توقف «امیر» تهران؛ فاصله با پرسپولیس ۱۲ امتیاز شد

[ad_1]

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و سایپا در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه شهید دستگردی تهران با قضاوت علی بای برگزار شد.

ابراهیم صادقی در این مسابقه حامد فلاح‌زاده، روزبه شاهعلیدوست، رضا جعفری، آرمان رمضانی، آرمین سهرابیان، مهیار جباری، مجید علیاری، عارف حاجی عبدی، سیدابوالفضل جلالی، خالد شفیعی و محمدصادق بارانی را به میدان فرستاد.

سپاهان که نخستین دیدار خود را بعد از آغاز دوباره لیگ با برتری ۲ بر صفر در هفته گذشته برابر گل گهر سیرجان آغاز کرده بود، در حالی در این دیدار به مصاف سایپا رفت که قلعه‌نویی برای این مسابقه پیام نیازمند، مرتضی منصوری، محمد طیبی، محمدرضا مهدی زاده، سعید آقایی، مهدی کیانی، محمد کریمی، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، محمد محبی و سجاد شهباززاده را در ترکیب زردپوشان اصفهانی قرار داد.  

سپاهان که دوست نداشت اختلاف ۱۰ امتیازی خود با پرسپولیس صدرنشین را بیشتر کند، از همان ابتدای مسابقه توپ و میدان را در اختیار داشت اما تا دقیقه ۳۰ موفق نشد موقعیت گل خطرناکی روی دروازه سایپا خلق کند.

در دقیقه ۳۰ این مسابقه، سجاد شهباززاده توپ ارسالی روی دروازه سایپا را با ضربه سر محکم راهی دروازه حامد فلاح زاده کرد اما او با واکنشی به موقع توپ را راهی کرنر کرد تا مهمترین موقعیت سپاهان تا این جای کار، به گل تبدیل نشود.

در دقیقه ۳۵ اشتباه ابوالفضل جلالی بازیکن سایپا در دفع توپ باعث شد توپ زیر پای محمد محبی فرود بیاید اما او قدر این موضعیت را ندانست و با ضربه‌ای بی دقت، توپ را روانه اوت کرد.

تلاش‌های دو تیم به ویژه سپاهان در پایان ۴۵ دقیقه نخست برای گلزنی جواب نداد و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی و دستیارانش برای تماشای دیدار سایپا و سپاهان در وزشگاه شهید دستگردی حضور پیدا کردند.

در نیمه دوم به همان شکل نیمه اول ادامه پیدا کرد و سایپایی‌ها سعی می‌کردند با استفاده از ضد حملات و پرتاب‌های اوت و کرنر از زیر فشار حریف خارج شوند. حامد فلاح زاده، دروازه بان سایپا در نیمه دوم هم با واکنش‌هایش روز سختی را برای بازیکنان سپاهان رقم زد.

از نکات جالب مسابقه اخراج فرشاد هاشمی، بازیکن سایپا بود. او در دقیقه ۸۰ به زمین مسابقه آمد اما در ۸ دقیقه‌ای که در زمین بود دو کارت زرد گرفت و از زمین اخراج شد؛ مساله‌ای که باعث اعتراض شدید نیمکت نشینان سایپا شد.

سپاهان با این نتیجه ۴۱ امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به شهر خودرو در رده دوم باقی ماند. همچنین سایپا با ۲۱ امتیاز به رده دوازدهم صعود کرد.

[ad_2]

Source link