تونی رابینز – Personal Power II – بعد 19-21

[ad_1]

روز 19 -21 (شامل آخر هفته مرور زمان)

امروز ما در حال حفاری را به رعایت چگونه برای غلبه بر ترس از شکست و موفقیت است. هر دو از این ترس می تواند فلج کند یکی از مصرف هر گونه اقدام در همه و البته موفقیت در هر چیزی گره خورده است تا در اقدام گسترده.

به منظور از بین بردن ترس ما باید تغییر ذهنی ما قوانین. اول, آنچه باید اتفاق می افتد به شما احساس موفقیت و به احساس می کنم مثل یک شکست ؟ تعریف به طور خاص آنچه که به نظر می رسد برای شما. سپس شما باید به ایجاد تعاریف جدید برای آنچه که اتفاق می افتد به شما احساس موفقیت و به مانند یک شکست احساس. توسعه قوانین جدید است که توسط آن شما می توانید با خوشحالی رسیدن به اهداف خود که واقعا می تواند برای یک زندگی رضایت بخش است.

برای مثال در ابتدای این درس من پیر, تعریف موفقیت این بود:

من می خواستم برای رسیدن به اهداف معقول با انجام چند چیز هر روز به طور مستقیم مربوط به سود مالی است. من می خواستم زمان باقی مانده برای, سرگرمی, بازی و دیگر مناطق از تلاش. دستیابی به آن احساس موفقیت به من. تعریف شما محدود می شود اما ایده این است که به شناسایی که در آن شما در حال حاضر. را به موفقیت دست یافتنی پس از آن می توانید به راحتی محقق خواهد شد.

به مانند یک شکست احساس من تعریف این بود:

من اجازه دهید همه چیز که من می دانم که خوب برای من است. که شامل نه زیر را از طریق اقداماتی که به طور مستقیم متصل به موفقیت است.

که در آن قوانین ما آمده است ؟ که در طراحی موفقیت و شکست قوانین ما زندگی می کنند ؟ آنها توانمند سازی و یا dis-توانمند سازی? می توان بهبود یافته است ؟

من فکر نمی کنم من پیر قوانین اشتباه شد.. فقط شاید کامل نیست.

بنابراین در اینجا من تعریف جدید از موفقیت:

به زندگی در یک جلو وضعیت یادگیری و رشد با امید و کنجکاوی است. به قاطعیت با اطمینان تجربه زندگی من به طوری که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد, من قادر خواهد بود به بهترین توانایی خود را انتخاب کنید نگرش من و من نتیجه مورد نظر را بدون ترس.

و من تعریف جدید از شکست:

به در ترس زندگی می کنند با هیچ امیدی به بهبود است. اما حتی پس از آن من می خواهم چیزی یاد بگیرند پس آن واقعا نمی شود شکست خواهد آن ؟

تفاوت بزرگ! تغییر آن تعاریف به من داده اند راه به مراتب موفق تر بیشتر و در واقع از بین بردن و شکست.

بیایید نگاهی به در نظر گرفتن یک هسته ترس و خلاص شدن از آن. این است که به نام “erasure روش” و آن را واقعا منفجر ذهن من! من نمی دانم اگر شما مانند من هستید اما من تا به حال چند حوادث در زندگی من با احساسات منفی متصل به آنها را. از زمان به زمان آنها فقط اجرای خود را مانند یک فیلم است و همان عصبانی, غم, ترس, احساسات, بیا تا دوباره. من سعی کردم تکنیک های مختلف را امتحان کنید و پراکندن آنها (و این کمک بسیار کمی) اما من می خواستم برای دیدن اگر من می تواند حتی بیشتر اهرم.

خوب آماده ای ؟ در اینجا روش. ایستادن بلند و راست احساس واقعا بزرگ است. می گویند “رونق” و یا “بزرگ” و یا برخی دیگر کلمه به لنگر احساس. در حال حاضر سازمان دیده بان حافظه از برخی از بزرگ اشتباه شما ساخته شده است. انتخاب یکی واقعا بزرگ! اجرای آن را به جلو, اما در فاصله مثل شما در مخاطبان ، در حال حاضر اجرای آن را به عقب سریع تر و سریع تر است. تکرار آن را چندین بار اما اضافه کردن دلقک لباس, لباس, خنده دار, صدای گوش بزرگ فقط آن را احمقانه. اجرای آن را به عقب و جلو در ذهن خود را تا زمانی که شما در واقع به لبخند هنگامی که شما فکر می کنم در این مورد. آنچه شما را درست انجام شود این است که شکستن الگوی قدیمی بسیار شبیه به خاراندن یک رکورد تا زمانی که آن را نمی توانم بازی کنم.

فکر می کنم در مورد درد متصل به رایگان بودن این خاطرات قدیمی و خودتان به اندازه کافی اهرم را به زمان برای انجام این کار. شما می توانید این روش برای هر یک.

این بخش دوم از درس امروز تا به حال با رد. بسیاری از مردم اجازه رد به تحت تاثیر قرار زندگی خود را. تونی در مورد تغییرات مشابه در هنگام برخورد با این احساسات هنگامی که با موفقیت و شکست است.

1). تصمیم می گیرید که رد نمی خواهد کنترل زندگی خود را.

2). دریافت اهرم با درک این قیمت به شما پرداخت اگر شما از ترس رد. همچنین چه تمام مزایای که متاثر از رد.

ایجاد یک مجموعه ای جدید از قوانین برای رد. یاد بگیرند که مهم نیست چه کسی می گوید یا چگونگی پاسخ به آنها ممکن است خود موضوع است. عظیم رد است که واقعا یکی از کلیدهای موفقیت است. به عنوان شما را قوی تر و گاهی اوقات دوستی قدیمی و انجمن شما تا به حال ممکن است رانش دور. تغییرات پویا شما در حال اتخاذ باعث می شود شما برای جذب در دوستان جدید که منعکس کننده ارزش های جدید شما در حال توسعه است. وضعیت خود را به احساس قوی هنگامی که شما را رد کرد. ایجاد مفید مجریان برای کنترل دسترسی به قدرت شما می خواهید به احساس.

واگذاری:

نوشتن 2 شکست و 2 رد وقایع است.

چه منافع وجود دارد از کسانی که 4 تجارب?

در حال حاضر با استفاده از روش حک به آنها را تغییر دهید.

فراموش نکنید که برای همچنین نوشتن سه پول ساخت ایده های. رشد ذهنی خود را نمونه کارها برای آینده خود را.

من دوست دارم به شنیدن از شما در مورد نتایج و یا سوال شما ممکن است داشته باشد.

ببینید شما برای روز 22 (دو روز برای بررسی و پنهان نوار یا سی دی اگر شما آنها را).

و البته بعد!

[ad_2]