سلب حق اقامه دعوی.

اجتناب از سلب حق اقامه دعوی بهبود زندگی افراد خانواده را بهبود می بخشد و ملت ما به عنوان یک کل. با اجتناب از سلب حق اقامه دعوی و حل و فصل وام مسکن خود را و کوتاهی شما می توانید قرار داده سلب حق اقامه دعوی در پشت شما برای خوب بدون هیچ گونه نگرانی در مورد کمبود قضاوت سال پایین جاده. شما می توانید صرفه جویی در خانه خود و به دست آوردن یک وام مسکن است که مقرون به صرفه و پایدار است. شما می توانید بلافاصله شروع به بازسازی اعتبار خود را و ایجاد استرس امور مالی شخصی. شما می توانید در زندگی خود و تمرکز بر روی چیزهایی که واقعا مهم است.

[ad_2]