جشنواره هند – سری راما Navami

[ad_1]

آخرین مقاله ما شاهد سال جدید Ugadi. در حال حاضر ما باید این جشنواره برای اولین بار پس از Ugadi یعنی سری راما Navami. این جشنواره در مورد جشن تولد از خداوند رم. به عنوان Navami مخفف شماره 9 در زبان سانسکریت این جشنواره می آید دقیقا بعد از 9 روز از Ugadi. وجود دارد یک داستان پشت این جشن است. به نظر می رسد طولانی, پیش, پادشاه Dasharatha بود که حاکم Kosala پادشاهی تا به حال 3 همسران – Kausalya, Kaikeyi و Sumithra. او همه چیز را که یک پادشاه را حسادت به جز برای کودکان. آن روز آن عمل را انجام yagnas یا آیین با ارائه به آتش خدا, آگنی, Deva. به عنوان پیشنهاد شده توسط انجمن گفتگوی تجارت, پادشاه Dasharatha تصمیم به انجام Putrakameshti Yagna و یا مراسم که او را از کودکان است. به عنوان یک ثروتمند پادشاه خواهد آن را انجام دهد Dasharatha انجام yagna با بزرگ شور و Agni خوشحال و با ارائه بیرون آمد از آتش و برکت او را با یک گلدان از شیرین سازی ، او همچنین گفت که سحر و جادو گلدان با شیرین آماده سازی کمک خواهد کرد که او را در رسیدن به اهداف مورد نظر می خواهید. پادشاه Dasharatha بسیار خوشحال بود به گلدان و او با عجله آن را به همسران خود بودند که به همان اندازه خوشحال به آن را دریافت. در حال حاضر در اینجا Dasharatha به حال مغز خود را در حال اجرا هوشمندانه و توزیع شیرین به همان اندازه به همسران خود Kausalya و Kaikeyi تنها. او عمدا ترک Sumithra از به اشتراک گذاری و چپ همه تعجب زیرا که آنها می دانستند Sumithra شد همسر خود را عزیزترین.

Kausalya و Kaikeyi در شنوایی که Sumithra هرگز به اشتراک گذاری ارائه شده به سهم خود بخشی از به اشتراک گذاری به همان اندازه. هر دو آنها این کار را به طور جداگانه و از این رو Sumithra 50 درصد از شیرین – 25% از Kausalya و 25 درصد از Kaikeyi. این چیزی است که Dasharatha می خواستم احتمالا به عنوان او قادر به امن اکثریت شیرین خود را برای عزیزترین همسر بدون مزاحم سالمند 2 ، این یک تمرین در روزهای پیشین که پادشاهان ازدواج به عنوان بسیاری از 4 بار به منظور ساخت یک امپراتوری بزرگ و جانشین. در حال حاضر که همسران خود را مصرف شیرین بر این اساس در دوره به دلیل زمان (آن روز که Punarvasu ستاره تابیده) آنها به هنگام تولد به چهار فرزند راما Bharata, Laxmana و Shatrughna. در حال حاضر Kausalya به هنگام تولد به راما Kaikeyi به Bharata و Sumithra به هنگام تولد به Laxmana و Shatrughna چرا که کشورهایی که در آنها مصرف شیرین – Kausalya 25 درصد Kaikeyi 25% و Sumithra – 25%+25%=50%. و همه آنها با خوشحالی زندگی می کردند به این دلیل که پادشاه همسران خود و افراد خود را کردم تمام آنچه آنها می خواستند.

اعتقاد بر این است که خداوند Ram دهنده از همه چیز در زندگی است.

او Maryadaa Purushottam معنی مرد ایده آل. وجود دارد هیچ کس بهتر از او. او همچنین

Ekabani – معنی با یک تک شات مطمئن از پیکان او جان دشمن

Ekapatni vratastha – معنی ابد وفادار ماندهاند و اختصاص داده شده به یک همسر و

Ekavachani – معنی او نمی خواهد به عقب بر روی کلمات خود را هر چه ممکن است رخ دهد.

سری راما Taaraka سرود

سری راما راما Rameti – سرود به زبان آمده و یا نوشته یکی کرور یا 10 میلیون بار و اعتقاد بر این است که آن را تحقق یک آرزوی هر آن ممکن است.

در حال حاضر آمدن به جشن روز قبل از راما Navami به علامت اشتیاق از انتظار برای یک کودک, مردم, آماده پخت و پز موارد قرار بود تنها خورده توسط بانوان باردار بدون روغن و ادویه جات ترشی جات و غیره.

روز بعد هنگامی که خداوند SriRam متولد شده است, آنها جشن cradling مراسم توسط نمادین تزئین لیمو cradling و نامگذاری آن است. من فکر می کنم شادی می آید که با آن و دانش است که به اشتراک گذاشته شده است با فرزندان یا نسل بعدی مهم تر از آداب و رسوم. همین دلیل است که در زمان پیشین مردان و زنان می دانستم که بسیاری از چیزهایی که در مورد رژیم غذایی در دوران بارداری, اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط بانوان باردار در دست زدن به کار خانگی و غیره. این روزها از هیچ مشترک خانواده ها و مردم در حال امید بستن برای خانواده های هسته ای آن را تبدیل به یک عمل مشترک به تنها بستگی به پزشکان یا ماماها برای هر یک روال یا وضعیت اضطراری از بارداری است.

به دلیل این وابستگی مشکلاتی در ارتباط با پدر و مادر و کودک تغذیه نیز افزایش یافته است چند manifolds. همین دلیل است که احتمالا این افراد می گویند – پیر طلا است.

پس چنگ زدن به تلفن/ایمیل/پست الکترونیکی حلزون را که تماس خود را به پدر و مادر بزرگ-پدر و مادر که خواهد شد بیش از خوشحال به شما صحبت کنم. آنها را خوشحال که مورد استفاده قرار گرفتن خوشحال از دیدن شما در زمانی که کوچک بودند.

مبارک سری راما NAVAMI!!!

[ad_2]